29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (3): Wyrok w sprawie stanu wojennego - kpina z praworządności. Strony: 1Dodaj komentarz
~a kogo (2012-01-18 20:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to jeszcze obchodzi ))))))))))))

~I cry... (2012-01-12 18:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To państwo mnie przeraża.

BZDURA (2012-01-12 18:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przykro mi o tym wspominać ale mój ulubiony portal znowu coś przespał.

Dzisiaj zapadł bezprecedensowy wyrok. Wyrok na naszą pamięć.

Po godzinie 15 Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie stanu wojennego. Wyrok kuriozalny, przerażający i obrażający ludzką pamięć. Po odczytaniu wyroku poniosło mnie. Kląłem jak durny. Co to za praworządność?

Człowiek odpowiedzialny za represje stanu wojennego i choćby moralnie odpowiedzialny za śmierć jego ofiar, dostaje 4 lata złagodzone do 2 i zawieszone na 5 oraz 300 zł!

Człowiek odpowiedzialny za planowanie tegoż stanu wojennego zostaje uniewinniony!

Baba autoryzująca stan wojenny dostaje prezent umorzenia postępowania!

Adam Słomka za przedstawienie, kontrowersyjne moim zdaniem, SŁUSZNYCH poglądów dostaje bezwzględne 14 dni aresztu? Czy nie można było ukarać go niską grzywną za zakłócenie odczytania wyroku?

Ten wyrok to KPINA! Kpina z nas! Kpina z naszej pamięci! Kpina z prawa i praworządności!

W mojej ocenie należało ich skazać z całą surowością prawa, a następnie Prezydent RP powinien okazać im łaskę. Byłoby to sprawiedliwe i godne przebaczenia, a tak po raz kolejny zrobiono z nas durniów, co raczył zauważyć uniewinniony Stanisław Kania do kamery TVN24 zaraz po ogłoszeniu wyroku. Dla niego każdy kto raczy pamiętać jest tylko durniem.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog