29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2016-09-29 05:49 Pozostałe  Autor: hehehe!

~wściekła - 1 godz. 38 min temu
W ramach protestu wszystkie odmówimy mężczyznom współżycia seksualnego, aż dojrzeją do właściwych proporcji. Trochę celibatu dobrze im zrobi. Mogą wsadzić między drzwi i przytrzasnąć, to rozum wróci do głowy

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (13): W ramach ustawy PiS dotyczącej aborcji Strony: 1Dodaj komentarz
~zapasowy (2016-11-20 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dno , upadek  !  ludzie nie dajcie wciągać sie  w  takie  g. . . .na

~dobry pomysł (2016-10-14 14:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jezeli Jaroslaw Kaczynski chce, aby rodzily sie zdeformowane dzieci po to aby mozna je bylo ochrzcic to proponuje aby zostal z urzedu....... ojcem chrzestnym tych dzieci z obowiazkowa.......obecnoscia na chrzcinach. (http://www.tvn24.pl)

~do ipn (2016-10-10 05:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeszcze to kiedyś odszczekasz gównojadzie!

~ipn (2016-10-09 17:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wałęsa, płatny kapuś, obrońca wielu powiązań mafijnych w polityce i w biznesie, obrońca katów a nie ofiar.

~JA CIĘ (2016-10-09 16:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Deficyt intelektualnu pisdzielca -prezesa, to- brak rodziny, brak znajomości jezyków obcych, brak konta, brak prawa jazdy, brak posługiwania sie komputerem, brak umiejetności samoobrony , przygotowania sobie posiłku, brak umiejętnosci prania i sprzątania i nieznajomosc aktualnych cen produktów spożywczych, brak umiejętnosci prokreakcji, po slunsku zwykła , rzadko dyntka!

~oż ty pisdzielcu! (2016-10-09 16:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten k u r d u p e l ma czelosc tak wyrażać sie o nobliście , Prezydencie- Wałesie ,, Poza tym: wielki deficyt intelektualny, wady charakteru, straszna przeszłość przeważyły nad zdolnością polityczną. Kilka razy się zdyskredytował" - podkreślił Kaczyński.

~z prasy (2016-10-04 13:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

– Dla uczestniczek i uczestników czarnego protestu mam wdzięczne wdzianko na jutro – tak Tomasz Terlikowski na swoim profilu na Facebooku nawiązał do ogólnopolskiego strajku kobiet. Swój wpis zilustrował czarnym mundurem SS. Wywołało to spore oburzenie. Katolicki publicysta usunął post i przeprosił te osoby, które mogły się poczuć ura
Owsiak do Terlikowskiego
- Zaproponował Pan im mundury SS ze swastyką na opasce. Stwierdził Pan bardzo cynicznie, że to jest strój na tę demonstrację. Osobiście mnie Pan obraził każąc, aby moja żona także taki mundur ubrała. I tysiące, dziesiątki tysięcy, setki tysięcy innych żon, innych kobiet, także naszych córek i moich wnuczek. (...) Obraża Pan moją żonę, która razem ze mną i z czterdziestoma kilkoma innymi wspaniałymi ludźmi tworzą Fundację WOŚP - czytamy we wpisie Jurka Owsiaka.

Dalsza część postu była jeszcze bardziej emocjonalna.

- Nie ma Pan zielonego pojęcia o ratowaniu życia ludzkiego! Pisząc o Pana rozmodleniu popełnia Pan grzech za grzechem. To co Pan napisał, to co Pan pisze i jeszcze napisze jest na wskroś podłe z tym mundurem SS na czele. Ale nie byłbym sobą, gdybym Panu jeszcze jednego na koniec nie powiedział. Jak będą się Panu już paliły stopy i poczuje Pan ogień na plecach, zawsze uchylę Panu w tej nagłej ucieczce z życia drzwi. Taki jestem. Niech Pan tylko nie biegnie szybciej niż żona, bo uznam wtedy Pana za tchórza. Dziś uważam Pana za bardzo złego człowieka - zakończył wątek o katolickim publicyście.

~proszę odpowiedzieć (2016-09-30 13:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy polski kościół popiera owoc kaziroctwa ?

~wściekła II (2016-09-29 06:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Męzowi - pisdzielcowi, już zapowiedziałam - wara od mojej .....pochwy!

~Neron (2016-09-29 06:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rodzić dzieci z gwałtów i.......kazirodztwa! Ustawopdawcy upadli już tak nisko, że aby pocałować dzdzownicę w odwłok musieliby przystawiać drabinę!

~onan (2016-09-29 05:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj! Wiele spermy zmarnuje się!

~hihihi! (2016-09-29 05:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

B r a w o ! To...... k a p i t a l n y pomysł! Już kiedyś w historii ludzkości zadziałał! Niech te buce onanizują się!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog