29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-03-11 11:01:04 Artykuły

Jak nazwać informację o nadętym jak balon budżecie miasta na ten rok, jak nie propagandą sukcesu, w którą wielu uwierzy. To nic, że kredyt na realizację wielu zadań będziemy spłacać do 2022 roku.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Obiecać, nie grzech... Strony: 1Dodaj komentarz
~:) (2008-03-13 13:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...bronisz swojego?

~do Grzech (2008-03-12 15:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Grafomanisz jak Wałach.

~grzech (2008-03-12 11:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proponuję czytać artykuł radnego Romana Wałacha, z pominięciem "Oblicz"!Problemy nie są nowe, znane opinii raciborzan, od czasów prezydentury A.Markowiaka. Grzechem jest sposób  sprawowania władzy w takich realiach. Do trudności budżetowych władza dokłada trudności w komunikowaniu się ze społeczeństwem. Aby obrzydzić nastroje, władza kłamie-bo obiecuje, chroni osoby społecznie odrzucone.Żadnej demokracji,tylko dyscyplina koalicyjna, inny się nie liczy, do tego nieudolna administracja!!!

~do Renata (2008-03-12 10:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Remont RCKu rusza za kilka miesięcy. Opóźniony, bo rząd nie gminy Subregionu Zachodniego zwlekały z odpowiednią procedurą przekazywania środków pieniężnych, to samo jest ze zamkiem, bo to ta sama pula pieniędzy unijnych. Totalna klęską jest gadanie  takich głupot bez znajomości realiów.

~Renata (2008-03-11 23:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja tam za Obliczami nie przepadam, ale fakt jest faktem: gadają, gadają, gadają: według obiecanek prezydenta ośrodek na Ostrogu miał działac od zeszłego lata, RCK miało miec remont, zamek miał być remontowany itp. A tu: totalna klęska. A wiecie czemu? Bo prezedent twierdzi, że ma świetny wydział promocji kierowany przez jakiegoś Jasińskiego, który jest po prostu cieńkim bolkiem, który nic nie potrafi, nie ma zadnych umiejętności i zero kompetencji. Jest świetny w mówieniu czego się nie da...

~serwo (2008-03-11 18:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Wałach niech Pan się produkuje w brukowcu Frączka bo tam Pana miejsce. A niech Pan nie blokuje raciborskiego portalu. Dziwi mnie fakt, że portal puszcza idiotów na swoje strony,

~x (2008-03-11 14:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mamy połowe marca, a to jest dopiero nr 1 gazety. Ciekawe kiedy będzie nr 2? Robimy konkurs? Ja stawiam na czerwiec. Nie za szybko?

~Nim przeczytałem (2008-03-11 10:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

artykuł, wiedziałem, ze to ktoś z Olbicz. A kto teraz wybuduje cokolwiek bez kredytu?

~kolo (2008-03-11 10:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O!! Ukazała się prestiżowa (buahahaha) tak się określa w necie gazeta. Jaki to numer? podwójny, potrójny i kolejny numer kiedy? Za poł roku? Prestiżowe gazety nie mogą wychodzić zbyt często, bo prestiż to prestiż.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog