29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-04-05 00:00:00 Artykuły

Nawet nie wiedziałam, ze Ojciec Święty, Jan Paweł II, jest ta dla mnie ważny. On przecież zawsze był. A kiedy pokazywał całemu światu, jak ważny jest Człowiek, to czułam, że ten Papież Polak jest kimś wyjątkowym...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Mój Papież Strony: 1Dodaj komentarz
~A-F (2008-01-22 22:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak Was tak bardzo gniotą na wątrobie papieże, to po cholerę trzymacie się papieskiego kalendarza?. Dlaczego robicie sobie wolne od pracy w święta, które ustanowili papieże?.

~60mamasziOr (2008-01-22 16:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli znacie nauki Pana Jezusa to powinniście wiedziec że do Nieba pójdą ci którzy przestrzegają Przykazania Boże, wezcie więc Biblię i zobaczcie ile zła zrobił watykan, a zrozumiecie, kim oni są, ci fałszywi nauczyciele.

~57KerenOr (2008-01-19 13:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tam jest napisane, że ludzi wierzących zabierze Pan Jezus do nieba  gdy Przyjdzie Drugi Raz na ziemię. (Ew. wg Jana 14:1-4) Cześć

~57KerenOr (2008-01-19 13:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten nie upierzony  się przedstawił pseudonimem tak jak Ty również użyłeś pseudonimu „pielgrzym”.  Tytuł artykułu brzmi: „Papież Jan Paweł II wrócił do Domu Ojca”, do tegoż  tytułu więc się odniosłem. To nie jest prawdą  że papież Jan Paweł II jest w niebie, a wola ludu tutaj się nie liczy, lecz Wola Pana Boga. Jeżeli tego nie rozumiesz to przeczytaj o Woli Pana Jezusa w Ewangelii wg Jana 14/1-4. Tam jest napisane że ludzi wierzących zabierze do nieba gdy Przyjdzie Drugi R

~57KerenOr (2008-01-19 12:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam serdecznie was wszystkich. Niektórzy są bardzo oburzeni, gdy ktoś powie parę zdań na  papieża Jana Pawła II. Wiecie, to wygląda tak: Ja powiem, papież Jan Paweł II Was kłamał, a wy na to, że to pisze chyba jakiś heretyk. I tak bez końca, bez zajrzenia do Pisma Świętego, bez sprawdzenia z Nauką Pana Jezusa poglądów papieskich. Papież często przywoływał myśl Biblijną  o Domu Ojca. Miał taką nadzieję iść na spotkanie z Nim gdy zakończy swoją ziemską pielgrzymkę. Z punktu wiary, papież Jan Paw

~pielgrzym (2008-01-19 12:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tekst za długi, fragmenty większego opracowania i to nie dość logicznie dobranych, jakiś nie upierzony historyk kościoła? Czy wizerunek Jana Pawła II w parafii Matki Bożej  skłania do rozważań o historii kościoła. Zapomniał, że Papież Polak, Sługa Boży Jan Paweł II będzie Święty, bo taka była wola ludu. Dlaczego nie podano autora tego tasiemca.

~57KerenOr (2008-01-19 11:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam serdecznie was wszystkich. Niektórzy są bardzo oburzeni, gdy ktoś powie parę zdań na  papieża Jana Pawła II. Wiecie, to wygląda tak: Ja powiem, papież Jan Paweł II Was kłamał, a wy na to, że to pisze chyba jakiś heretyk. I tak bez końca, bez zajrzenia do Pisma Świętego, bez sprawdzenia z Nauką Pana Jezusa poglądów papieskich. Papież często przywoływał myśl Biblijną  o Domu Ojca. Miał taką nadzieję iść na spotkanie z Nim gdy zakończy swoją ziemską pielgrzymkę. Z punktu wiary, papież Jan Paw

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog