29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-08 00:00:00 Artykuły

Studentki, emerytki, nauczycielki, gospodynie domowe, wiele kobiet bez względu na wiek i to, czym się na co dzień zajmuje są członkiniami raciborskiego koła Partii Kobiet.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (28): Z. Wasiakowski: Żeby kobiety w końcu miały wybór! Strony: 1 2Dodaj komentarz
~zbowidek (2007-05-19 05:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

doktorku , wszystko cacy , ale jak widzisz napisalem , ze oplaci sie krecic ! a co najgorsze , ze za te pieniadze histerycy  uczą nas i  Generała historii i patriotyzmu q.mac

~doktorek (2007-05-18 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

IPN powstał w 1998 r. Więc czytaj publikacje z lat 1989 - 1998.

~zbowidek (2007-05-18 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w IPN takich doktorkow jest duzo i to nas biednych kosztuje wiecej niz 200 mln.zł/rok , oplaci sie poprostu krecic !

~doktorek (2007-05-18 18:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zbowidku: do nauki, do książek. Czytaj te wydane bez cenzury. A ponieważ dopiero co pod względem intelektualnym wyszedłeś z przedszkola to  cierpliwie tłumaczę: wydane po 1989 r.

~zbowidek (2007-05-18 17:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wychodze z tego przedszkola , jak ks.zaleski jest bohaterem i plk.kuklinski , na takich wzorach mamy uczyc mlodziez ? jeden zdrajca , a drugi dostał kilka palek i kilka dni spedzil na dołku jak chlop i wielcy patrioci , a ci co walczyli od syberii po berlin ? i mają odznaczenia bojowe ? jest ich juz malo

~zr (2007-05-18 10:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Taka burza przed a po taka cisza... ciekawe... I ja tam byłem miodu i wina nie piłem ale co usłyszałem to moje. Dobrze się dzieje że można posłuchać w naszym grodzie mądrego i bardzo skromnego człowieka,mimo że to ksiądz. Niepotrzebnie wyciągnięta sprawa Wielgusa zanieczyściła atmosferę na wskroś ciekawego spotkania ale w końcu mamy demokrację i należy uszanować i zdanie mniejszości...nawet jeśli czarne białym nazywa.

~Doktorek (2007-05-18 05:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co za przedszkole

~M-W (2007-05-18 05:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ZBOWDEK: ty jestes zaślepiony miłościa do Komunistów i ich (niby) zasługami w pokonaniu fszystów. Niby zasługi, bo co to dla nas za zasługi, jeżeli szli na zachód przez Polskę, a potem Polski nie chcieli już opuścić... Zbowidek, pomyśl logicznie zanim coś napiszesz... Albo przynajmniej OBIEKTYWNIE.

~zbowidek (2007-05-17 16:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

racek ! powycieraj mleko , ktore masz pod nosem , jeden juz wypalał , mial na imie adolf itd  i nie rozpedzaj sie , nie wiesz co mowisz

~semi (2007-05-17 16:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Memento - Czym walczysz  od  zginesz-Wybaczam  i nadstawiam drugi policzek...

~mai (2007-05-17 15:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie przejmujcie się, dla niektórych będą "bohaterami" ci co bili, lub wydawali rozkazy, a nie Ci, dla których ważna jest prawda i uczciwość.

~racek (2007-05-17 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A każdy właściciel legitymacji partyjnej z PZPR powinien mieć wypalony na czole napis ,, czerwona szuja i ***"

~racek (2007-05-17 13:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myślę, że czerwone szmaty z PZPR powinne ominąć to forum.

~M-W (2007-05-17 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ZDOWIDKA: Piw nie pijam, więc nie siadam do kompa po piwku....   Co sądze napisałem, i napewno większym bohaterem jest Issakowicz-Zaleski od Jaruzela.

~kasa (2007-05-17 09:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A cała ta jego pseudo książka zalega półki każdej księgarni ,ten facet będzie się w piekle smażył.

~A-F (2007-05-16 21:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawym będzie zapytać księdza Isakowicza na temat tego co powiedział ostatnio na dniach, że w bliskim otoczeniu papieża Pawła VI był agent z Polski. Ksiądz Isakowicz miał natrafić na jego ślad studiując materiały z zasobów Stasi. Może jutrzejszy gość opowie coś na ten temat.

~zbowidek (2007-05-16 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

biedny ksiadz , za zycia jest juz bohaterem , a taki mlody ! i ksiazke napisal nawet jak go bili , taki mądry

~zbowidek (2007-05-13 16:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak wypijesz kilka piw nie siadaj do kompa ok ? mysle ze w koncu zakumasz !!!

~M-W (2007-05-13 12:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do zbowidka: Wybacz, ale Jaruzelski to jeden z najgorszych możliwych przykładów dla młodzieży. Ktoś, kto służąc komunistą wprowadzał jako wojskowy kumunizm, zniewalając ludzi, jest najgorszym przykładem dal młodzięzy, mówiącym, że siłą i bez żadnych zasad można zdobyć wszystko, zniweolić każdego... Napiszę jeszcze, że zaliczam się do młodzieży i Jaruzel nigdy i napewno przykładem dla mnie nie będzie. No chyba, że przykładem jak nie postępować;)

~zbowidek (2007-05-13 12:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do macka , jestem przecietny na zasilku , tylko zobacz wystarczy zostac pobity i napisac jakies tam notatki i juz sie spotyka taki ksiadz z ludzmi i naciaga polityke po swojemu , wychodzi na bohatera i wzor , mamy to samo w parlamencie , wystarczy porozrabiac i srubami i lopatami powywijac i sie jest  ministrem , a prawdziwych bohaterow wystarczy dac w odstawke i postraszyc sądem itd itd mam pytanie , kto ma byc dla mlodziezy wzorem i wspolczesnym bohaterem ? moim zdaniem napewno jaruzelski

~Maćko (2007-05-13 09:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wydaje mi się, czy ten zbowidek to jest albo jakis debil ponadprzeciętny i czerwony komuch, czy może jakiś zgrywus?

~M-W (2007-05-13 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ZBOWIDKA: Z księdzem HISTORYKIEM, mającym ciekawą wiedzę i prowadżacym licze badania. Na spotkanie z kimś z Armi Komunistów bym nie przyszedł, bo oni szli i wprowadzali komunizm, który niszczył ludzi i właśnie o tym niszczeniu ludzi ks. Isakowicz-Zaleski pisze w swich książkach/może książce, bo nie wiem czy napisał ich więcej....

~zalewski (2007-05-12 18:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

stary zakapior

~zbowidek (2007-05-12 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

moim zdaniem spotkanie z bylym zolnierzem co walczyl o demokracje od lenino do berlina to jest sens ! ale spotkanie z ksiedzem tzn kto kogo kiedy zakapowal to jest nie edukacyjne i szkodliwe i obrzydliwe itd fe

~A-F (2007-05-12 10:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziękuję Droga Redakcjo za korektę:))

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog