29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-08-23 23:05:41 Listy do redakcji

Segregacja śmieci to wciąż aktualny problem. Do końca nie wiemy jakie są nasze prawa i obowiązki w tej kwestii. Nasz czytelnik nieco uszczypliwie podszedł do sprawy i stworzył dialog, który odsłania mankamenty ustawy śmieciowej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Zasłyszane przy śmietniku, czyli co z tą segregacją śmieci Strony: 1Dodaj komentarz
marecki (2013-08-26 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cala prawda, cala prawda... polskie zoo ;-)

Masz rację. To smutne, że tak sie dzieje. My mieszkańcy placimy za segregację odpadów a potem widzimy jak wszystkie razem łądują do jednego kontenera. Nie tylko w Raciborzu dzieją się takie rzeczy, niestety.

~zgorszona (2013-08-24 20:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

segregowanie - ok. ale mycie kubkow po jogurcie? przeciez to debilizm, woda tez jest zasobem, na swiecie zaczyna jej brakowac, a my bedziemy myc kubi po jogurcie... gdzie tu eklogia gdzie tu sens??

~hss (2013-08-24 09:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja od wielu lat segreguję i nie widzę problemu.W dialogu jest wzmianka skąd wziąc worki jesli chodzi o segregację w blokach.Ja używam trzech reklamówek które po opróżnieniu do dzwonów zabieram z powrotem do ponownego użycia .Reklamówki te używam wielokrotnie.

~Robert B. (2013-08-24 08:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak! To jest paranoja! Wczoraj w piatek, opróźniano tzw. dzwony na moim osiedlu. Dzwony stoją za trawnikiem pod moimi oknami. To jest SKANDAL!!! Podjechał jeden samochód z dźwigiem i po kolei opróźnił dzwony poczynając od żółtego, poprzez zielony, na niebieskim kończąc... Granda i tyle!!! Po jakie licho ja mam teraz trzy śmietniki w domu, skoro ten cały recykling jest tylko po to aby wyciągnąć ze mnie kasę?! MAM DOŚĆ!!! Myślę, że potrzeba aby ktoś tę sprawę zgłosił w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości. Zastanawiam się nad tym czy nie wnieść powództwa o to, że jestem okradany przez RP, a Gminę Racibórz w szczególności!! Jeśli jesteście za takim rozwiązaniem, to piszcie - pomyślimy nad pozwem zbiorowym.

~;-) (2013-08-24 07:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cala prawda, cala prawda... polskie zoo ;-)

~... (2013-08-24 06:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajne:)

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog