29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-03-23 00:00:00 Artykuły

Czasem, gdy patrzymy na swoje życie, widzimy obraz pełen niezrozumiałych plam. Są szare, niepociągające, niejednokrotnie przytłaczają, kiedy indziej wprowadzają niepokój, beznadzieję, a nawet gniew lub nienawiść. Zdaje się, że wszystko jest bez sensu, zbyt trudne. Miało być pięknie, dobrze, szczęśliwie - a jest inaczej. Jak więc pokochać życie?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Kocham cię, życie... Strony: 1Dodaj komentarz
~kasia (2006-03-26 16:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak to? przeciez ten nasz amek raciborski to jedna z niewielu rzeczy ktorymi mozemy sie pochwalic! nawet na to brakuje juz pieniedzy? to gdzie teraz beda pic pifko nasi raciborzanie w czasie letnich wakacji?

~Arteks (2006-03-25 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A swoją drogą fajnie być w czołówce:) Biznes Polska napisał: "Miasta Olkusz i Rybnik oraz starostwo powiatowe w Tczewie mają już europejskie domeny eu. Domeny.pl - akredytowany rejestrator domen eu w Polsce - informuje, że to trzy pierwsze polskie domeny eu. - To jedne z pierwszych instytucji publicznych w Polsce, które mogą się pochwalić taką domeną - mówi Marcin Majerek, rzecznik prasowy Domeny.pl. W kolejce do zatwierdzenia domen unijnych czekają m.in.: Kraków, Poznań, Łódź, Kalisz".

~Arteks (2006-03-25 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

linii kolejowej Kłodzko-Nowa Ruda-Wałbrzych. Swoją drogą byłem w Raciborzu i po dworcu PKS spodziewałem się jakieś totalnej przebudowy a tymczasem zobaczyłem tylko nowe (dość pomysłowe) wiaty nad przystankami...

~Arteks (2006-03-25 20:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wielka szkoda bo akurat co jak co ale zamek przekształcony w takie centrum pomysłem był dobrym. Antyfrączku, kolej wstrzymała zawieszenia pociągów do 20 czerwca. Za to np. na Dolnym Śląsku ma być kompletna destrukcja kolei. Wbrew pozorom Wrocław dużo gorzej traktuje tereny peryferyjne województwa niż Katowice. Skandalem dla mnie może być odcięcie od 1 IV kolei dla Szklarskiej Poręby, Kudowy i Polanicy Zdrój oraz zaiweszenie przewozów na najbardziej ciekawej z punktu widzenia historii techniki

~A-F (2006-03-24 22:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko dla kogo one będą tłuste?(aż strach pomyśleć).

~Mirek G. (2006-03-24 22:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F. Ja myślę że,to nie fatum, a siedem chudych lat, po których przyjdzie siedem tłustych,bądźmy dobrej nadziei i się nie załamujmy.

~A-F (2006-03-23 22:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Aż ten zamek rozsypie się z całym tym miastem. Ludzie na miłość boską!!!! Co się dzieje w tym mieście????. Zakłady zwalniają pracowników, Raciborzanie uciekają z miasta, kolej likwiduje połączenia, zamek nie dostaje kasy i wiele innych spraw ( już o kombinacjach radnych nie wspominając). CZY TO JAKIEŚ FATUM NAD TYM MIASTEM???Ale za co????

~ciekawa (2006-03-23 13:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy i ile zakłada się w projekcie wycinki starych drzew (może nawet pomników przyrody), żeby odsłonic zamek, by był widoczny w panoramie miasta - iście szatański (szampański?) pomysł

~Brutus (2006-03-23 13:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy redakcja może się dowiedzieć kto w starostwie przygotowywał ten projekt i ile środków przeznaczono na jego przygotowanie /zlecenia jego wykonania na zewnątrz ?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog