29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-03-11 12:25:31 Artykuły

O uwłaszczeniu, dezinformacji i szansach jakie daje nowa ustawa o spółdzielczości z Edmundem Woźnym, Józefem Gadzickim i Marianem Witkosiem, członkami zarządu Stowarzyszenia Uwłaszczeniowego "Zjednoczeni" rozmawia Roman Słowiński.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (9): Więcej spółdzielczej demokracji Strony: 1Dodaj komentarz
~111 (2008-05-07 09:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie czytam i nie śledzę ludzi,którzy są wyobcowani przez rzeczywistość społecznę.Pan Witkoś jest mi bardzo znany jako lewiatan i tej idei.Nie ma on nic wspólnego z dobrem co zowie się z wartościami społecznymi.Jego osąd jest sprawiedliwy tylko dla jego wyłączności jego ego.Ta moja teoria na jego temat jest niestety dla niego rzeczywistością za sprawą społeczeństwa czyli osób którzy go wysiudali.

~do Ark (2008-03-17 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ark sprecyzuj co takiego nawyrabiał Witkoś.

~do Ark (2008-03-14 19:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co takiego wyrabiał? bo my młodzi nie wiemy... ale z tego wynika, że znowu chcą do Rady, więc chyba dlatego ten tekst się pojawił.

~Ark (2008-03-14 19:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No patrzcie forumowicze! Witkoś robi teraz za autorytet w sprawach spółdzielczości mieszkaniowej! A nie przypomina sobie jak był szefem Rady Nadzorczej Spółdzielni? Co? Zamknęli korytko? Co pan wtedy wyrabiał?

~tinka (2008-03-11 18:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No własnie- po twojej smierci juz nie bedziesz uzytkowac ten lokal ale inny-domek jednoosobowy. Rozumiem ze co innego miałes na mysli:)

~tinka (2008-03-11 18:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koszty to 625 zł? to dlaczego ja płaciłam 726 zł? Tak poza tym, to pierwsze słuszę, ze jest takie śtowarzyszenie Uwłaszczeniowe Zjednoczeni. Jakos nigdzi enie widziałm ogłoszen o tym, ze beda jakies zebrania, bądz udzielanie porad. Ja sie uwłaszczyłam, i mam nadzieje ze opłaty za czynsz spadna. Bo ile to kasty idzie na eksploatacyjne, remontowe, to kazdy wie. Masakra. Ja rozumiem ze trzeba, ale az tyle!!!

~no właśnie (2008-03-11 16:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakie korzyści oprócz tego, że mam prawo do użytkowania lokalu też po mojej śmierci? I czy faktycznie nie wzrosną opłaty i jakie zapisy to gwarantują?? A jeśli wzrosną bezprawnie to czy stać będzie  mnie na proces ze spółdzielnią?

~do Justa (2008-03-11 12:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Facet w Obliczch się tyle naprodukował, a ty nic nie kapujesz.

~Justa (2008-03-11 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja dalej nie rozumiem jakie korzyści będę miała uwłaszczając sie.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog