29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-10-08 00:00:00 Artykuły

6 rano, sobota. Późno. Wiem, wiem, popełniam świętokradztwo. Może nikt nie zauważy, że dopiero zaczynam zbierać? Las pozornie uśpiony, ale mam wrażenie, że zza drzew obserwują mnie dziesiątki oczu...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (57): Lepszy gołąbek w garści niż gołąb na dachu Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~rezerwa (2007-11-11 00:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

raciborz tak sie rozwija jak namyslow i glubczyce , a byla szansa !!! rybnik to wykorzystal swoje szanse

~Ordon. (2007-11-10 22:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mnie się wydaje ze Markowiak ma charakter Wojnara a Wojnar Markowiaka czyli nijaki.I jeden i drugi duzo gadają i gadają a w konkretnej sytuacji jak np. Wojnar nabiera wody w usta i udaje małpy: jedna nic nie widzi,druga nic nie słyszy a trzecia niemowa.W ostateczności zasłania się prawem lub jakąś ustawą. A Markowiak  dobrze ze wylądował poza Sejmem a Wojnar w następnej kadencji poza radą miasta.

~Do Andrzeja G. (2007-11-10 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Człowieku,chyba w dobrym tonie powinno być,że skoro zarzucasz, to podpisz się pod swoimi zarzutami. Chyba,że wstydzisz się swojego ładnego lub brzydkiego nazwiska. Dziwię się redakcji,że każe nam czytać listy nie do końca wiarygodne, bo niepodpisane. I skazuje nas czytelników na domysły. Bo my nie wiemy z kim rozmawiamy! Masz odwagę mówić nie, to miej odwagę sie pod tym podpisać!

~wykształciuch (2007-10-15 23:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do "Dziwię się". Jakie moralne prawo masz kolego do oceny czyjegoś wykształcenia i merytoryki tekstu. Zauważ, jak wiele kontrowersji wywowłał ten tekst i mam nadzieję, że to było celem autora i zamieszczających go mediów. Jak napisał "do szabel" - "gładki by przeszedł bez echa". Czy uważasz, że "wybraniec narodu" nie powinien rozliczyć sie ze swoich dokonań, że nie powinien jasno podsumowac swoich kadencji - "za co brał ciężką kasę" podatników? A ten most to wybudowano wczoraj?

~racek (2007-10-15 14:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uczcie się buraki od rybnika http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,wiadomosci,pis-prowadzi-w-rybniku,wia5-3266-6507.html

~kibic (2007-10-11 09:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do roboty pierona zaprzęgnąć za 1000 zet to mu się odechce gupie artykuły pisać ,niech swoje sejmowe rządzenie pozno na własnej skorze ,

~majkel (2007-10-11 09:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No A-F pewnie tak bedzie...cos sie znajdzie

~do bukietu (2007-10-11 08:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No do bukietu dodajcie  "SILESIE" dziecko Pana Posła

~A-F (2007-10-11 07:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A mnie się wydaje, że miedzianowłosego wcisną na wakujące po G.Lenartowicz stanowisko sekretarza powiatu albo wymienią imć Kowalewskiego na Markowiaka.

~majkel do arteksa (2007-10-11 07:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tyle ze to "nic" moze sie okazac : wojewoda slaski, podsekretarz stanu, sekretarz stanu, - w przypadku wygranej PO badz ich wplywow na PiS po wyborach. A jak nie to mam nadzieje ze nowa komorka w starostwie nie zostanie "podarowana " markowiakowi. Mam tez nadzieje ze jakikolwiek urzad nie bedzie przyjmowal bylego posla...oprocz PUP

~majkel do arteksa (2007-10-11 07:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdecydowanie masz racje i ja sie od tego nie ucinam. Juz o tym pisalem  wczesniej na forum. Ale bylo to tak ze "gora" wiedziala iz Markowiak nie ma szans, zreszta sprawdzianem mialy byc wyory prezydenckie..tak wiec powiedziano mu albo miejsce 3 na liscie albo nic

~=== (2007-10-11 05:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i ?

~ciff (2007-10-10 21:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Areks pozwole sie również nie zgodzić z tobą.Poseł powinien walczyć nie tyle o swój region ale o zrównoważenie rozwoju kraju.My ten mandat po to mu powierzamy.Od regionu są radni wojewódzcy,powiatowi i gminni.Poseł w parlamencie ma pracować na rzecz Państwa i jego zrównoważonego rozwoju.To co zrobił Gosiowski nie mieści sie w standarcie posła tym bardziej ministra-wstyd i tyle i to za nasze pieniądze.M.P.ma tu rację.

~Arteks (2007-10-10 17:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niezupełnie się mogę z tobą zgodzić MP. Są posłowie którzy naprawdę walczą o swój region i pieniądze dla niego lub różne inwestycje. Weźmy przykład słynnej Włoszczowej czy lotniska dla Kielc wywalczonych przez Gosiewskiego - posła tej ziemi? Mam wrażenie, że posłowie ze Śląska za mało dla tego regionu wyciągają mimo, że nasze województwo do budżetu państwa wpłaca chyba najwięcej lub jest zaraz po Mazowszu...

~M.P. (2007-10-10 11:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fakt! Nie znam żadnego takiego posła, raciborszczyzna ma takiego samego pecha do "wybrańców narodu" co reszta kraju. Obiecujących wszystko, wszystkim przed - wiedzących iż "ciemny lud" wszystko kupi" i po , tak nikt ich z tego nie rozliczy.  Niech Oni jednak lepiej nic już nie załatwiają dla swego okręgu, niech stwarzają warunki rozwoju jednakowe dla wszystkich, ustanawiają właściwe prawo, a nie buble -na dole sami damy sobie radę! 

~ciff (2007-10-10 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

M.P. a znasz jakiegoś posła skutecznego z naszej ziemi raciborskiej??? Ja takiego nie mogę wskazać.Co najwyżej można by zastanawiac sie nad tym, który więcej szumu narobił wokół własnej osoby i kto siebie potrafił najlepiej lobbować.Myśle ,że ostatnio najlepiej to wychodziło Siedlaczkowi.

~M.P. (2007-10-10 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi słyszałem opinię o tym iż "poseł" Markowiak nie był skuteczny, gdyż był debiutantem i dopiero się uczył. W takim razie co z drugą zmarnowaną przez Niego kadencją. Dobrze że zrezygnowano z niego  i nie startuje w tych wyborach. Mamy wystarczającą liczbę nierobów w ławach poselskich - jednego mniej.

~Czyta (2007-10-10 06:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A sam zainteresowany  wykazując stoicki spkój .Czyta ,czyta i czycha..

~eugen (2007-10-09 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czy ktos sie zastanowil ze nie kandytuje bo wystraszyl sie ze go zlustruja i okaze sie ze byl agentem wsi. przepraszam za tekst ale pisze na klawiaturze bez polskich znakow.

~sceptyk (2007-10-09 19:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ciffa, jest prośba, aby stuknął się w pierś i uznał A-F, on nigdy nie użyje plucia w żadną stronę. Swoją drogą, na temat Markowiaka i jego PO w RAC-u, nie można się czasami opanować, bo to naprawdę stracone nasze lata, gdy inni poszli do przodu.

~sergo (2007-10-09 17:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wreszcie ktoś coś mądrego napisał. Autorowi listu gratuluje!!! Brawa! Oby było wiecej takich głosów.

~Arteks do Majkela (2007-10-09 12:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak to?! Przecież Markowiak miał jeszcze niedawno bardzo silne poparcie "góry". Wątpliwe aby całkowicie usunął się z polityki. Jeśli PO zwycięży to zobaczysz, że sobie o Markowiaku przypomni a może mu obiecali - zrezygnuj z sejmu w zamian za jakiś stołek...

~A-F (2007-10-09 10:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie dariusu. Chyba komórka spłatała Ci figielka :))

~darius (2007-10-09 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co by było, gdyby nie było 2 wojny światowej? Racibórz byłby dalej Niemiecki?byłby piękniejszy? byłby bogatszy? i tak można w nieskończoność...było źle i może nadal tak jest,więc A-F pisz już raczej o aquaparku i pomysłach na rozwój.Przeszłości już nie zmienisz,a jej rozliczenie da Ci tylko satysfakcję i nic więcej...Sorry,ze publicznie-dostałeś smsa?Czy znów zmieniłeś numer? ;)

~A-F (2007-10-09 10:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...i to jest owym pluciem w twarz mieszkańcom, którzy irytują się na samą myśl o zmarnowanych latach prezydentury a także ponownej chęci (2006) objęcia tego stanowiska.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog