29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-12-09 22:29:13 Listy do redakcji

- Pojawiła się u mnie w mieszkaniu pani domagająca się okazania rachunków za prąd i usilnie namawiająca mnie na zmianę umowy o dostarczaniu elektryczności na bardziej opłacalnych warunkach - pisze do redakcji czytelnik.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Superokazja na oszczędności czy zwykłe naciąganie? Strony: 1Dodaj komentarz
~X82 (2013-12-12 01:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Umowy się czyta przed podpisaniem, tyle w temacie. A jak ktoś nie chce dać przeczytać, lub próbuje to uniemożliwić paplaniną, powinna się czerwona lampka zapalić.

~jeju jeju (2013-12-11 08:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie możecie po prostu NIE powiedzieć? Tacy wszyscy mądrzy i odważni w internetach, a jak przychodzi co do czego, to się boją jakijś lali.

~Wkręcony (2013-12-10 23:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po terenie dzielnicy OSTRÓG chodziła ta sama ekipa , młody mężczyzna oraz młoda kobieta. Wiem z relacji wielu osób że niestety bardzo dużo osób starszych dało się "wkręcić" o ile tak można powiedzieć. Państwo przedstawiają sie iż są pracownikami "ZAKŁADU ENERGETYCZNEGO" co może sie kojażyć raczej z jednym czyli z firmą T która zaopatruje nas w energię. Dużo bajerowania ale efekt ma być jeden podpisanie umowy na dzień dobry taki przedstwiciel inkasuje 20 zł (informacja z forum pracowników tejże firmy)Kolejne info tym razem wygrzebane z sieci zmienił sie zarząd firmy tej z której są ci młodzi ludzie, ponoć stawiają na "uczciwość" tzn każdy przypadek oszustwa w wykonaniu przedstawicieli "tej" firmy zgłaszany jest do prokuratury. W przypadku gdyby ktoś odebrał to jako próbę oszustwa polecam infolinie "tej" firmy numer dostępny w dokumentach pozostawionych przez przedstawicieli. Tam już jest inny ton miło i grzecznie (rozmowa rejestrowana)W przypadku chęci rezygnacji z umowy którą juz ktoś podpisał 10 dni (liczy sie data stepla pocztowego) wysłać wymówienie które jest w dokumentach. Umowa ulega rozwiązaniu bez konsekwencji, gorzej jak sie ten teremin przekroczy(bardzo duże kary finansowe)

~Potwierdzam (2013-12-10 21:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chodzą. U mnie na Słowackiego też byli. Wystarczy podziękować.

~Adoptujcie ... (2013-12-10 21:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pieska ze schroniska. Na ,,takie pańcie,, niepotrzebny rotwailer. Kundelek ze schroniska wystarczy.                                                                                                                                                                                       ps.: No i te ,,kundelki,, sa mądrzejsze od Was ... Naiwnych.

~CocoColo (2013-12-10 21:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na akwizytorów najlepszy rotwajler. Spierdalają aż miło.

~@inkaa (2013-12-10 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko oni nie chcą być zapowiadani w mediach. Oni chcą, żebyś podpisała tę umowę na kolanie...

~inkaa (2013-12-10 17:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

U mnie tez taka pani była, nie mołam sie dowiedziec z jakiej firmy jest, podziekowałam, skoro nie potrafila powiedziec jaka firme reprezentuje. Takie akcje powinny byc zapowiadane w mediach, aby kazdy mógł sie zaznajomic z oferta a nie na kolanie podpisywac a potem doiiero przychodzi zastanowienie i żal.

~@@@ (2013-12-10 12:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do 10 dni może wypowiedzieć umowę na pismie i wysłać poleconym listem ze zwrotnym pitwierdzeniem odbioru .Dobrze że o tym napisaliscie.

~Aśka (2013-12-10 12:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A sąsiadka wczoraj z nimi podpisała umowę. I co teraz? Z Radomia firma...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog