29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-12-13 13:26:24 Artykuły

Od pierwszego publicznego pokazu kinematograficznego w wykonaniu braci Lumière minie wkrótce (28 grudnia) 117 lat. Warto więc poświęcić temu nieco uwagi, tym bardziej że swoje 85-lecie obchodziło w tym roku kino "Bałtyk".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): Kino "Bałtyk" czyli morze ciekawostek Strony: 1Dodaj komentarz
~Śnieżka (2012-12-14 15:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przekażcie sobie znak pokoju.

~Grzegorz Mejłun (2012-12-14 14:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę wybaczyć ale nie dbam zbytnio o to, co inni o mnie myślą i jakie wyrabiają sobie o mnie zdanie, ich sprawa. Każdy robi to inaczej i każdy wg własnych standardów. Gdybym miałbym się tym przejmować to bym dostał do głowy jak niejaki Kristof. Jeśli chodzi o drobną uwagę skierowaną na samym początku do autora, to wszystko odbyło się na poziomie.

~xoxo (2012-12-14 14:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Grzegorzu, nic tylko pogratulować Panu taktu..czy też jego braku. Jakim człowiekiem trzeba być by załatwaić takie sprawy na forum publicznym, zamiast pisać bezpośrednio do autora czy redakcji portalu? Pano sobie strzela w stopę takim zachowaniem, bo bądź co bądź, jest Pan osobą rozpoznawalną, a takim zachowaniem skłania mnie Pan do wyrobienia sobie niezbyt pochlebnej opinii na Pański temat. Konwersację trzeba było zakończyć już przy swoim dramatycznym "żegnam", zamiast mieszać z błotem swojego konwersarza - wszak ludzie kultury tak nie postępują, tylko zachowują zimną krew, bez ironii czy sarkazmu.

~Grzegorz Mejłun (2012-12-13 19:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Musisz bardzo cierpieć nie będąc kochanym przez nikogo, nawet rodzinę. Na dodatek te konfabulacje i urojenia.

~Kristof (2012-12-13 19:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Paranoję to ty masz ! Już przy pierwszej wzmiance o kinie "Bałtyk" wielkie oburzenie że nie podano twojego nazwiska !

~Grzegorz Mejłun (2012-12-13 18:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Bo jak nie to..." to niby co? Czy ja gdzieś Bartkowi groziłem, że jak nie to...! Proponuję podbić tzw żółte papiery celem uaktualnienia ich ważności, bo Twoje obsesje i paranoje mają się nadal całkiem dobrze.

~Kristof (2012-12-13 18:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty im publicznie tylko zwracasz uwagę ! Bo jak nie to ... !

~Grzegorz Mejłun (2012-12-13 18:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja nie podaję swoich do sądu. Może Ty tak. Ale to już Twój problem nie mój.

~Kristof (2012-12-13 18:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jakbyś się niedopisał że ma podać skąd ma te informacje to pewnie groziłbyś mu sądem...Widzisz człowieczku jaki jesteś ! Nie było wymienione twoje nazwisko to zaraz wielkie oburzenie i wytykanie autorowi artykułu tego faktu....Ja bym ci odpisał że wykorzystzałem w artykule informacje z czasopism np."Nowiny" i z "Der Ratiborer" gdzie już bardzo dawno temu pisano też o kinach i teatrach w Raciborzu.Ale autor widocznie nie ma ochoty a kłótnię i dla świętego spokoju dopisał że ma informacje z tego filmu.

~Grzegorz Mejłun (2012-12-13 18:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak nie wiesz co to bezpośrednie cytowanie czyjejś wypowiedzi lub opracowania, to się nie odzywaj. Bartek nie miał najmniejszych problemów ze zrozumieniem tego i błyskawicznie zamieścił stosowny dodatek i chwała mu za to. Ty natomiast masz problemy ze zrozumieniem wielu spraw i pretensje o wszystko do wszystkich jak popadnie. Proponuję dalsze komentarze, żale i życzenia adresować do świętego Mikołaja, może jeszcze ma w zanadrzu jakiegoś piernika dla starego piernika. Żegnam!

~Kristof (2012-12-13 17:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Teraz pewnie za każdym razem jak ktoś napisze słówko o kinie "Gloria Palast" to zaraz musi podawać  że ma informacje z waszego filmu bo inaczej panowie "tfurcy" tupną nóżką że ktoś wykorzystuje bez ich zgody informacje z filmu.

~Grzegorz Mejłun (2012-12-13 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Od kogo mieliśmy informacje, materiały potrzebne do zrealizowania filmu i je w tym filmie wykorzystaliśmy, to wymieniliśmy te osoby w napisach końcowych. Ja wiem, że Ciebie boli iż nie widniejesz na tzw "liście płac" ale sam fakt posiadania wiedzy, że taki film powstaje jeszcze nie daje powodu, by umieszczać Ciebie w napisach. A jeśli masz odmienne zdanie na ten temat i dowody, to śmiało leć z tym do sądu.

~Kristof (2012-12-13 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i widzisz człowieczku ! Sami w filmie wykorzystaliście informacje uzyskane od kogo innego i wypieraliście się tego wciskając kit o książkach adresowych.

~Grzegorz Mejłun (2012-12-13 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bartku to miło, że piszesz o historii kina i jego jubileuszu ale wypadałoby napisać skąd pochodzi 90% tekstu, który zamieściłeś w artykule. Wszak został on przygotowany przez Adriana Szczypińskiego na potrzeby naszego filmu " Gloria/Bałtyk historia najstarszego kina w Raciborzu".

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog