29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (4): Skunks w strukturze pracowników parkingowych Strony: 1Dodaj komentarz
~uczulony (2012-03-23 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co się zdarza? Zesrac w portki? Bęcwale! Facet śmierdzi i tyle!

~do uczulony (2012-03-23 10:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy wy nie macie o czym pisać, myśleć?? Co to takiemu, każdem przecież zdarza się : - )

~parkujacy (2012-03-23 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Potwierdzam! Też miałem kontakt ze ,,skunksem,,  około 165cm wzrostu, ,, puszysty,, z aparacikiem na,, piwnym,, brzuszku! Nie obrażajmy skunksa, on to pikus, w stosunku do tego faceta!

~uczulony (2012-03-23 08:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapewne każdy wie, co potrafi skunks w chwili zagrożenia  swojego życia i to jest z biologicznego punktu widzenia zrozumiałe!
Ale żeby pracownik firmy  parkingowej również ,,operował,, smrodem to przesada! Rzecz dotyczy tz.kontrolera pracowników parkingu ! Zdarzyło się kilkakrotnie, że podszedł do mnie wraz z parkingowym, albo mam zbyt wyczulony nos, albo po prostu, ten pracownik nie trzyma moczu, bądz stolca - okropnie cuchnęło!
Apeluję do szefów firmy, o sprawdzenie stanów zdrowia swoich pracowników ,,wyższego szczebla,, przecież kontroler to nie bezdomny , który często,, przyzwyczaja,, sie do swojej zapachowej aury! To przecież ,,funkcjonariusz firmy,, i wiadczy to o jej standarcie!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog