29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-12-27 00:00:00 Podstawówki

Mgada Głombik z klasy piątej SSP 15 jest mistrzynią gry na flecie.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (16): Mistrzyni fletu Strony: 1Dodaj komentarz
~Obserwator (2006-03-03 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się s Gosciem z daleka. Komentując cokolwiek należy najpierw poznać temat. A swoja drogą - postawcie się na miejscu mieszkańców Nieboczów i pomyślcie jak reagowalibyście w takiej sytuacji.

~Gość z daleka (2006-01-02 13:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dear Arteks! Cechą charakterystyczną polskich komentarzy jest to, że wypowiadający się mają na ogół dość mgliste pojęcie w temacie na jaki się wypowiadają. Moherowe berety to może i są w Nieboczowach ale w Raciborzu statystycznie jest ich więcej. Co do młodych, którzy podobno się stąd wyprowadzili 10 lat temu to radzę wsiąść na rower lub do samochodu i przyjechać. Przecież to tylko 7 km od centrum Raciborza przez Płonię lub ok 12 km prze Brzezie lub www.nieboczowy.lubomia.net Miłej lektury.

~jan (2005-12-30 19:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ppp. nie nie nazywam mieszkam tu wiele lat ale już dałem za wygraną UKŁADY< UKŁADZIKI I RĘKA RĘKĘ MYJE ile można na to patrzeć!!!!!!!!!!!!! 

~ppp (2005-12-30 16:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

" JAN " - czy Ty aby nie nazywasz się Osuchowski ???

~JAN (2005-12-29 14:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wiecie jaki ja mam pomysł! Niech teren zalewowy obejmie terytorium miasta! Z roku na rok robi się tu coraz większe zadupie - myślę że nikt bardzo nie będzie tęsknił za tym umierającym dzięki naszym RADNYM miastem. Miastem BIZNESU- naszych cudownych rajców miejskich HA HA HA HA HA !

~Arteks (2005-12-28 09:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Faktycznie gdyby zbiornik miał nie powstać to obawy A-F są słuszne. Ja jednak mam nadzieję, że w końcu zatriumfuje rozsądek i moherowe berety z Nieboczów będą musiały ustąpić. W końcu ważniejszy jest interes kilkuset tysięcy ludzi niż jednej wioski z której ostatni młodzi ludzie uciekli już 10 lat temu. Gdyby każda duża inwestycja napotykała na taki sprzeciw to niestety ale nie powstałby ani 1 km autostrady itd...

~A-F (2005-12-28 00:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja jestem zdania, że za te pieniądze można zrobić generalny remont + jakieś inne bajery w tym samym miejscu. I Policja nie musi "ewakuować" się gdzieś zdlala od miasta i to jeszcze na teren, który w każdej chwili może "popłynąć" z nowymi autami, komputerami, strzelnicą, biurami itd. Aktualne miejsce jest dobre. Jeśli policja się stąd wyniesie to ta okolica już będzie całkiem dzikim zachodem ( każdy wie jaką opinią obecnie cieszą się ulice:Londzina, Stalmacha, Miarki, Park Jordanowski).

~darius (2005-12-27 23:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ech,A-F Twoja uszczypliwośc nie zna granic :))wiesz,ja podałem tylko przykład,bo akurat tak mi się coś przypomniało:)ale cała reszta też jest fatalna..ciasno i ogólnie zupełnie niefunkcjonalne:)Niech sobie budują-nie mam nic przeciw,może przynajmniej przez kilka pierwszych lat..ee..miesięcy będa mieli wiekszy zapał do pracy ;)Lokalizacja nie jest idealna,ale czy są lepsze?Pewnie są,ale czy byłoby taniej budowac wszystko od nowa?Wątpie...

~m (2005-12-27 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to miasto to porażka, tutaj nic nigdy nie wychodzi i nic nie może powstać, jestem pewien że zarówno ze zbiornika jak i z centrum handlowego bedą nici, dziekuje samorząd. za ten skansen niebytu

~A-F (2005-12-27 21:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Za kilkanaście milionów złotych dariusu możesz mieć kibelek ze złota z platynowymi bateriami przy umywalce i papier toaletowy z jedwabiu:)))

~darius (2005-12-27 18:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co do Ciebie A-F...koszt dostosowania budynków na potrzeby policji na Bosackiej do budowy zbiornika ma się mniej więcej jak jeden do 50 :)więc dużo by to nie dało to po pierwsze,a po drugie to akurat nie brak pieniędzy jest przeszkodą... Swoją droga byłes kiedyś na komendzie na pl.Wolności w środku?..powiem jedno,jabym nawet z WC bał sie tam skorzystac ;)..wstyd, co tam jest :(

~darius (2005-12-27 18:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zadaniem posła jest tylko to,żeby w budzecie znalazły się pieniądze na 25%,które będziemy musieli sami zapłacić..Zresztą to chyba tez nie wymaga wielkich starań,bo wydaje mi sie,że skoro już tak wazny i tak drogi projekt dostaje dofinansowanie, to głupio by było, gdyby sie okazało,że w budzecie kasy nie ma.

~darius (2005-12-27 18:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wasze posty obrazują tylko jak (nie)wiele wiecie o funkcjonowaniu państwa,a konkretniej o zasadach przy naborze wniosków o dof. z funduszy UE...To,że wniosek przepadł nie jest akurat winą posła PiS,PO tylko osób, które go pisały, czyli urzedników..Wyraźnie przecież jest napisane,że odpadł ze względów formalnych...a nie,że poseł źle go napisał,albo nie poparł.

~d (2005-12-27 15:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ja na nich głosowałem! cóż, można tylko walić głową w ścianę, bo obaj nasi przedstawiciele uznawali sprawę zbiornika retencyjnego za sprawę priorytetową. a może musimy poczekać na kolejną powódź?

~misiu (2005-12-27 12:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a jak mogło być inaczej? majac takich głąbów posłow z racka skutek był łatwy do przewidzenia ,Siedlaczkowi to jeszcze bym darował ale Markowiakowi - nigdy, czy jemu nie jest wstyd brac poselskie pieniądze i nic nie robic,hańba!

~A-F (2005-12-27 12:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja proponuję te kilkanaście milionów jakie dostanie raciborska Policja z państwowej kasy przeznaczyć na zbiornik:). Jeszcze sporo wody upłynie w Odrze nim będzie zbiornik. Jak widzę plan tych idiotycznych przenosin Policji na preyferia miasta ( i to jeszcze teren zalewowy) to już mnie zalewa, że kilkanaście milionów będzie zwyczajnie "utopionych". Za takie pieniądze można przeprowadzić generalny remont i modernizację obecnej komendy!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog