29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-11-19 19:59:21 Relacje

Utwory Ryszarda Riedla, Amy Winehouse i Johna Lennona zabrzmiały w pałacyku Rafako. Koncert, który odbył się tam 19 listopada, nosił tytuł  "Nie ma ich - jest pop, soul, jazz, nutka kabaretu i..." (zdjęcia>>)

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Jazz, pop i soul zabrzmiał w pałacyku Strony: 1Dodaj komentarz
~zawiedziona ;( (2011-11-20 18:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Andrzeju Biskup- warto wziąć pod uwagę organizowanie takich koncertów w dużej sali parteru -
Wówczas więcej osób ma szansę uczestniczenia w tak wspaniałym dziele (chyba takie było? )
Osobiście jestem bardzo zawiedziona ,bo nie byłam ;( -o bilety było trudno,a nie każdy robi zakupy przez internet. I mam nadzieję,że kolejne imprezy kulturalne będą bardziej dostępne .

~parterowy (2011-11-20 18:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w byłej kotłowni i piwnicach było ciasno,duszno i nijak a na parterze stała pusta sala gdzie koncert wypadł by elegancko,atmosferycznie i na luzie.Te piwnice nadają się na lodówki,zamrażarki i zaplecze kuchenne typu obierak,naświetlanie jaj,zbieranie pomyj itp odpadków.Kulturo w Rafako nie idźcie tą drogą.Muzyka z wieży bardzo fajny pomysł

~Andrzej Biskup (2011-11-20 11:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uprzejmie informuję, że sprzęt nagłaśniający wypożyczony został z firmy zewnętrznej.
Nie warto więc się bulwersować, szanowny Panie Zbulwersowany, lecz po prostu u źródła sprawdzać swe podejrzenia.
Mimo wszystko,gratulujemy obywatelskiego zaangażowania i bezinteresownej życzliwości, a korzystając z okazji - miłej Publiczności wczorajszego spektaklu- dziękujemy serdecznie za tak liczną obecność.
Andrzej Biskup

~Zbulwersowany (2011-11-20 08:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jest Agenca Artystyczna Biskupów ok, ale dlaczego prywatna! firma działa korzysta z nagłosnienia MDK, który już nie jest prywatny? Ciekawe jak to jest rozwiązane...

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog