29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (14): czy to normalne Strony: 1Dodaj komentarz
~czy jak ci tam (2011-11-09 06:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Informacja o pionierach jest pewna tak samo jak to, że jest to świecka forma skautingu tylko trochę ideologiczna.

hana (2011-11-09 05:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pytałam o "świecką" lolek czy jak ci tam -wiesz co to znaczy "świecką"?Czy też tego słowa nie ma w Twoim słownikuI nie wyjerzdżaj mi tu z jakimiś komunistycznym przytykiem bo mnie nie znasz lolek czy jak ci tam........

~Lolek (2011-11-08 16:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zdaje się, że reaktywowana KPP organizuje ruch pionierski.

hana (2011-11-08 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie chcę żeby jakieś kościelne organizacje robiły wodę z muzgu mojej córce .Zadałam sobie wiele trudu żeby w tym chorym kraju wychować ją na normalnego człowieka

hana (2011-11-08 09:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czy nie znacie jakieś swieckiej normalnej organizacji żeby dziecko mogło z nimi na przykład pochodzić po górach -bez tego kakolickiego zadęcia

~Alik (2011-11-08 09:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Royal Rangers nie jest organizacją angielską, ale ponadnarodową chrześcijańską organizacją skautingową.
Link do strony głównej RR: http://royalrangers.com/
W Polsce Royal Rangers funkcjonuje w oparciu o kadrę pochodzącą z lokalnych kościołów ewangelikalnych.
Link do strony polskiej RR: http://www.royalrangers.pl/
W Raciborzu szczep Royal Rangers funkcjonuje przy KZ na Ostrogu.
Link do strony kontaktowej RR w Raciborzu: http://royalrangers.pl/index.php?l2=0&x=362

hana (2011-11-08 07:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

właśnie nie mam -bo mam na 2 zmianę Chyba wezmę jakąś dodatkową robotę -najlepiej jako bosposia u starszego miłego pana -wtedy być może przestanę zajmowac się harcerzami

~Ja (2011-11-07 12:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to prawda, że w Raciborzu są angielskie skauty spod znaku Royal Rangers? Ktos o tym kiedyś pisał jak była dyskusja o wojnie między ZHP a ZHR.

~do hany (2011-11-07 08:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hana nie masz co robić z rana ?

hana (2011-11-07 08:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no tak ...masz rację Ważne że wiesz o co mi chodzi Przykład moze i nie fortunny ale zwyczajowo przyjęty.Tak czy inaczej obawiam się że nalezało by baczniej się rozejrzeć w koło-bo coś nie dobrego dzieje się z tym miastem

~biolog (2011-11-07 08:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hano! Nie obrazaj swin , to zwierze bardziej inteligentne od....psa!

hana (2011-11-07 08:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drogi komuszku Kużnia też leży w tym chorym kraju i Rybnik i Wodzisław a nawet Rydułtowy czy inny Pszów.Czy chcesz powiedzieć że Racibórz jest najmocniej drążony przez tego czarnego kornika Po za tym -czy nie uważasz drogi komuszku że kto za młodu nie jest socjalistą ten na starość na ogół jest świnią?

~komuch (2011-11-07 07:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hano!!!!!!! Zapewne znasz takie okrelenie jak ,,poprawnosc polityczna,, Teraz poprawnocią polityczną jest błogosławienie wszystkiego przez przedstawicieli koscioła. A to motocyklistów , otwarty kawałek jezdni , czy poswiecenie mostu, aby sie nie zawalił , w Lodzi nawet klapy do kanałów! ZHP jest kojarzona z PRL-m dlatego nie ma ,,błogosławienstwa,, koscioła , a co zatym idzie, brak zapotrzebowania na tego rodzaju formy swieckiego wychowania! Teraz nawet pigularz czyt . mgr farmacji, z racji poprawnosci swiatopogladowej nie sprzeda Ci srodków antykoncepcyjnych, bo to kłóci sie z.....naukami polskiego koscioła czyt ,,poprawnoscia swiatopogladowa,, W kraju nastały czasu ,,czarnych sukienek,, jako jedynego symbolu Polaka patrioty!

hana (2011-11-07 07:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy to jest normalne że w Raciborzu nie ma ani jednej drużyny ZHP tylko  przykościelne ZHR?Dzieci chcąc pojechać na normalny harcerski obóz muszą jechać z Kużni-wybaczcie ale to nie jest normalne

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog