29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-02-08 00:00:00 Komunikaty

W związku z utrzymującymi się od dłuższego czasu niekorzystnymi warunkami meteoroligicznymi oraz niepokojącymi prognozami na najbliższe dni, Wojewoda Śląski apeluje o podjęcie wszelkich możliwych działań zmierzających do ograniczenia skutków prognozowanych warunków.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Niekorzystne warunki meteorologiczne na Śląsku... Strony: 1Dodaj komentarz
~aro (2006-02-13 11:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak komuś chce się coś w tym mieście robić, to nich jest i w lodówce, bo konkurencja jest słaba.Akurat te kursy językowe są z pieniędzy europejskich przeznaczonych dla osób zatrudnionych i podnoszących kwalifikacje z zakresy administracji publicznej,która musiała przygotować odpowiedni wniosek na finansowanie, więc nie rozumiem pretensji. Dla przedsiębiorców jest cała lista ofert kursów a nawet studiów podyplomowych też dotowanych przez Unię. Nie trzeba pisać wniosku, wystarczy się zgłosić

~karin (2006-02-13 07:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

proponuję, by każdy komentarz trafiał do panów prezydentów tego grodu. Może po ich lektórze dojdą do wniosku, iż lepiej brać swoje emerytury niźli szkodzić miastu na tych stanowiskach.

~dudus (2006-02-12 21:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przeczytałem o możliwości nauki języków niemieckiego i angielskiego za pośrednictwem Starostwa Powiatowego. I okazało się że nasze pieniądze służą urzędnikom a nie przedsiębiorcom. Ta Lenartowicz to jest już nawet jak otworzę lodówkę.

~A-F (2006-02-09 13:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego link nie działa? Jak wejdziecie na www.rybnik.com.pl to łatwo znaleźć ten wywiad (towarzyszy temu fotografia przewodniczącego).

~Mirek G. (2006-02-09 13:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziękuję pani Lolkowej za uznanie,myślę że powinniśmy pisać,żeby poznać opinię Raciborzan na różne tematy i problemy jakie niesie nam życie,a jak wiemy nie jest wcale łatwe.

~A-F (2006-02-09 12:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co do wspomnianej w artykule propozycji ekspansji Raciborza polecam wywiad przeprowadzony z Michałem Śmigielskim przewodniczącym Rady miejskiej w Rybniku ( życzyc sobie takiego przewodniczącego jak i prezydenta Fudalego)na stronie rybnik.com a pod tytułem "KTO ZAINWESTUJE W RYBNIKU?" <a target='_blank' href='http://www.rybnik.com.pl/main.php?do=ShowPage&nPID=948387&pT=interviewdetails&sP=CONTENT,objectID,1010358/CONTENT_2,refID,1010358&L=pl'>link</a>

~A-F (2006-02-09 10:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Życzę pani Lolkowej z Lolek :)) samych wspaniałych chwil w tym dniu ( w inne dni też:))

~darius (2006-02-09 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dzięki, staram sie o tym pamiętać... Walentynek nie obchodzę,ale nie mam nic przecwiko temu "świętu" :)

~pani Lolkowa z Lolek (2006-02-09 08:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A-F,Brutus,Arteks,Mirek G,Darius!!!!!!! Dzieki wam jest co poczytać!!!! Tylko oddzielcie świat wirtualny,od rzeczywistości! Nie zapomnijcie o Wlentynkach!!

~A-F (2006-02-08 23:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uuu to ja aż tyle napisałem?;)))

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog