29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-03-09 08:39:02 Felietony

Dziwnym zbiegiem okoliczności przemilczana została przez media sesja budżetowa. Ten "nieważny” temat wyparły rewelacje o adoptowanej przez starostwo wydrze ze śląskiego ZOO. Niezwykle istotnym niusem okazała się informacja, gdzie i z kim "grzebał basa” poseł Henryk Siedlaczek.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (13): O wydrze, "grzebaniu basa” i budżecie - felieton R. Frączka Strony: 1Dodaj komentarz
~blebo (2011-03-14 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Opozycja argumentuje,
koalicja bumluje.
Media nic nie mogą
Bo na pasku Lenka chodzą
A my Raciborzanie
mamy z tego jedynie sra...

~mila (2011-03-11 13:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Opozycja w tej kadencji wydaje być się aktywniejsza od ubiegłej. To nie tylko Frączek zaskakuje solidnym przegotowaniem. Nie mniej merytoryczwe są wypowiedzi Namowców: Myśliwego,Fity,Dominika i Wacławczyka. Tak trzymać.

~Sceptyk (2011-03-11 11:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rysiek z klanu, podświadomie mówi prawdę, ale nie uzmysławia sobie, że w tym zafajdanym racku takie klany  naprawdę istnieją a niektóre dobrze się mają! Dla swojego dobra muszą też atakować w zarodku, by czasem ktoś nie odstawił ich od koryta, dzęki takiej włafzy. To co zademonstrowała "władza". w ostatnich wyborach jest sygnałem, że w tym mieście nie przestrzega się demokracji a forma rządzenia przypomina klan mafijny. Niech Radni z opozycji zarządają raportu z dziedziny SKARGI I ZAŻALENIA. Nic takiego nie istnieje, odpowie prezydent i przewodniczący Rady.!!!
PS. Akurat w tym forum, ataki na p. Frączka, tak mi się wydaje? pochodzą z tego samego klanu, który. nie wie co zrobić z chadziajami w autonomii w/g ich planów???
Szary obywatel ma tego wszystkiego dosyć i na forum rzadko zabiera głos.

~Rysiek z Klanu (2011-03-11 10:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytać i jeszcze dodatkowo oglądać Frączka na video? Tego ani ja, ani mój komputer już nie wytrzymamy.

~do autora felietonu (2011-03-10 22:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie prawda, że media pomineły temat budżetu, przykład portal raciborz.com.pl http://www.raciborz.com.pl/art18588.html w artykule własnie cytuje się Frączka: "W opinii Frączka budżet jest "mało ambitny, słaby i pasywny". - Jak nasi piłkarze ręczni tak zagrają ze Szwecją, to nie zdobędą gola. Potrzebne są odważne decyzje i działania..." Jest nawet wideo z Ryszardem Frączkiem.

~radny opozycji (2011-03-10 22:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co do stylu prowadzenia rozmów RF mozna dyskutować i nawet się podeśmiać ale faktem jest, że jako jeden z nielicznych pokazuje bolączki, które uwierają radę. Nieraz głosowania to kompromitacja, bo bezyślność i bezczelnośc władzy woła o pomstę do nieba. Szkoda, że głos RF jest bodaj odosobniony.

~mila (2011-03-10 21:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bywam na sesjach. To co pisze Frączek to szara rzeczywistość. Koalicja głosuje bezmyślnie pod dyktando Wojnara aż wstyd patrzeć.

~Sceptyk (2011-03-10 18:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po przeczytaniu komentarzy personalnych ataków na p. Frączka, przyczytałem felieton z którego widać, że ten Pan prawdę pisze. Jak się zachowuje na Sesjach? mogę sobie wyobrazić, bo czasami takie obrazki widzę w TVN jak PO-wcy bruzgają opozycję, gdy Ci prawdę mówią.

~reck (2011-03-10 07:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Frączek przestań gadać głupoty i zajmij się w końcu konkretnymi sprawami bo przynosisz STUDZIENNEJ WSTYD.

~Ark (2011-03-09 22:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rychu po prostu nie wziął tabletek.

~obiektywizm (2011-03-09 21:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tu akurat zgadzam sie z radnym. Za dużo lania wody a mało istotnych spraw w mediach. Sensacyjki pisza a nie to co naprawde powinni przekazać.

~no tak (2011-03-09 18:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I odzezwał sie obolały radny koalicji z apelem o przychodzenie na sesję. A może tak RTK zrobi transmisję bezposrednią, wtedy społeczeństwo zobaczy Frączka i radnych koalicji z  Agipem i jemu podobnymi dziwoludami. Ja głosuję na Frączka.

~agip (2011-03-09 15:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Frączek niech Pan się lepiej leczy a nie zabiera głosu w sprawach o których Pan nie ma pojęcia. Pana wizje są mżonkami z XVI wieku.Na sesji Pan zaproponował Panu Prezydentowi że jest Pan "biznesmemem o bardzo wysokich kawalifikacjach", który jest w stanie pomóc w gospodarce miasta, ale Pana wizja z rolnikami i z ziemią nie tylko rośmieszyła radnych ale ubawiła Pana koalicję. Apeluję do mieszkańców i wyborców Pana Frączka aby przyszli chociaż na jedna sesję rady miasta i na własne uszy usłyszeli jaką głupotą i debilizmem reprezentuje Wasz wybrany. Proszę chociaz jeden raz na sesji a wybije godzina prawdy.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog