29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2006-01-03 00:00:00 Gimnazja

Od czterech lat w Gimnazjum Nr 5 w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia odbywa się akcja mająca na celu obdarowanie prezentami świątecznymi dzieci z klas I - III szkoły podstawowej, które najbardziej "oczekują wizyty świętego Mikołaja".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): "Ekipa Świętego Mikołaja" Strony: 1Dodaj komentarz
~nasze panie...... (2006-01-17 11:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a w przedszkolu na ul.Słonecznej,zdarza się że pewna pani ciągnie dzieci!!!! A na ul.Polnej,toleruje się dzieci z tak zwanych wyższych sfer!!!!!!!!!!!!!

~rodzic (2006-01-17 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do przedszkolanki proszę się nie oburzac,proszę nie mówic NIGDY, bo nie zdarza się ze nauczycielka wychodzi załatwic swoje sprawy na ciszy albo zapalic papierosa do drugiego pomieszczenia i zostaje wożna,a jak już w tym temacie to dlaczego w budynkach przedszkolnych są palarnie papierosów, a nie na zewnątrz,to też Pani toleruje,więcej grzechów waszych nie będę pisał bo mi strony zabraknie.Mieszkam koło przedszkola to widzę wszystko i skonczmy ten temat i niech Pani się uderzy mocno w serduszko.

~bożena (2006-01-16 21:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niezły pomysł, który napewno ułatwi nam życie.  Chociaż wiem z autopsji, że niektórzy rodzice będą to wykorzystywać nagminnie - chociażby dla spokojnego zrobienia zakupów, np. w Minimalu czy nawet w Realu. 

~" przedszkolanka" (2006-01-15 18:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zwracam sie do autorki listu i nie ukrywam, że jestem oburzona, pisze Pani tylko o negatywach przedszkola , do którego uczęszcza Pani dziecko. Czy naprawdę nic dobrego nie wnosi przedszkole  w edukowanie i wychowanie Pani syna , czy nie ułatwia  Pani życia?.Jako długoletnia nauczycielka przedszkola  zapewniam, że w placówce którą kieruję od wielu lat nie zdarzyło się NIGDY, aby w godzinach pracy nie było nauczyciela.Uogólnianie jest trochę  nie fair.

~TT (2006-01-15 13:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

najlepiej będzie jak dziecko pozostawią rodzice na cały tydzień łącznie z sobotą i niedzielą przecież tak kochają swoje pociechy

~"Przedszkolanka" (2006-01-07 16:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Moi drodzy nie "przedszkolanka" a nauczyciel przedszkola,te panie są tak samo po studiach magisterskich jak nauczyciele w szkołach.Zgadzam się z tym, że jedna 11-ka w Raciborzu nie wystarczy na zaspokojenie potrzeb naszego lokalnego społeczeństwa.Mam nadzieję,że problem ten zostanie pozytywnie rozwiązany.A tak na marginesie-kochani, poświęcajmy naszym milusińskim więcej czasu, życie szybko ucieka a z nim najmłodsze lata naszych dzieci.Nie traćmy tego,bo gdy będą starsze to...?!

~edek (2006-01-07 08:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dokladnie wczoraj dziewczyna spóznila sie po corke odbierajac z przedszkola. Panie przedszkolanki myslalem ze ja zjedza!!! a spoznila sie tylko 10 minut. Co to bedzie jak im bedzie sie kazac zostawac dluzej????? Odbija sobie nerwy na dzieciach! 

~edek (2006-01-05 07:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pewnie przedłuża o max pol godz i zaraz podniosa sie glosy przedszkolanek jakby to o nie wiadomo ile i co chodzilo! Skonczyla sie komuna,teraz wychodzi sie na pzreciw potrzrebom "klientow"!

~kolumb (2006-01-04 11:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To może sam pan urzędnik nie jest dobrze poinformowany? A zreszta mówmy o większości, co mi po jednym takim przedszkolu? Przeciez wszystkie dzieciaki nie można wcisnąć do 11-tki?

~tata (2006-01-04 10:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Osoba pisząca w/w tekst nie jest dobrze poinformowana ,ponieważ jast w Raciborzu przedszkole nr 11 ,które od lat jest czynne do godz.17.30.   

~s (2006-01-04 08:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

17 w większości nie rozwiązuje problemu. W końcu gro ludzi pracuje np do 18. To kolejna taka granica czasowa, więc przedszkola powinny byc otwarte do 18 minimum. Dluzej nie trzeba.

~kolumb (2006-01-03 18:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No i ekstra! PO swojego małego wiecznie musimy sie spieszyć-albo ja, albo żona. Bez przerwy któreś z nas musi zwalniać się z pracy, na co równiez bez przerwy warczą szefowie. Przedszkola powinny być conajmniej do 17! Albo nawet dłużej!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog