29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (5145): Biskup opolski nie wyraża zgody na dalsze działanie Odnowy w Duchu św. Strony: 1 … 167 168 169 170 171 … 206Dodaj komentarz
~brat FUGA (2010-10-12 19:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

poprawiam błędy: "Wiem że radość jest ogromna - tak naprawdę uratowałeś życie sobie i swojej rodzinie ( droga sekty to niestety nie droga za Jezusem).

~brat FUGA (2010-10-12 15:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do radość. Uważaj - jesli piszesz na forum że odchodziłeś w czwartek rano to twój  animator (bezpośredni przełożony w sekcie, szpiegujący cię, manipulujący tobą i chcący wywierać wpływ na twoje życie w "duchu i w ciele" - który jednocześnie setki razy oszukiwał cię mówiąć "KOCHANY BRACIE" ) już tu był. Nie jest trudno zgadnąć ile osób odeszło w ten dzień, z jakiej placówki itd. itp.  Odejścia zdażają sie raz na miesiąc. Daj sobie trochę czasu na ochłonięcie. Wiem że radość jest ogromna - tak naprawdę uradowałeś życie sobie i swojej rodzinie ( droga sekta to niestety nie droga za Jezusem).

Wiem że wiele osób żyje w ogromnym  stresie  - to efekt wiązania braci i sióstr na wszystkie możliwe sposoby i wymuszania posłuszeństwa pod ogromną presją nagłych niekorzystnych zmian.

Głównie wiąże się ludzi ekonomicznie (pożyczki, praca, mieszkania)  ale zdażają się tez bardzie perfidne sposoby wiązania i zniewalania (kontrolowania) ludzi o których nie wypada pisać ze względu na dobro osób które zostały w tej wspólnocie.

W normalnych kościołach temat sekt nie jest tematem tabu. We wspólnocie raciborskiej prawie wszystkie aspekty normalnego  życia chrześcijańskiej  wspólnoty są tematami tabu. Nie można pytać o wiele rzeczy a animator ma tłumić wszelkie objawy niezależnego myślenia (nawet normalnego i biblijnego) oraz  kapować wyżej o takich przypadkach.
Może się jeszcze kiedyś nawrócą nasi zwiedzeni bracia-kabelki?

~eo (2010-10-12 07:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A tak na marginesie, to możnaby napisać książkę. Już samo oburznie niektórych osób uczyniłoby ją bestsellerem jeszcze przed publikacją.

~eo (2010-10-12 07:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Znowu o namierzaniu i straszenie. O ile mnie moja słaba pamięć nie myli to już pewna kancelaria prawna z wielkiego miasta Krakowa straszyła portal i internautów. Czy wtedy nie chodziło przypadkiem o panów Tyklę i Mikę właśnie? W tym kraju mogę jeszcze mieć własne zdanie, i mogę je wypowiedzieć, nawet jeśli się mylę. W grupie przecież korzystają z tego prawa szacowni bracia i siostry oczerniając tych, którzy wyszli. A moim zdaniem to szkoda takiego nakręcania się. Jak tu zaglądam to sama zaczynam się emocjonować tym co było, a przecież to już nie moje. Wkazać ludzi, którzy prą do władzy z ramienia nieistniejącej (patrzcie jak może nakrecać coś co nieistnieje, prawie jak yeti) wspólnoty i tyle. Może to przyniesie sktutek w małej liczbie głosów na te osoby lub zniechęci do startowania. Niech ci co to chcą wyjść, wyjdą i cześć pieśni.

Radość (2010-10-12 06:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witaj  ;) .Dzięki .Piotr L. nie da rady mnie złapać,ale jest możliwość działania" innych Piotrów L.",w innych miastach.Dlatego bracie z dużego miasta (nie Racka),bądź ostrożny w pisaniu.Wiele razy słyszałem o pogróżkach sądowych z ust jednego brata.Dzięki też za ostatnie zdanie bracie  ;) .Trzeba pamiętać o braciach,którzy chcą wyjść.A jest ich trochę.Dzięki.Pozdro.

~;) (2010-10-12 06:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witaj Radość. Cieszę się, że się cieszysz. Jednak zachęcam Cię do rozwagi. Możesz tutaj wiele napisać, ale proponuję abś nie dał się wmanewrować w jakieś prywatne rozgrywki. Jeżeli chcesz pomóc swoim dotychczasowym przyjaciołom, to demaskuj kłamstwo, ale rozsądnie. Bacz co i jak piszesz aby nie narazić się na proces sądowy. Niestety Mikusie mają swoje papugi gotowe do ciągania nas po sądach, a ponad to, chodzi fama, że niejaki Piotr L. ma za zadanie namierzanie w internecie tych, którzy są im niewygodni. No i nadrzędna zasada to ta, że nie jest dobrze walczyć z braćmi, a Ci nasi przyjaciele od Norbiego nadal nimi są.

~advocatus diab.li (2010-10-12 00:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~;)
ten ,,ogonek,, to NIE MÓJ ...

~poczytać warto... (2010-10-11 22:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://www.psychomanipulacja.pl/art/w-szkolnym-mundurku.htm
...

Radość (2010-10-11 22:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hej.Bracie ;) dzięki za odpowiedź.No tak się cieszę.Ostatnie miesiące to był strach,a on od Jezusa nie pochodzi.Teraz się cieszę,bo nie czuję strachu.rozbrykany koziołek.
Bracie "lewa ręko" Cieńkiego Bolka(do prawej Ci daleko),wielbicielu pizzy,nie zasiałeś mi tego strachu.Cieniutko z Tobą.Ale gratuluję oddania lokalnemu liderowi i najwyższemu apostołowi.Pa.

~;) (2010-10-11 17:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Radość. Byłem i to długo. Na tym kończę.
Jejku. Nie znam tej osoby, o którą pytasz.

~jejku ! (2010-10-11 13:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie to nie ta ! To jest ta Ewa K. Mi chodzi  o całkiem kogo innego.Na tym zdjęciu  http://gim3.info.pl/wp-content/gallery/ … 150751.jpg
jest w samym środku zaraz za N.M.Ta blondyna z chustką.Pani S.L.

~ad.post. (2010-10-11 12:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ktoś zachęcał, żeby pisać, bo może w końcu Największy Manipulator zostanie sam. Nie łudźcie się. Przejrzyjcie aktualne NOWINY, a na jednym z przepięknych zdjęć zobaczycie NM w otoczeniu sześciu szczęśliwych kobitek, które chetnie oddałyby mu nerkę, nawet gyby miały jedną.Hi, hi. A i w teksie wyminenono dwoje następnych dawców. Nie miejcie złudzeń nie zostanie sam, już nie i jeszcze długo, długo nie!

O tej ,,górnej siódemce ,, ze zdjęcia jedynastego wspominasz ...?
http://gim3.info.pl/walijczycy-z-kolejna-wizyta-w-raciborzu/
Gazeta jest nietrwała. Warto by ta fotka tu przetrwała ...

~jejku ! (2010-10-11 12:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kurcze ! Ja dobrze wiem kto to jest .Jak się nazywa,kiedy ma urodziny,gdzie mieszka,gdzie pracuję,stan cywilny,rodzina.To wiem.Tylko się pytam czy ktoś ją zna z kontaktów z tą sektą.Pracuje w Gim3 a kto tam pracuje to chyba podpada pod podejrzenie że może mieć coś z nimi wspólnego.Od tej pani się tego nie dowiem.

~ad.post. (2010-10-11 12:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytanie moje jest takie: Kim jest ta piękna siostra (3 w najwyższym rzędzie)?
http://gim3.info.pl/o-szkole/nauczyciele/?nggpage=2
A kto to jest ta obok tej ?W górnym rzędzie po prawej.Ta blondyna.Czy ona też w tym jest czy może jakoś inaczej z tym związana.Jestem zainteresowany.

~jejku... Nie bądź leniem. ,,Najedź,, na zdjęcie i pokaże się ... odpowiedź.

~jejku ! (2010-10-11 12:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

http://gim3.info.pl/wp-content/gallery/comeniusregio/p1150751.jpg
Cytat :"Insynuujecie coś na temat Ewy K... Ok! Ale jeżeli coś wiesz, to napisz
wprost. Ja jej nie znam. Słyszałem pogłoski, ale na tej podstawie nie
mogę nic autorytatywnie napisać. Czeski film? Dla mnie to tylko plotka,
ale jeżeli prawdziwa, to facet ma gust"....Na zdjęciu w "galerii nauczycieli2 to ta Ewa K. może i wypadła dobrze ale już na innych zdjęciach to nie wygląda aż tak atrakcyjnie.
A pytam się o tą panią która jest obok Ewy.K. w galerii nauczycieli Gim3 bo jest mi znana.Mieliśmy nawet kontakt ale o tej sprawie z N.M. i sektą to mi nic nie wspominała.W tym czasie gdy się kontaktowaliśmy pojawiły się jakieś dziwne osoby które się wtrącały w naszą znajomość.Jakieś niby "zatroskane".

~kaja (2010-10-11 11:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem za wskazaniem nazwisk przyszłych samorządowców na listach do rad gmin, powiatów czy miasta. Na pewno Pan Franciszek M. z Markowic - aktywista radny miejski notabene prawa ręka NM. Mam jeszcze pytanie do forumowiczów czy ktoś wiek kto jest właścicielem tych mięsnych delikatesów oraz restauracji znajdujących się naprzeciw marketu Biedronka nieopodal budynku SOBIESKI na Londzina. Podobno NM oraz jego grupa????

~jejku ! (2010-10-11 11:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie nie byłem i nie będę.

Radość (2010-10-11 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam ;).Byłeś w środku? A może jesteś ? Ciekaw jestem. Pozdro.

~jejku ! (2010-10-11 09:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pytanie moje jest takie: Kim jest ta piękna siostra (3 w najwyższym rzędzie)?
http://gim3.info.pl/o-szkole/nauczyciele/?nggpage=2
A kto to jest ta obok tej ?W górnym rzędzie po prawej.Ta blondyna.Czy ona też w tym jest czy może jakoś inaczej z tym związana.Jestem zainteresowany.

~;) (2010-10-11 06:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Te apele są, niepotrzebne. Ja tę dwójkę dobrze rozumiem. Znam jedną z tych osób i wiem czym się kieruje. Tylko rzeczowa dyskusja ma sens. Piętnuj, wskazuj jaka jest prawda, ale nie walcz z braćmi. Po prostu demaskuj kłamstwo.
W najbliższym czasie ukażą się listy kandydatów do samorządu terytorialnego. Trzeba odważnie pokazać kto jest z sekty. To jest ważne. Ludzie muszą zobaczyć, kto sięga po władzę, bo władzę N.M. należy ukrócić.
Czepiliście się Marzeny Mróz. To bardzo pracowita osoba. Nie można umniejszać jej zasług. Dobrze jednak, że ludzie dowiedzieli się o tym, iż Marzena to jedna z ważniejszych animatorek w sekcie N.M., ale to wystarczy. Osobiste wycieczki są nie na miejscu.
Insynuujecie coś na temat Ewy K... Ok! Ale jeżeli coś wiesz, to napisz wprost. Ja jej nie znam. Słyszałem pogłoski, ale na tej podstawie nie mogę nic autorytatywnie napisać. Czeski film? Dla mnie to tylko plotka, ale jeżeli prawdziwa, to facet ma gust.
No i słówko do Radość. Powstrzymaj stary swoje emocje. Zachowujesz się jak rozbrykany koziołek. Widać, że o Twoim odejściu wiesz na razie tylko Ty. Jestem przekonany, że nikt nie będzie Cię nachodził i przekonywał abyś pozostał, ale jeżeli rzeczywiście szłeś dotąd za Jezusem i On Ci otworzył oczy, a Ty poszedłeś za Tym objawieniem, to gwarantuję, że w Ciągu kilku dni stracisz wszystkich przyjaciół. Jest to jednak cena, którą warto zapłacić, pod warunkiem, że znajdziesz społeczność do wzrostu. Ciekawi mnie też, czy odpowiedziałeś na propozycję veritasa i napisałeś do niego? Nie moja to jednak sprawa.

~... (2010-10-11 06:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ta pani Mróz jest bez wątpienia doskonałą, pomysłową animatorką kultury, to jeśli chodzi o pracę.                                      W nieistniejącej przecież wspólnocie, jest też doskonałą,z przemiłym uśmiechem, bardzo oddaną liderowi animatorką, także nagrodzoną. Niektórzy pewnie jeszcze pamiętają czasy nominacji do złotej kotwicy. To ta szacowna osoba była pierwszą lauretatką tej wymarzonej nagrody dla najlepezego animatora.( pamietam takiego co nie mógł zasnąć marząc o tej nagrodzie, pozdrowiena dla A.L ). Miarą oczywiscie nie było to, czy szanuje ludzi, lecz czy jest bezwzględnie lojalny wobec NM, niestey to dostrzega się dopiero z perspektywy czasu i pozbieraniu faktów od innych ludzi. Dopiero wtedy wyłania się mało kolorowy obrazek. Dobrze, że to już za mną. Kiedy przypomnę sobie w czym człowiek tkwił przez lata, to  żal mi tych, którzych nadal mamieni są wizją bożego kościoła w konspiracji, a oni w swoim oddaniu dla sprawy bożej ciągle mają nadzieję na zmianę. Teraz przed wyborami pewnie jest łatwiej, bo nastał czas marchewki (czyli kochajmy się, że zacytuję wieszcza), a po wyborach znowu nastanie czas kija ( nie marudź, nie pytaj, ewangelizuj!!!)

Radość (2010-10-11 06:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witajcie.Jak to łatwo sprawdzić,czy Twój animator(ka) kłamie.To takie proste.No dobra,nie kłamie tylko delikatnie mija się z prawdą.I tak właśnie jest w tej wspólnocie=delikatne mijanie się z prawdą.Tak bracie i siostro.Tylko trzeba wyjść,z tego tajemnego kręgu.A wię nie stój,nie czekaj, UCIEKAJ !!!

Radość (2010-10-10 21:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bracie-siostro!Wysiądź z autobusu,kierowca kłamie!
Che,che,che.Pozdro.

~brat FUGA (2010-10-10 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kieruję prośbę przede wszystkim do inside-op i do veritas

Ja też kieruję taką prośbę, zostańcie i napiszcie coś czasem. Na własne oczy widzę ludzi którzy wychodzą z tego zwiedzenia i kolejno potwierdzają wszystko co tu jest napisane. Ja też czytałem fora będąc w sekcie. To nie może działać na zasadzie: już mi się nie chce... Parafrazując BUNKIER: NIE PO TO NAS MATKA CIĄGAŁA PO SEKTACH BY MILCZEĆ!

~szperam w sieci (2010-10-10 21:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

o niej mowa?[img]upload/small_1kuznik ewa.jpg[/img]

Dodaj komentarz
Strony: 1 … 167 168 169 170 171 … 206
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog