29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-06-02 22:12:47 Kuźnia Raciborska

Zmiana liczby radnych wybieranych w okręgach wyborczych to jeden z tematów, który został poruszony podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Kuźni Raciborskiej.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (8): Zmiana w wyborze radnych, czyli Kuźni zabiorą, Rudom dołożą Strony: 1Dodaj komentarz
~sceptyk (2010-07-11 20:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

facet doczeka emerytury i będzie wżodem na tyłku kolejnych rad to pewne.SAMO-rząd.Biedna gmina.

~toto (2010-07-09 21:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten facet na foto powinien dostać do kompletu dres i BMW z Magistratu.Burak już nie trzeba

[email protected] (2010-06-13 17:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Janku K. sfolguj, po co się ekscytować? Coż mnie obchodzi nagrywanie sesji i przyczyna nagrywania. chyba po to aby łatwiej było pisać protokół z obrad. Nie chcę mieć ciebie jako partnera do dyskusji. Co do rowów, to moge pokopać, bo żadnej pracy w życiu się nie boję i nikt mi nic nie dał za darmo, np. domu w centrum Kuźni.

~Jan (2010-06-13 14:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaka była przyczyna nagrywania sesji R M w Kuzni oraz od kiedy , Od kiedy radni otrzymują odpowiedzi na piśmie na swoje wnioski te pytania kieruję do Waldi ,jeżeli odpowiesz precyzyjnie to bedziesz partnerem do dyskusji inaczej weż sobie ryl i poprawiaj rowy melioracyjne w naszej gminie ,każdy wniosek można zinterpretowac na niekożyśc wnioskodawcy.

[email protected] (2010-06-10 10:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem kim jesteś Bercik, ale nie masz dobrze pod globusem. W minionej kadencji, żadnej takiej próby nie było, więc nikt inicjatywy nie blokował. Więc jak widzisz kłamczuchu manipulujesz i to nieudolnie. Przecież by to sprawdzić wystarczy zadzwonić do urzędu i można sprawdzić - oszołomku. Problem leży w tym, że mieściuchy się nie ....kochają i nie ma dzieci, a ci co są to spieprzają gdzie raki zimują. Odpowiedz sobie dlaczego? Pomogę ci - przez takich jak ty.

~Bercik (2010-06-09 19:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

P Przewodniczący bardzo skutecznie zamieza wykozystac swoja upadającą pozycje ,oraz słóconych radnych z Kuzni ,w poprzedniej kadencji sekretarz miasta oraz pan zablokowali wniosek zmiany okręgów wyborczych w Kuzni by przeniesc jednego radnego z osiedla do Starej Kuzni ,teraz radni poniosa tego konsekwencje .

~demografia (2010-06-08 11:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ot demografia i tyle, Rudy się rozrastają i przybywa ludzi, dlaczego z tego tytułu ma spadać ranga miasta? Przecież więcej mieszkańców, to więcej podatków i wpływów finansowych do wspólnego budżetu.

~A.K. (2010-06-04 06:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No to nas ładnie załatwili. Ranga i pozycja Miasta spada na rzecz pięknych Rud.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog