29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-05-06 10:01:01 Felietony

Honorowane przez nas zasady poszanowania dobra wspólnego - a na ten temat przecież przysięga radny - powinny skłaniać nas do adekwatnej reakcji w sytuacji, gdy owo dobro jest zagrożone - felieton Marka Rapnickiego z cyklu Prosto w oczy

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (3): Radny, który nie pęka Strony: 1Dodaj komentarz
~do ericha (2010-05-09 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To są słowa Niesiołowskiego a nie Migalskiego. Proszę precyzować wklejane fragmenty.

~erich von strom (2010-05-09 14:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<table style="width: 100%;" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0">
<tbody>
<tr>
<td style="font-weight: bold; font-size: 11px; font-family: Tahoma, sans-serif;">erich 09-05-2010 15:46:40</td>
</tr>
<tr>
<td>
<div style="width: 465px;">ktoś mi powiedział ze migalski sie kiedyś tak wypowiedział ,pytam prawda to ??To jest konwergencja, teoria biologii. Jeżeli upodabnia się do ryby, chociaż nie pochodzi foka od ryby, to Kaczyński upodobnił się do Gomułki, choć PiS nie pochodzi od PZPR. Źródło: Rzeczpospolita z 18 stycznia 2007 Jest prezydentem jednej partii. Stronniczym, zacietrzewionym, mściwym. Wykreśla z listy znajomych Władysława Bartoszewskiego, kompromituje Polskę za granicą, wdaje się w awanturę o kartofla. To prezydent, który otacza się ludźmi biorącymi grube pieniądze z budżetu państwa – jak pan Kownacki czy pan Glapiński – i ośmiela się mówić o solidarnym państwie. Jest prezydentem złym. Opis: oLechu KaczyńskimŹródło:pardon.plz 16 kwietnia 2009 r. Wydawałoby się, że z Lechem Kaczyńskim niewiele mnie łączy, ale to nieścisłość. W latach 70. zajmowaliśmy się Leninem, tyle że ja wysadzałem w powietrze jego pomniki, a on cytował jego dzieła w swojej pracy doktorskiej Lech Kaczyński nie nadaje się do roli głowy państwa, bo traci kontakt z rzeczywistością. Potrzebuje kuracji, która doprowadzi jego system nerwowy do porządku. Pytanie, czy to chwilowa zapaść, nerwica czy trwałe uszkodzenie, które wcześniej czy później skończy na komisji lekarskiej. Potraktował szefa MSZ jak wezwanego na przesłuchanie przestępcę. Sikorski musi mieć niesamowitą cierpliwość. Ja bym wywrócił stół i wyszedł. (…) Wyciek tajnych materia</div>
</td>
</tr>
</tbody>
</table>

~jestem "za" (2010-05-06 14:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Popieram p. Rapnickiego, popieram NaM.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog