29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-01-27 17:11:52 Wiadomości

Z grubej rury, demonstracją siły koalicji rządzącej, rozpoczęła się dzisiejsza sesja rady miasta. Do porządku obrad w ostatniej chwili wprowadzono głosowanie nad pozbawieniem Grzegorza Urbasa mandatu radnego. Mimo sprzeciwu opozycji uchwała została przyjęta.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (42): URBASGATE: demonstracja siły koalicji Strony: 1 2Dodaj komentarz
~abc (2010-03-16 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Urbas nadal jest radnym.

~pytanie2 (2010-03-16 14:24)

Przyłączam się do pytania poprzednika, jest Urbas jeszcze radnym czy nie? Naprawdę nikt nie wie?

~pytanie (2010-03-16 06:58)

Wojewoda utrzymał w mocy postanowienie rady miasta czy uchylił? To już dwa i pół miesiąca minęło i nie wiem, czy Urbas jest radnym, czy też już nie jest?

~antygur (2010-03-15 21:34)

Jestem zdania,że pogląy religijne są sprawą osobistą. Ale metoda polegająca na opanowaniu władzy terytorialnej w tym oświaty aby ``rozszerzać swoje królestwo`` i to z rzywdą dla tych którzy szanują cywilizacyjną kompetencję, a więc wpływanie na materialną degradację niemikowców to już poważne ostrzeżenie !! Panie Prezydencie, Panie Starosto, róbcie coś i nie chowajcie głowy w piasek Nie macie prawa sądzić : ``po nas niech się świat zawali`` Ludzie oczekują od Was nieco bardziej dalekowzrocznej polityki i nie wolno Wam udawać, że nie ma problemu. Jeśli NM robi skuteczną dalekowzroczną politykę zniszczenia tego, co stało się podstawą  rozwoju Europy, to musi być ktoś mądrzejszy lub równie mądry i przebiegły jam NM i podobni. Pozostawcie po sobie opinię mądrych i silnych, bo tymczasem jesteście na tym odcinku słabi , pobłażliwi lub wręcz powiązani ze złem

~Pic (2010-03-03 08:21)

upload/small_1ScreenShot067.jpgPrzyjrzyjmy się Im z bliska ! WIELKI REFORMATOR MEDIEWISTA,Dyrektor-Ojciec, PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU, PRZYSZŁY STAROSTA LUB PREZYDENT / w geście, jak określa go Tymochowicz/ ŁĄCZMY SIĘ/ pozostałe nauczycielki /bez NIEGO jesteśmy NIKIM, jesteśmy bezradne! Osobiście uważam , że jest w Nim ,,coś,,z EDGARA GOSIEWSKIEGO - TEŻ BARDZO ZDOLNY/ do wszystkiego/

~z boku (2010-03-03 06:32)

upload/small_0ScreenShot065.jpgCzyli to jest ,,podręczny,, zespół WIELKIEGO REFORMATORA MEDIEWISTY, który gotów już jest do dalszych reformatorskich czynów, a Prezydent mu ,,przaje,,

~sceptyk (2010-03-02 17:40)

upload/small_6ScreenShot109.jpg

Hi, hi, hi ... a tożci ciekawostka!
Na jednym zdjęciu mamy:
Wielki guru - szt.1, duchów - trzy (jednej z pań nie kumam co ona), oraz na pierwszym planie prezydent co "sprzyja wspólnocie" (tak twierdzą duchy).
Przypatrzcie się uważnie tej chudej bondie obok wielkiego mistrza.
Czyż fama trzecio-osiemnastkowa nie głosi, że to pani Kubita - namaszczona przez swego przewodnika na przyszłego dyrektora trójki?
Skoro ta skromna osóbka (patrz na postawę i uważaj, bo każdego można zmylić) pod koniec roku będzie dyrem, to gdzie będzie wielki doktor?
Stawiam, że w wygodnym fotelu...
myślę, że pan Mirosław otrzyma jeszcze tym razem poparcie od myszka Micki, ale za cenę starostwa.
Panie Adamie myślę, że czas kończyć.
Nasz lokalny odnowiciel potrzebuje dobrej posady. Z dyrowaniem postanowił już skończyć!
No, nie wiem oczywiście czy tak jest, ale o tym szumią duchy.

~belfer (2010-02-19 06:14)

Poprawnianie uczniów ,mam we krwi i nie mogę się temu oprzeć! No i przyniosło to ,jak widać, wymierny skutek! Teraz napisałś na plus czwórkę! / ostatnie zdanie jest , bez powodu, tasiemcem i brakuje właściwie rozłożonej interpunkcji/

~analfabeta (2010-02-18 21:48)

Dziękuję serdeczne za zwrócenie mi konstruktywnej uwagi. Mniemam, że  polotem, nie dorównuję przedmówcy. Jestem tylko marną miernotą, jak raczył szacowny bakałarz zauważyć. Proponuję jednak, abyś Pan, zaprzestał atakowania takowej mizeroty jak ja, ale zachęcam do tego aby uczona osoba wyraziła swój sąd w przedmiotowej sprawie?

~belfer (2010-02-18 19:47)

Analfabeto! Nie wychodż przed szereg ,jak jesteś analfabetą, a jesteś, co widzą wszyscy! Kup sobie książeczkę poprawnej polszczyzny i słownik ortograficzny, potem dopiero pisz posty - miernoto!

~analfabeta (2010-02-15 21:19)

Produkujeta siem b... oroczki, a ludziska majom was w głembokim ukryciu i was nie cztajom. Czyli w du... szy was majom. I po co ta nagonka. Zrobiom i tak co chcom.

~Picu (2010-02-14 19:35)

trafiłeś w sedno
tak wygląda rasowy głowonóg

~gazdo (2010-02-14 19:30)

wyleci, nie wyleci
no chłopie, ty to masz problem
ty popatrz tylko na tego aniołka poniżej
ten KRUPIER to prawdziwy PROBLEM

~Baca (2010-02-14 16:07)

Wierzę, że w tych wyborach  Wojnar wyleci na bruk.Ojciec mordercy mający moralny udział w zamordowaniu człowieka  porzez wychowanie mordercy na swoją osobowość nie powinien być wybranym do rady i brać udział w posiedzeniach na temat bezpieczeństwa mieszkańców Raciborza. Być może i wazeliniarze dojdą do moralnego rozsądku, Sygnał dał już związek Sybiraków  nie zapraszając  Wojnara na swoją uroczystość.

~Pic (2010-02-14 15:40)

Czyli ANNO jest tak oto?upload/small_2ScreenShot017.jpg

~Anna (2010-02-14 06:45)

Wydaje mi się, że rakarz ma rację. RS-2000 był wspierany przez duchów. Wtedy jeszcze potrzebowali Lenka i Wojnara. Nie zdziwię się jeśli w tym roku Wojnar nie wejdzie do rady. NM nie lubi smrodu wokół siebie. Wojnar jest już raczej spalony.
Obawiam się, że nasz doktorek zechce zostać starostą ziemi raciborskiej i stawiam na to, że mu się to uda. On kocha zaszczyty i zrobi wszystko aby je zdobyć. W gimnazjum nr 3 szeptają, że w tym roku nastąpi zmaina dyrektora, co nie znaczy, że rządzącego. Na stanowisko jest już "pomazana" przyboczna pana doktora: Izabella Kubita (dawniej Kuźnik).
Wiem,że doktorek nie jest głupi. Ciągle za dużo smrodu za nim się ciągnie. Jeszcze w tym roku na prezydenta nie wystartuje, ale na starostę, raczej owszem. Wyborcy nie przykładają zbytniej wagi do tej funkcji. Pamiętajmy, że będą to wybory bezpośrednie i w całym powiecie. Tutaj doktorek nie będzie potrzebował koalicjanta. Tutaj wystarczą głosy samych duchów.

~rakarz (2010-02-13 15:50)

Tak Ci się tylko wydaje kolego.
Niestety, prawda jest nieco inna.

Lew Raciborza posiada bardzo dobrze zorganizowaną machinę wyborczą (to kilkaset, a może i tysiąc, powszechnie nierozpoznawalnych członków sekty), która jest bardzo posłuszna swojemu guru i poddatna na podszepty. Wystarczy, że guru puści plotkę, iż dany kandydat jest niebezpieczny dla wspólnoty, a ten drugi wręcz przeciwnie, rozpęta się wtedy taka machina szeptanego "pijaru", że Twój marny głosik na niewiele się zda.

A jak myślisz: kto pomógł wygrać wybory obecnym Panom Raciborskiego magistratu?
Otóż ja wielu członków sekty znam i pamiętam jak latali z ulotkami obecnego prezydenta. Ba! Nawet jeden taki mnie osobiście agitował twierdząc, że pan L. jest przychylny wspólnocie. Nie wiedział widocznie boroczek, że mnie guru jakiś czas wcześniej odesłał ze swojej domeny z wilczym biletem.
Aby było jasne. Nie uważam, że pan L. jest człowiekiem Miki. Myślę jednak, że guru miał swój interes aby promować tę kandydaturę.

Właśnie u Miki powinna się zacząć zimowa czystka (rozpoczynają obóz). Zgodnie z kalendarzem powinni zacząć usuwać niewygodnych. Może wywalili kogoś, kto odważy się potwierdzić moje słowa. Zachęcam.

~krupier (2010-02-13 15:09)

karty ja rozdaję - wyborca podczas głosowania.

~rakarz (2010-02-13 11:56)

Jeżeli T. Wojnar wg waszych opinii to \"Pan Panów\", to ja się pytam KTO ROZDAJE KARTY ? !

Popatrz tylko na listę radnych RS-2000:
Wojnar Tadeusz, 
Gawliczek Marian, 
Mandrysz Franciszek,
Sawicki Marian.

Pyt.:   Kim jest Franio Mandrysz?
Odp.:   Franio to radny z Markowic!

Odpowiedź właściwa ale niekompletna.

Uzupełnienie:
Franciszek Mandrysz - od drugiej połowy lat 80\'ych jest członkiem prowadzonej przez doktora Norberta Mikę, Wspólnoty Ruchu Odnowy w Duchu Św. przy parafii NSPJ w Raciborzu, gdzie pełni rolę TWARDEGO animatora. Od roku 2004 w podziemnej części tej sekty - ponoć \"samorozwiązanej\".
W ostatnich kilku kadencjach rajca raciborski z namaszczenia guru ww. sekty , gdzie zastąpił wylanego z sekty innego namaszczonego przez guru rajcę (nazwisko przemilczę, bo szanuję gościa).

Skoro Franio startował z listy Wojnara, który w poprzednich wyborach miał ogromną szansę odpocząć od sprawowania władzy, a doktor Mika został Panem Powiatu, to pytam : O CO TUTAJ CHODZI ? !

Panie radny Urbas. A nie ma Pan czasem na pieńku z Lwem Raciborza (analogia do jednego z tytułów mesjańskich)?

~Kubuś Puchatek (2010-02-13 11:33)

Klima pieskiem od Wojnara a Namolni wystawili mu taką piękną laurkę na swojej stronie internetowej autorstwa filozofa Szczasnego. W tej samej galerii osób, którym Namolni leją miód na uszy znajduje się chorągiewka Rapnicki. Jednak temu, to już nie leją miód lecz syrop klonowy. Cukrzycy można dostać od tych przesłodzonych peanów na cześć starych lisów politycznych.

~kynolog (2010-02-13 11:04)

Te brązowe psiaki to pinczerki , zdolne jedynie do szczekania, jak je postraszyć kulą ogon i s....lą do Pana!

~szperacz (2010-02-13 10:55)

upload/small_1ScreenShot014.jpgDO PICA! TU MASZ CAŁĄ SFORĘ

~Pic (2010-02-13 08:40)

upload/small_4ScreenShot013.jpgDog niemiecki i jego psiarnia - niekompletna oczywiście!

~Zły tytuł (2010-02-12 19:46)

Zły tytuł redakcjo, zły tytuł! To nie żadna "demonstracja siły koalicji" ale pokaz serwilizmu bandy wypietranych cykorów zdolnych tylko podnieść rękę gdy Pan i Władca pociągnie za sznurek. Wojnar jednym gestem potwierdził swą dominację i że tzw. "rada miasta" to w istocie armia marionetek podskakująca jak im zagra.

~Baca (2010-02-07 11:17)

Wojnar rzuca się jak g...o w przerębli a sam jest niemoralny w dużo większym stopniu. Bierze udział w posiedzeniach na temat bezpieczeństwa mieszkańców Raciborza  mając jednocześnie moralny udział w zamordowaniu człowieka przez jego syna Dawida.Wojnar jest zepsuty do szpiku kości. W dodatku wyłudził medal od policji i on śmie zarzucać komuś złe postępowanie? Nawet prawdziwy komuch by tak nie postąpił.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog