29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (3): Karnawał w Raciborzu i okolicach. Strony: 1Dodaj komentarz
~kn. (2010-01-17 16:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czy oprócz tej zabawy jest jeszcze jakaś w Studziennej? Bo nie jestem pewna, czy mówimy o tej samej.. Rok temu mój brat był na zabawie w Studziennej, moja przyjaciółka, ich znajomi.. A oni nie są stałymi uczestnikami- to był jednorazowy pomysł. Poza tym, zabawa kosztowała bodajże 60zł od pary. Wydaje mi się, że zabawa charytatywna byłaby raczej droższa.. A tegoroczna ma też podobno tak kosztować. Więc nie wiem...

~A.K. do kn (2010-01-16 22:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciaaś byś się dowiedzieć....
Charytatywna zabawa karnawałowa par. św. Mikołaja w HALI SPORTOWEJ W STUDZIENNEJ ODBYWA SIĘ WŁAŚNIE TERAZ. DLA PRAWIE 190 OSÓB.
MA JUŻ SWOJE WIELOLETNIE TRADYCJE, STAŁYCH ORGANIZATORÓW I UCZESTNIKÓW. DOCHÓD PRZEZNACZONY JEST NA POTRZEBY  CARITASU. CHWAŁA ORGANIZATOROM.. DZIĘKUJEMY.

~kn. (2010-01-16 22:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam! Chciałabym się dowiedzieć, jakie Racibórz ma plany na tegoroczny karnawał. Próbuję znaleźć jakieś informacje na temat jakichś zabaw, ale niestety niczego nie da się wyszukać... Gdzieś zasłyszałam, że w Studziennej ma być organizowana zabawa- tak jak w tamtym roku. Nie wiem jednak, kiedy itd. Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje na temat zabaw- szczególnie zaś na temat zabawy w Studziennej. Czekam z niecierpliwością na wiadomości!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog