29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-11-17 08:51:39 Felietony

Los organizatora turystyki rzuca mnie od czasu do czasu w różne dziwne miejsca. W zeszłym roku, w okolicach maja, szukając dobrego hotelu dla grupy, która chciała zatrzymać się, potańczyć i dobrze zjeść w okolicach Sandomierza, znalazłem się w pewnej Dosyć Małej Miejscowości.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Felieton: Prowincja leczy kompleksy Strony: 1Dodaj komentarz
~mieszkaniec (2009-11-21 14:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I w ten sposób zarządzane jest całe to miasto :/

~z boku (2009-11-18 11:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

D A W I D!      NA....PREZYDENTA! CAŁKIEM POWAŻNIE. MŁODY, RZUTKI, Z WIZJAMI SWOJEGO UKOCHANEGO MIASTA I BEZ UKŁADÓW I KOLESIOSTWA! Typu TIMUR I JEGO DRUŻYNA! NA PEWNO POCIAGNAŁBY MŁODYCH DO DZIAŁANIA, KTÓRYCH POTRZEBY ZNA JAK NIKT!

~Leszek Wyka (2009-11-17 21:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dawidzie drogi gratuluję fantastycznego felietonu. Jak zwykle trzymasz fason. Raz zaśmiewałem się do łez a innym razem wpadałem w zadumę. Odkąd nie mieszkam w Raciborzu bywam w Oborze niezbyt często, ale zawsze było to  dla mnie magiczne miejsce. Chodziłem tam z kumplami na sanki, potem z dziewczynami na randki a w końcu z dziećmi na długie spacery. Tak.... miasto Racibórz z ekologią na Ty. I straszno i śmieszno. Zachęciłeś mnie jednak do spaceru po tym zakątku. Swoją drogą czy znajdzie się ktoś kto będzie chciał Oborę wykorzystać w swojej kampanii wyborczej?

~śmiechacz (2009-11-17 15:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Panie Dawidzie, przecież można zrobić fontannę i od razu będzie lepiej, co nie?

~góral (2009-11-17 15:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niestety to co napisano jest prawdą,wyrywamy ziemi korzenie aby bratki rosły t6ylko na chwilę,smutne!Ale jest to brutalna prawda o niekompetecji,chciejstwie i pomnikomanii.Piękny ogód można zrobić w parku zamkowym,na łąkach bez wicinania drzew bo ich tam nie ma itd  i itp ................................iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiŻałość dupę ściska

~n. (2009-11-17 14:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dłuuuuuuuuuuuuuuugie to, ale ok.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog