29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-06-04 00:00:00 Pozostałe placówki

Doroczne Spotkanie Przyjaciół Dzieci organizowane przez TPD Oddział Miejski w Raciborzu zostało połączone z krajowymi obchodami jubileuszu 90-lecia TPD.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): VI Międzyszkolne Spotkanie Przyjaciół Dzieci Strony: 1Dodaj komentarz
~Krystyna klimaszewska (2009-06-07 09:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pragnę złożyć gorące podziekowania dla wszystkim osób, które były nieobecne na Jubileuszu 90 - lecia TPD . Podziekowania - za okazane serce, dobroć, która mieszka w sercu każdego czlowieka, za wsparcie w różnych organizowanych akcjach na rzecz dzieci raciborskich.Dziekuję równiez moim koleżankom z Zarządu oraz wszystkim czlonkom którzy poświęcają swój wolny czas, wiedze i kompetencje . Dziękuję Józiu, Gosiu, Basiu Dorotko, Kasiu, Olu, Marysiu, - dziekuję, że jestescie ze mną by coś dobrego robić cos co płynie z potrzeby sercai chęci. Zacytuję WAM słowa, napisane przez Panią wice Prezydent Raciborza Ludmiłę Nowacką , kierowane przede wszystkim do WAS:
"Czas na nikogo nie czeka. Trzeba nam chwytać każdy moment, bo jest wartościowy. I trzeba nam go przeżywać dobrze, dzielic go z innymi i dla innych. Wtedy będzie jeszcze wiecej wart . Wam, którzy znacie wartość czasu poświęcony drugiemu człowiekowi... Wam , ratujacym, zycie i ludzką godność... Wam niosącym wszelką pomoc... niech zawsze towarzyszy wdzięczność podopiecznych, wsparcie mieszkańców naszego miasta a także osobosta satysfakcja z pełnienia szlachetnej i potrzebnej służby".
Dziekuję wszystkim za lata pracy wolontariackiej.

~Małgorzata Popiel (2009-06-06 07:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten artykuł wymaga sprostowania. Alicja Szamara jest nauczycielką Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu- Brzeziu , Sylwia Locińska jest nauczycielem Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu- Brzeziu, a Małgorzata Popiel jest dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 3 w Raciborzu - Brzeziu. Wieloletnia praca naszego grona pedagogicznego  na rzecz dzieci została doceniona. Dziękujemy wszystkim za wsparcie w naszych działaniach. Pozdrawiamy Przyjaciół Szkoły.

~*** (2009-06-05 09:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do joko: Wejdź do pierwszej lepszej szkoły i idź do pedagoga szkolnego. Na pewno dowiesz się, jakie są potrzeby i co możesz zrobić. Powodzenia.

~jok (2009-06-05 09:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jakoś szukam co zrobiła ta organizacja i ci ludzie nagrodzeni na rzecz dzieci i jakoś nie znajduję. Gdzie mam szukać? Bo chciałbym być tez zasłużonym na rzecz dzieci np. w przyszłym roku.

~*** (2009-06-05 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pozdrowienia dla niezastapionej pani Krystyny. Tak trzymać pani Krystyno.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog