29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-05-30 19:56:57 Wiadomości

Kompromitacją trójki sędziowskiej zakończył się mecz XXVI kolejki pomiędzy drużynami MKS Kuźnia Raciborska i LKS Płomień Siedliska. Mecz zakończył się zwycięstwem Siedlisk 3:2.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (15): Sędziowie wygrali z Kuźnią Strony: 1Dodaj komentarz
~kibic (2009-06-06 11:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Autor tego artykułu ogladal chyba inny mecz. Nie ma mowy aby sedzia gwizdal dla siedlisk. Oczywiscie bledy popelnial i to dosc czesto ale byly one obustronne. sendziow mamy takich a nie innych i to nie jeyny taki mecz gdzie nie daja sobie rady.Zresztą w  pewnym momencie mozna nawet bylo odniesc wrazenie ze stara sie pociagnac kuznie aby uratowac im imjeden punkt.

~ello (2009-06-01 12:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Poprostu sa tu wypisane bzdury i tyle!!Bylem na meczu i widzialem co sie dzialo! Ok siedziowe moze popelniali bledy ale nie trzeba od razu pisac ze siedziowie wygrali z Kuznia! To jest bzdura!!Chlopaki z kuzni poprostu zlekcowarzyli przeciwnika i byli za pewni siebie.A pan Kozina troche tu klamie i propagande sieje!!

~gładki (2009-06-01 08:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Siwy to co wypisujesz to się do sadu nadaje. To są groźby karalne! Pohamuj temperament. Taki fajny gość jak Ty a piszesz jak bandyta. Ja na meczu byłem i widziałem co się działo. Kuźnia zagrała słabo i to nie podlega dyskusji. Ale decyzje sędziów były "dziwne" w obie strony. Decyzje te wypaczyły wynik meczu. Nie dyktując conajmniej 2 rzutów karnych oraz puszczając spalonego na waszą korzyśc, po którym był ewidentny karny dla was to jest kradzież punktów. pozdrawiam. Only Barca!!!

~er (2009-06-01 07:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy zasłużenie to nie wiem bo przy stanie 0:1 dla Siedlisk był ewidentny karny na Hominie, jednak sędzia nie podyktował "11". Poźniej poszła kontra z conajmniej 2 metrowym spalonym(w dodtaku 2 metry od sedziego liniowego) i poszedł karny. PO MECZU SĘDZIE PRZYZNAŁ SIĘ ŻE POPEŁNIŁ BŁĄD PRZY KARNYM! Mecz wygldal by cakiem inaczej przy stanie 1:1. a tak siedliska zamkneły sie i wybijały pike do przodu.....

~siwy (2009-05-31 23:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

oj Kozina czekaj jak cie dopadne to bedziesz mial kompromitacje!!! takie cioty jak ty na pilce sie nie znaja a pisza takie bzdury!!! ty nawet z 9 metrow na pusta bramke nie trafisz cioto!!!ale ja cie trrafie!!!

~siwy (2009-05-31 23:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kozina za te bzdury zajebie cie! zostawilem tyle zdrowia na boisku i wygralismy zasluzenie a ty takie bzdury piszesz cioto-zajebie cie.pilkarz Siedlisk

~yooo (2009-05-31 20:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ja sie spytam was byliscie na meczu???
Nie to nie gadajcie ze to zenada czy bzdura.!

~ello (2009-05-31 19:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

He...Troche rozsadku panie kozi...Jak sedziowie pomogli Siedliska z koro konczyli mecz w 9?? Czysta bzdura!

~kozz (2009-05-31 17:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziękuję Scontri za spostrzeżenie, przy szybkim pisaniu artykułu często nie zwraca się uwagi na takie drobnostki :)

~scontri (2009-05-31 17:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że Redakcja nader szybko się zreflektowała. Niemniej jednak uprzejmie donoszę, że w tekście nadal pozostały takie kwiatki, jak:  "po dziesięciu minutach było nieoczekiwanie 0:1 dla gości" czy "1:3 dla Płomienia Siedliska" :). Zdaje mi się, że Płomień wygrał 3:2 (2:0) - choć po lekturze relacji mam co do tego coraz większe wątpliwości. Z pozdrowieniami dla autora :)

~wk....ny (2009-05-31 11:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zenada zenada i jeszcze raz zenada panowie redaktorzy, tak samo tu tak samo na _reklama_, mozecie sobie dalej propagande siac do czasu az ktos wam mordy obije, czesc

~bem (2009-05-31 06:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak by mogło być inaczej jeżeli relację napisał działacz?,były zawodnik Kuźni?, ale na pewno kibol tego klubu.Bez komentarza.

~scontri (2009-05-30 23:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Mecz zakończył się zwycięstwem Siedlisk 2:3" - no to ci dopiero przekręt, Siedliska wygrały strzelając jedną bramkę mniej niż przeciwnik. Redaktorom działu sportowego gratuluję znajomości logiki.

~~~~ (2009-05-30 19:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ta relacja jest w 500 % bezstronna... :P

~mul (2009-05-30 19:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

całkowice bezstronna relacja :D:D

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog