29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-06-01 09:16:03 Wiadomości

W spotkaniu towarzyskim 31 maja reprezentacja Polski kobiet wygrała z Czechami 2-0.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Wygrana Polek w meczu z Czeszkami Strony: 1Dodaj komentarz
~kibic (2009-06-04 12:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dokładnie kibicu2 to co napisalem to moje zdanie i je wyraziłem. A w naszym kraju panuje wolność słowa :D

~sluchacz (2009-06-01 21:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ehhh... cóż za znawcy :-)

~kibic2 (2009-06-01 20:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba byliśmy na innym meczu...Ale każdy ma prawo do wlasnego zdania mojejest stanowczo inne.
Obronie Unitki winczo zagrała na 8 pkt.bardzodobre powroty niezłagłowka i poprzeczka ratowała czeszki .Hanna Konsek w pierwszej połowie troche zagubiona ale juz w drugiej naprawde bardzo dobrze w odbiorze i co najwaqzniejsze z tylu na zero a jeszce kilka akcji oskrzydlających i z jejpodania mogła pasc bramka.Daria Kasperska dobra graz tyłu napisałeś haos i niecelne podania po pierwsze wazny punkt w tym meczu ilosc przejec piłki ,wslizgow i podan w lini obrony byla imponujaca.Co do napastniczek A.Sznyrowska nie miaławsparcia z lini pomocy bo ona słabo spisywała sie w   pierwszej polowie i dlatego atak kulal i  rozruszał sie w drugiej polowie poz mianie N.Górnickiej bardzo slabo grającej.j a nieporozumieniem jest stawianie najlepszej snajperki ligi na bocznej pomocy i to jeszcze lewej. Brawo P.Wiśniewska za ambicje ale widocznie kibic pierwszzy bardzo kibicuje panią z wrocławia.Gratuluję obiektywizmu w swoim komentarzu.Dla mnie klejny raz na wyróznienie zasługuje N.Chudzik tyrała na całym boisku

~kibic (2009-06-01 11:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mecz nudnawy...
Dobrze,że selekcjoner dokonał zmian w przerwie i właściwy skład zagrał z Czeszkami efektem czego były dwie strzelone bramki przez najlepsze w Polsce napastniczki. Niestety "Unitki" nie pokazały się z dobrej strony w tym meczu...
Moja ocena zawodniczek Unii w skali od 1-10
Antończyk- 5 (nie miała wiele do roboty)
Kasperska- 3 (chaotyczna gra, niecelne podania)
Konsek- 7  ( dobre krycie,super strzał)
Sznyrowska- 4 (prócz szybkości nic więcej)
Winczo- 4 ( nic nie widzi na boisku, niecelne podania)
Wiśniewska- 3 ( jak na najlepsza snajperkę extraligi wypała cieńko, przyjęia do tyłu, spuszczona głowa)

Słabo Unitki, dopiero druga połowa pokazała jak daleko Wam do najlepszych!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog