29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-05-18 11:17:26 Kuźnia Raciborska

14 maja w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej odbyło się zebranie mieszkańców, którego celem było odwołanie Przewodniczącej Zarządu Osiedla.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Kuźnia Racib: K. Borutko zostaje na stanowisku "sołtysa" Strony: 1Dodaj komentarz
~ronin (2009-05-30 06:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_10ScreenShot097.jpg,,Robak,, władzy przedraża każdy mózg!

~stado kabanów (2009-05-28 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Drodzy Komentatorzy :) Czytając wasze wpisy należy stwierdzić, że tak znacie się na pracy w samorządzie jak mieszkańcy małej wyspy na prostowaniu bananów. Każdy coś powie ale nic z tego nie wynika. Pozdrawiam - powodzenia w waszych wywodach pozbawionych ładu i składu.

~obserwator100 (2009-05-19 10:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda, że sołtysowa nie jest tak aktywna przez cały okres swojej kadencji (4 lata). A jeśli już, to jej aktywność z reguły zamyka sie wyłacznie do ul. Bema 7, gdzie mieszka, pozostala część kuźniańskiego Osiedla traktowana jest po macoszemu. No, może z drobnymi wyjątkami. Poza tym, konkretnie wzięła sie do dzieła w momencie, gdy do radnch wpłynął wniosek o jej odwołanie. To się nazywa mieć dobry handycap, czy jakoś tak...

~Krycha (2009-05-19 09:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj Krysiu, co żeś to narobiła, albo lepiej czegoś Ty nie narobiła. W okresie kiedy byłaś poddana ostrej ocenie i krytyce musiałam być za granicą, a teraz kiedy wróciłam  jest już po wszystkim. Pozostałaś na stanowisku - taki jest werdykt garstki mieszkańców naszego grajdołka. Podobno frekwencja była oszałamiająca - 70 i kilka osób! To szok i dowód na to co o Tobie myślą mieszkańcy naszego osiedla. Gdybym była w kraju z pewnością otzrymałabyś jeszcze 1 głos przeciwko sobie. Nikt lepiej niż my obydwie nie wie, dlaczego trwasz na swojej posadzie. Nie raz o tym szczerze rozmawiałyśmy. No cóż są ludzie dla których dieta czyni cuda. Nawet jak wycenia się ją na 300 zł. Dziwię Ci się, że nie odpuściłaś. Żal mi było przez te lata patrzeć jak się męczysz nic nie robiąc. Odrębną sprawą jest - czy nasz grajdołek potrafiłby wyłonić jednego oddanego społecznika, który na osiedlu tyrałby, tak jak wielokrotnie byłam tego świadkiem będąc w Turzu, gdzie często przebywam. Tam jednak mieszkańcy za sołtysem pójdą w ogień, Ty na końcu i tak zostaniesz sama. Bo jesteś instrumentem i narzędziem w rękach innych.  Patrz co zostało z Romci, z Kozłowskiego, itd. zostali wykorzystani i rzuceni na bruk. Ciebie czeka to samo. Pamietam jak byłaś u mnie z listą podpisów w sprawie słynnego budynku w Turzu, podpisałam, bo .... tak wypadało. Teraz wiem, że zrobiłam źle. Dzisiaj Twoi mocodawcy doprowadzili ten obiekt do ruiny. Wstyd mi za podpis i dzisiejszą sytuację. W Turzu stłumiliście coś, czego na osiedlu nigdy nie będzie - entuzjazm. Co do naszego osiedla, to powiem, że szkoda  zachodu. Próżny trud kogokolwiek. Krysiu dobrze Ci radzę-daj sobie spokój, bo znowu uronisz niejedna łzę.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog