29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-04-23 11:07:52 Rozrywka

Pięć koncertów złoży się na VIII Majowy Festiwal "Serce, dusza śpiewa Pannie Maryi" w kościele farnym w Raciborzu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): VIII Majowy Festiwal Maryjny w kościele farnym Strony: 1Dodaj komentarz
~a.r. (2009-05-08 12:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

10 maja o godz. 10.20 i 10.30 wystąpi zespół instrumentalny. Wykona : A. Vivaldi - Wiosna cz I z Czterech pór roku, Kanon J. Pachelbela,  Wokalizę W. Kilara, Ave Maria - Cacciniego, Ave Maria - E. Tuglera. Serdecznie zapraszamy.

~a.r. (2009-05-08 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

10 maja  o 8.50 i 9.00 Studenci PWSZ w Raciborzu zaśpiewają piosenki oazowe: tradycyjne - Gdy klęczę przed Tobą, Usłysz Bożej Matki głos, jak też "amerykanizujące": Tyś w wieczerniku chlebem się stał czy Zjednoczeni w duchu.

~gość w chórze Płonia (2009-05-07 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nasz chór przeżywa dramatyczną "rozsypkę" , ale Matkę Boską chcemy mimo wszystko uczcić.Pragniemy wykonać Litanię Loretańską Ignatzego Raymana - śląskiego kompozytora. W programie pragniemy także wykonać pieśń uwielbienia Matki Boskiej słowami J.v.Eichendorffa "O Mario,moja miłości.." w języku oryginalnym.Pozwolę sobie w wolnym tłumaczeniu zacytować słowa 3-ciej zwrotki : " kiedy ludzie mnie opuszczą w ostatniej godzinie mej, pozwól mi Matko mocno objąć drzewo Krzyża Twego Syna i prowadź mnie Matko do Domu Ojca.."
Wyrazy szacunku dla Organizatorów i Wykonawców

~Chórzyści WNMP (2009-05-02 19:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

3 maja festiwal rozpocznie występ chóru mieszanego parafii WNMP w Raciborzu pod dyr. Andrzeja Rosoła. W występie poprzedzającym mszę św. chór wykona trzy pieśni maryjne. Koncert rozpocznie się o godz. 8.50.  Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog