29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-11-12 00:00:00 Artykuły

Wywiad ze Zbigniewem Wieczorkiem - doktorem filozofii, wykładowcą raciborskiej PWSZ.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): KIM jest raciborzanin? I w którą stronę patrzy? Strony: 1Dodaj komentarz
~rosa (2005-11-15 09:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze byłoby podać do publicznej wiadomości koszt takiej akcji, co moze odstraszyłoby "żartownisiów".Bardzo współczuję jednak rodzicom takich dzieci.

~zoimal (2005-11-14 11:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie myśl palancie że jak ktoś jest znany ze złej strony to akurat musi być winny nbajgorsi są czasem dziećmi z majętnych szanowanych rodzin a po drugie to ja tego chłopaka to bym.... zresztą  sam  nie wirem co   bym mu zrobił

~Obserwator (2005-11-13 00:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Obyście zawsze byli tacy skuteczni. A dzieciak ma nauczkę, powinnno się go zamknąć jeszcze na 24 h, przykutego do prawdziwej bomby. Wówczas nauczyłby sie "manier" :)))

~możliwe że to>>> (2005-11-12 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A może to uczeń Rzepka? znany jest w tutejszej szkole od najgorszej strony!!!!!!!

~kamila (2005-11-12 20:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chodze do tej szkoły i kiedy usłyszałam dzwonek to myślałam że to prubny. jednak po kilku minutach kazali nam iść do domu . Przyjechała policja straż i pogotowie. Odebraliśmy kurtki dopiero  Ogodzinie 18.00 WSZYSTKO PRZEZ TEGO ŻARTOWNISA

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog