29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-20 00:00:00 Wiadomości

Dziś rozpoczęły się Raciborskie Dni Promocji Zdrowia, które odbędą się w mieście po raz pierwszy i potrwają do soboty.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Coś dla zdrowia Strony: 1Dodaj komentarz
~antoś (2005-11-05 21:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zabronic noszenia komórek do szkół i nie będzie kłopotów.

~Do mamy,taty!!!!!!! (2005-10-21 08:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie!!!! Kupcie swoim pociechom,przenośne odtwarzacze CD,będzie jeszcze weselej w szkole!!!

~A-F (2005-10-20 22:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Klapsy można "sprzedać" nie za głupotę rodziców ale za niestosowne korzystanie z telefonu komórkowego przez dzieci w najmniej odpowiedniej chwili. A jeśli mf jest pacyfistą to można zakopać w Jego przypadku pacyfkę:)

~mf (2005-10-20 22:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Mamo" jednak ostro jedziesz po emocjach i nie czytasz tego,co do Ciebie piszę, a potem atakujesz! Nie jestem pustakiem i umiem myśleć i wciąż mam wątpliwości dlaczego chcesz dzieciom sprzedawać "kilka klapsów" za głupotę ich rodziców? Co do toporów lub też telefonów  wojennych, to ja jestem pacyfistą :)

~A-F (2005-10-20 21:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chyba "komórka wojenna" zakopana:)))

~Mama (2005-10-20 21:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jasne!! Z mojej strony topór wojenny zakopany!!!!

~A-F (2005-10-20 20:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale tu gorąca dyskusja! Mamo ale nie wyżywaj się tak na mf gdyż ma te same zdanie w tej materii co Ty. Jest wielkim bezsensem dawanie dzieciom przez rodziców komórek do szkoły. Dawniej nie było telefonów kom. i dzieciaki dawały sobie radę (nawet jeśli odjechał im autobus).W szkole mają się uczyć i koncentrować na tym co nauczyciel uczy na lekcji a dopiero w domu jak już ma taką pilną potrzebę to niech zadzwoni do szkolnego kolegi. Rodzice powinni mieć baczenie jak "spakowane" są dzieci do szkoły

~Mama (2005-10-20 20:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Człowieku! Nie POBIŁA,tylko parę klapsów w tyłek! Ty chyba miałeś trudne dzieciństwo,skoro masz takie skojarzenia!! Tak,tak,mamusia dzwoniąc do dziecka i pytając co zrobić na obiadek w czasie lekcji jest w porządku? Jeżeli według ciebie tak,to jesteś pustakiem! A wziełaś pod uwagę;że może być przykro biednym dzieciom? Umiesz myśleć? Życzę miłego spaceru z dziećmi! HEYA!!!!!!!!

~mf (2005-10-20 15:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hej "mamo"  nie emocjonuj się tak! Podzielam twoje zdanie, że posiadanie telefonu przez 3-cioklasistę jest nieporozumieniem, ale to nie powód, żeby kto inny mógł te telefony kraść. Rodzice dający dziecku telefon tłumaczą to troską o swego malca, aczkolwiek to bardzo niezdrowa troska szczególnie w tym wieku (telefon wytwarza szkodliwe fale). Ale nim osądzisz tych rodziców przeczytaj co napisałaś "rodzice sami winni", a ty byś Bogu ducha winne dziecko pobiła. Co z ciebie za matka?

~Mama (2005-10-20 14:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

rodzice sami winni! Nie mają prawa nawet zgłaszać,takiej sprawy!!! Bynajmniej w podstawówkach i gimnazjach!Szkoły nie mogą zabronić noszenia komórki,to fakt,ale mogą zabronić tego nadgorliwi rodzice! A potem pretensje,do pana Boga! komórka w drugiej,trzeciej klasie? Czyste błazeństwo!!!Ja bym jeszcz smarkaczowi manto sprawiła!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog