29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-09-11 09:17 Wszystko  Autor: jodła12

Coraz więcej słyszę o wpadkach spowodowanych pod wpływem alkoholu, w którym giną ludzie. Ostatnia sprawa morderstwa Doroty z naszej PWSZ, pijany kierowca, który zabił 5 letniego chłopca. Dlaczego mamy to tolerować?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Kara śmierci dla morderców? Strony: 1Dodaj komentarz
pyzaty (2008-11-03 13:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A dlaczego nie karać śmiercią za każde przestępstwo? Dlaczego dostało się tylko pijanym kierowcom, a nikt nie napiętnował tych, którzy prowadzą samochód będąc skrajnie zmęczonym? Przecież Ci ludzie są równie niebezpieczni, co pijani kierowcy. Podobne przykłady można by wymieniać w nieskończoność.

~wariat (2008-11-01 16:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tata pewnie, to agent - J.BOND , NIE WIEDZIAŁEM, ŻE SYN JUŻ WYLĄDOWŁ  W HOLANDIII S...........SYNY OBAJ!

~plako (2008-09-29 19:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie widziałem filmu "Życie" i wątpię czy zmieni moje nastawienie do KONIECZNOŚCI przywrócenia kary śmierci!!!

~mixer (2008-09-29 04:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Układy, układziki i kassssa!

~Psycholog (2008-09-28 22:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co Do Dawid Wojnara To: Posiedział 2 lata w Psychiatryku w Rybniku na ul.Gliwickiej....Jak była wizyta Terapeutów ze szkoły medycznej z Raciborza Pana Dawida W.szybko przemiesili do innej sali i nie udzielali zadnych informacji o nim....Wszystko było nieżle opłacone...A taki co siedzi co 10  lat w wiezieniu bardziej zrozumie to niz pan Wojnar który po 2 latach przebywania w Psychiatryku wyjechał do Holandi  i Bog jeden wie co on wyprawia w Tej holandi.Mam nadzieje ze nikogo nie udusi na narkotycznym widzie.... szkoda słow

~NN (2008-09-17 20:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do wraiat jestem twojego zdania tu liczą się znajomości takiego to też powinno sięgać prawo ale czym jest u nas prawo czym żeby zwykłych utciwych ludzi dręczyć a tacy jak Tomasz W. rządzą i mają wszystko w D....

~wariat (2008-09-17 18:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czyżby już wszyscy zapomnieli , ze syn TADEUSZ WOJNARA student III-go roku prawa, a wiec facet niegłupi,
z a m o r d ow a ł  przez uduszenie swoja dziewczynę ,w  ponoć narkotycznym  widzie! Tata z niebywałymi koneksjami
,,załatwił ,, mu wariatkowo!  Ojciec takiego syna rzadzi Raciborzem od  16-tu lat

Gelo (2008-09-17 13:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgadzam się :/ Jeśli jedzie jakiś pijak i walnie w drzewo to ok, ale dlaczego mają ginąć niewinni ludzie :/ Wszyscy co jeżdżą po kieliszku proszę się nad tym głęboko zastanowić. Mareczek popieram twoją opinię, może do tego jakaś porządna kara finansowa do tego więzienie i się skończy. Od razu polskie drogi (szczególnie wieczorami) będą bezpieczniejsze i statystyki policyjne na pewno się poprawią

~Mareczek (2008-09-16 21:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dla pijanych kierowców, którzy powodują wypadki, zwłaczsza śmiertelne, powinna być najsurowsza kara. Przede wszystkim upublicznienie danych sprawcy, odebranie dożywotnio prawa jazdy.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog