29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (7): Pijani policjanci Strony: 1Dodaj komentarz
~Slay (2008-09-22 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ratunku - Policja!     ps. A czego się spodziewaliście...

słońce_raciborza (2008-09-09 07:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do przedpiścy: Niby jakie kłopoty? Z czyjej strony? Przecież nawet nie napisał, że było to w Raciborzu... Ba! Nawet w Polsce... A fantazjować każdy może. Np. po trawce w niderlandach :)

~do Leśny dzban (2008-09-09 07:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jezeli to prawda to przyjacielu podaj,miejsce zdarzenia ,datę godzinę,oraz okolicznosci towarzyszące oraz ewentualny rysopis tych "pijanych policjantów"Poniewaz w przeciwnym wypadku jezeli to jest pomówienie to mozesz miec powazne problemy albowiem nie jesteś anonimowy w internecie i policja tez czyta Twoje wypociny i z pewnoscią nie pozostawi tej sytuacji bez echa.Więc albo to jest fikcja to szybko złoz sprostowanie albo prawda i podaj fakty o których wspomniałam powyzej.Poniewaz stróze prawa mają nas chronić a nie upijać się na słuzbie.

~Fantazja (2008-09-09 06:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego....

~palka (2008-09-08 16:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no to znajac zycie maja papiery na lopacie ! komendant nie bedzie za nich nastawial glowy !

~oko (2008-09-08 14:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeśli to prawda, co piszesz to trzeba było to od razu zgłosić to odpowiednim instytucjom. Najlepiej powiadomić Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach (numer dostępny w internecie), która na pewno zajęłaby się tą sprawą, a także zawiadomić lokalne media, które z pewnością zadbałyby o to, żeby sprawa ta nagle nie przycichła.

~leśny dzban (2008-09-08 12:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam nadzieję, że nikogo nie urażę tym wpisem, ale kurde to bylo przegiecie: Szedłem w czwartek na imprezę z kumplami i widzę, że idą policjanci. Schowalismy butelki do plecaków i wystraszeni szliśmy ostro w ich stronę. Idziemy, idziemy, jesteśmy coraz bliżej i tak mniej więcej w odległości 2 metrów od mundurowych, nieźle wystraszeni, słyszymy głośne" buuuum". Jeden z policjantow sie wywali ofen na chodnik. Drugi probowal go podniesc, ale tamten byl tak pijany, ze nie dal rady. masakra... Zaczal cos belkotac, aten drugi bardziej trzezwy go uciszal, speszyl sie i nas przegonil. tzn powiedzial" cos sie k**** gapicie". poszlismy dalej, ale ja nie wiem jak tak moza. nas karza mandatami za jedno wino w parku, a sami sie upijaja i to na sluzbie. gdzie tu sprawiedliwosc i odpowiedzialnosc

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog