29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-09-18 16:27:15 Rudnik

Celem I Gminnego Konkursu Plastycznego, organizowanego przez Urząd Gminy Rudnik,  jest promowanie i budowanie społecznego poparcia dla kształtowania wzorca postawy człowieka szanującego środowisko.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (3): Konkurs plastyczny pod hasłem "Nie spalaj plastików" Strony: 1Dodaj komentarz
Gelo (2008-09-19 14:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

src super pomysł! Czasami przejeżdżam przez różne wsie na rowerze i smród plastyku czasami jest nie do wytrzymania, szkoda że ludzie nie biorą tego pod uwagę że trują siebie, swoje dzieci i innych. Później wszyscy się dziwią że już prawie każdy człowiek umiera na raka! Ludzie wy do tego się przyczyniacie paląc te plastiki!!!
Gdyby było coś takiego jak napisał SRC to na pewno każdy człowiek by się pilnował i nie palił butelek, reklamówek i podobnych rzeczy.
Pozdrawiam, dbajcie o środowisko i zdrowie własne i innych ludzi

~src (2008-09-19 08:16)

Najlepszym sposobem na wyeliminowanie problemu byłoby na przykład karanie osoby spalającej plastiki karą w wysokości 5k zł. Żeby wykrywalność była wysoka zgłaszający fakt spalania plastików dostawałby 1k zł. Problem znika momentalnie.

~ja (2008-09-18 19:54)

Faktycznie trzeba przypominać lodziom, że nie można spalać plastików. Mój sąsiad, mający zakład tokarski, to nawet robi ognisko na podwórku  z odpadów plastikowych. Dziwne jest to, że sąsiedzi się na to godzą. Moje interwencje póki co, nie są skuteczne, bo zdaniem sąsiada nie ma w tym nic złego. Za każdym razem, gdy czuję zapach spalającego plastiku, dziwie się ludzkiej głupocie.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog