29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-23 00:00:00 Wystawy

To nie hołd oddany tamtym czasom, ale swoista podróż sentymentalna...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Szczęście na kartki Strony: 1Dodaj komentarz
~Mirek G. (2005-10-24 09:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

SPOŁEM i za puźno wstołem,oni chyba jeszcze śpią i nie wiedzą że KOMUNA padła.Niech coś zrobią z tym BOLKO,bo od tego śmierdzącego parkietu można się przewrucić (rynek centralna część miasta) ALE GAŃBA.

~Mirek G. (2005-10-24 08:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Największą atrakcją raciborskiego SPOŁEM "PUBY" Klepka,Przelot,Expres i Bar Kozielski koło Strzechy.Przechodząc koło tych "PUB-ów" czuje się klimat PRLu i dym tanich papierosów,gratulacje dla prezesa SPOŁEM za inwestycje jakie przeprowadził od upadku komuny,taki wstyd za BOLKO na "RYNKU" i Delikatesy na ul Nowej,niech se lepiej dadzą spokój,chyba im się pomyliły epoki,siara jakich mało.Od zwiedzania są muzea,a nie sklepy,no i wystawa w bibliotece miejskiej.

~Iza (2005-10-24 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciąg dalszy!!! Zapraszamy kilka metrów dalej do muzeum komuny! Jest to dom towarowy BOLKO!! Manekiny bez rak w szarych prochowcach [płaszczach] witają nas na półpietrze. Podłoga szaro,bura zdarta przez 30 lat.Brakuje tylko pana od wody z saturatora pod restauracją! Dla biblioteki wysokie uznanie,za trafny pomysł!!!

~iza (2005-10-24 07:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze ze  taka wystawa jest! Ale niestety,nie ona była pierwsza! Stała ekspozycja z czasów PRL,jest we wszystkich sklepach PSS SPOŁEM (I za póżno wstołem]!!! Wystarczy sie przejść na ul.Nową,żzeby się przenieść w     czasie i w przestrzeni!!!Sklep z mydłem i powidłem,wieje Gierkowskim klimatem.Na wystawie wyblakłe pudełka po czekoladkach,majonezach itp...!!!Ale prawdziwą furrorę robią zamalowane na królewski błękit drzwi!! Na nich od 20tu lat nie użzywana kłódka,również niebieska.

~POLO COCTOWIEC (2005-10-23 21:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

King size dla każdego!!! Małe jest piękne:))) Zapraszamy do Szuflandji,świerze muchy na talony.Głosowałem na Kilkujadka,a wygrał Jacek i Placek z kaczorem Donaldem:)))chi chi chi cha cha cha.Olo ratój,cafe biba woda kranówa,dużo wody dla ochłody.Teraz nas będą kręcić na MAXAAAAAAAAAAAA:)))

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog