29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-08-12 13:56:37 Rudnik

Przy placówce oświatowej w Szonowicach, w skład której wchodzą szkoła podstawowa, gimnazjum oraz przedszkole mające swoją siedzibę w budynku przy ul. Konopnickiej w Szonowicach, wykonano rozbudowę i remont nawierzchni drogi dojazdowej i parkingu.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Szonowice mają nowy parking Strony: 1Dodaj komentarz
~do zainteresowanych (2008-08-14 12:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jutro o 14.00 w świetlicy szkolnej w Szonowicach odbędzie się zebranie mieszkańców. Omówione zostaną najpilniejsze sprawy wsi w tym zagospodarowanie budynku WDK przy Konopnickiej 9. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wyrażenia swojej opinii. Na spotkaniu będą obecne władze gminy oraz Rada Sołecka.

~szkoła. (2008-08-14 07:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wara od szkoły w Szonowicach ,wszyscy co chcieli ją likwidować dziś dawno są poza nawiasem zycia publicznego w gminie.Na pohybel popaprańcom.

~do id:a78b4808 (2008-08-14 05:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest również miejsce dla wszystkich imprez plenerowych okolicznych wsi takich jak festyny, dożynki itp... Wiem, że ciebie to nie ekscytuje bo zgodnie z zamysłem ??? szkoła miała być zamknięta, a budynek jakiś koleś miał kupić za grosze. Wtedy byś się pewnie cieszył jakby mieszkańcy nie mieli się gdzie spotkać i pogadać w niedzielne popołudnie, nie byłoby okazji wymianić poglądów na temat takich jak ty np...

~do ja (2008-08-13 20:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I czego się tak ekscytujesz tym parkingiem? Przecież ty tam auta stawiać nie będziesz, tylko nauczyciele, których jest bodajże więcej niż uczniów w tej szkole ;)

~ja (2008-08-13 12:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A mnie się bardzo podoba. Szkoła jest super, parking jest super mieszkańcy Szonowic i okolic są zadowoleni.

~K. (2008-08-13 12:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Super.

~All (2008-08-13 12:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tia... ciekawe czy tylko na Tym się to wszystko skończy.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog