29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-10-14 00:00:00 Wiadomości

W ubiegłą środę odbyło się spotkanie prezydenta Jana Osuchowskiego z przedstawicielem francuskiej spółki Schiever Polska...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (11): Co na Kamienioku? Strony: 1Dodaj komentarz
~xxx (2005-10-17 07:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajnie być nauczycielem. Tak mało godzin pracy, tak dużo urlopów. Płatne wakacje, podczas których można sobie jeszcze zarobić pijąc alkohol na obozie :> Uogólniam oczywiście - już widzę te gromy w komentarzach.

~jedenzwielu... (2005-10-16 18:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co tu się dziwić, że marnie wgląda szkoła w Polsce. Przy wyborze zawodu nauczyciela w wielu przypadkach wciąż mamy do czynienia z negatywną selekcją. Szkoła to zło konieczne dla uczniów i nauczycieli, choć ci ostatni rzadko kiedy mają odwagę się do tego przyznać.

~malutka (2005-10-16 17:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja tam jestem zadowolona ze swoich nauczycieli :) Pozdrowienia dla mojej pani profesor z fizyki :)

~salomon (2005-10-16 16:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo dla brutusa.Nareszczcie ktoś zauważył że nauczyciele poza nilicznymi wyjątkami to lenie.

~jula (2005-10-14 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wprawdzie tylko takie wirtualne ale piekne, kolorowe, pachnace i prosto z serca!!! dziekuje za zarazanie energia, dobrymi pomyslami i pedem do wiedzy  za pokazanie ze jak sie czegos bardzo chce to mozna to miec za otworzenie wielu klapek i kilku  drog  za madrosc, wyrozumialosc, cieplo i poczucie humoru  oby pani nigdy tego nie zabraklo!!! 

~ania (2005-10-14 21:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jestes tak głupi - trudno niczego nie udało się Ciebie nauczyć nawet szacunku dla innych, popatrz w lustro BRUTUSIE jakim jestes teraz człowiekiem- trudno ze Cię nie szanują , poniewaz Ty ie szanujesz innych

~Brutus (2005-10-14 21:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie chodzi o mnie, ja sie nauczyłem sam ;) Ale o to, że to jedyna praca, gdzie totalnie za nic nie odpowiadasz - jesteś głupi - trudno (innym sie wydaje), jesteś nielubiany - trudno (znaczy że niby wymagający), wszyscy na Ciebie narzekają - trudno (zdaje im się), nie umiesz uczyć - trudno (młodzi sie nie uczą), nie panujesz nad klasą - trudno (dzieci są złe), jesteś zakompleksionym idiotą - trudno (nauczyciel tez człowiek), jesteś chamem a rynek chce Cię zwolnić - nie da się (karta nauczyciela)

~anty-Frączek (2005-10-14 20:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czego Cię nie nauczył, że składasz reklamacje?:))) Dyrektorzy szkół powinni na świadectwach wystawianych odchodzącym abiturientom wystawiać adnotację o takiej treści:"Po ukończeniu szkoły dyrekcja nie uwzględnia reklamacji";))))

~Brutus (2005-10-14 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W II LO przed 10 laty było kilku nauczycieli naprawdę w porządku - pani historyk, geograf, jedna z pań z angla. Ale większość to miernota - nie tylko nie potrafili uczyć, ale przede wszystkim byli beznadziejnymi, nieświadomymi i niedojrzałymi ludźmi. W żaden sposób nie mogli być autorytetami. Byli nieciekawi. Swoją drogą - bardzo nurtuje mnie fakt - dlaczego pozwala się nauczycielom na pracę bez żadnej odpowiedzialności ? Czy ktoś słyszał, żeby nauczyciel odpowiedział za to, że nie nauczył ?

~:) (2005-10-14 17:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uroczystość była bardzo dobrze zorganizowna. Program artystyczny, przemówienia i poczęstunek. Pozdrowienia dla dyrekcji gimnazjum 2!:)

~tolek (2005-10-14 16:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

miałem kiedyś w liceum fajną nauczycielkę z języka polskiego. Prawdziwa była z niej dama. dystyngowana i inteligentna a przy tym bardzo ładna! natomiast mojej pani z chemii to nie lubiałem! Może ktoś jeszcze podzieli się wspomnieniami o nauczycielach?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog