29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-06-03 11:47:29 Racibórz

Jednym z punktów obchodów będzie uroczyste odsłonięcie „Fontanny Narodów” przy ul. Długiej, z udziałem przedstawicieli miast partnerskich.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (17): L. Nowacka: Zapraszamy na obchody 900-lecia miasta Strony: 1Dodaj komentarz
~Omega (2008-06-04 19:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Straż Miejska podobno ma wlepiać mandaty za "używanie" zegarków ;). Magistrat wypowiedział wojnę budzikom. Trzeba wytępić tę budzikową zarazę jak stonkę, głosi obwieszczenie UM! W przygotowaniu kolejna uchwała Rady Miasta pt. Budzikom śmierć! Czas i zegary to śmiertelny wróg władzy, która chce panować wiecznie. Wprowadzą zakaz noszenia zegarków. BUDZIKI WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ !

~bbb (2008-06-04 16:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ta ławeczka (obrobiona) pod samym dachem - chyba po to by nikt nie siedział, no ale jest brzydka. Powinna byc jak w parku w Rudach lub ładniejsza

~aaa (2008-06-04 16:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ta fontanna przypomina nagrobek

~M (2008-06-04 14:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dobra, ja przyjde z budzikiem.

~RSS Nasze Miasto (2008-06-04 13:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

... dezaprobatę dla tego co dzieje się m.in. w raciborskiej kulturze. Dzwońmy na alarm!!! Obudźmy się wreszcie !!!

~RSS Nasze Miasto (2008-06-04 13:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wygwizdanie władz miasta podczas uroczystego odsłonięcia fontanny - jak niektórzy proponują - to pomysł mało kulturalny. NaM proponuje podczas tegorocznego Pływadła nakręcenie budzików, by władza przebudziła się wreszcie. NaM chce obudzić Racibórz do życia, do aktywności, do rozwoju... Chcemy przypomnieć władzy, że ich zegar nieubłaganie tyka. Proponujemy nakręcić także budziki podczas odsłonięcia fontanny na ul. Długiej i przy innych oficjalnych okazjach, by w ten sposób wyrazić swoją...

~ftw (2008-06-04 11:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jakie efekty ??Jeździ się do miast partnerskich jest żarcie i pije się do bólu .Co innego nie wiem ,bo jakoś efektów nie widać.Jeszcze jakby się nauczyli dobrze gospodarować publicznym pieniądzem i dobrze rządzili tym miastem dla mieszkańców ..No pomarzyć można,ale niczego dobrego nie spodziewam się po nauczycielach na takich stanowiskach !!!!

~_sama_w_sieci_ (2008-06-04 11:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co właściwie dają podpisane umowy z tymi miastami partnerskimi? w jakiej materii życia można zauwazyć "efekty" takich umów przełożone na czyny zpaytuje uprzejmie?

~sedes z ebonitu (2008-06-04 11:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prowincjonalnie i pretensjonalnie! Z obchodów robią się powoli odchody magistrackie!

~M (2008-06-03 21:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wg. mnie, czerń może być, a kolorowe to dopiero byl by kicz. jak globus z klasy geograficznej z lat 80 Ale nie narzekajmy znowu... jest jaka jest, otoczenie jest jakie jest, fontanny nie zmieni sie juz, otoczenie tak...

~:( (2008-06-03 21:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Załuję, że kula nie jest kolorowa, na wzór Ziemi widzianej z kosmosu. Ta czerń zdecydowanie odpycha. Kicz Panie Prezydecie!!!

~Art (2008-06-03 21:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z daleka w ogóle jej nie widać. Ani przy tym posiedzieć, ani oczu nacieszyć. Trochę zmarnowano te pieniądze. Już lepiej by zrobili, gdyby pokombinowali coś z fontanną koło kościoła, bo to można usiąść i miejsce jakieś takie dostępne. Trochę ją wyremontować, coś tam pokombinować, może zapodać jakieś kolorowe lampki i mogłoby być przyjemnie dla oka  wieczorem...

~Art (2008-06-03 20:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fontanna nie jest warta wydanych pieniędzy. Kilka rzeczy mi się nie podoba. Raz, że jest malutka. Dwa, te lampki... totalna tandeta... W nocy podświetlają tylko dół kuli, praktycznie nic nie widać. Lepszy by był efekt, gdyby woda jakoś wypływała z kuli i lampki w zmieniających się kolorach świeciły na kulę (aby ta była widoczna) a nie pod nią. Kolejnym minusem jest ulokowanie owej fontanny.

~loko (2008-06-03 20:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ależ - kamienna pustynia tak piękna jest:(

~... (2008-06-03 17:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nowa fontanna a z tyłu odpadnięty tynk ze ścian! Wygląda to przesmutnie. A ta fontanna robiłaby większe wrażenie gdyby stanęła w otoczeniu zieleni ...

~ergo (2008-06-03 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

900 - lecia miasta?

~mic (2008-06-03 15:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słyszałem też, że będzie Feel, ale chyba go nie będzie, bo nic nie mówili

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog