29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-04-21 12:07:09 Archiwum zapowiedzi

Komendant Śląskiego Oddziału SG i Prezydent Miasta Racibórz zapraszają na obchody rocznicy powstania SG, które odbędą się 16 maja.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (25): Centralne Obchody XVII rocznicy powstania Straży Granicznej w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~sg (2008-05-22 09:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nic nie wiecie o SG ale komentować to poraficie

~Sławek (2008-05-18 18:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A nie wie kto. dlaczego o tak waznej rocznicy nie wspomniano w wiadomościach ogólnokrajowych,tylko lokalnych??? I czemu nie pokazano zakrapianej imprezki w przeddzień w ośrodku Makulika w Szymocicach,tam było ciekawie?

~dolar (2008-05-18 11:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ginter pewnie liczył na to, że jak msza dla żołnierzy to i w zielonych płacić będą. Nawet pozwolili mu się wspiąć na trybunę, by odebrać defiladę.

~sergo (2008-05-18 09:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

proboszcz z farnego "leci" na kase, wiec jak nie ma kasy, znaczy nie ma interesu, wtedy niech tyrają inni. A jak jest kasa i to gruba plus inne profity typu zobacze sie w TV, to juz leci i cwaniakuje prze wszystkimi.

~seeing eye (2008-05-17 21:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zniesmaczony - następna podpowiedź; data dla normalnych art. oznacza datę dodania, ale dla zapowiedzi datę kiedy to będzie, np. http://www.raciborz.com.pl/art8714.html . pozdrawiam :)

~zniesmaczony (2008-05-17 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

;p

~Do zniesmaczonego (2008-05-17 08:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To przypadkiem nie kliknij w zakładkę "Zapowiedzi", bo nie wytrzymasz tego psychicznie :)

~głupek (2008-05-17 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do Branic się nie nadaję, zbyt wielu normalnych tam siedzi. Nie mam z kim pogadać. Znam lepsze sposoby, aby pobyć z równymi sobie. To ja od siebie też dodam pięć groszy zawodu: przyjedżają vipy a tu nad rynkiem Słońca brak - skandal!!! To się nadaje do prasy!!! - takiej jak RPI.

~zniesmaczony (2008-05-17 06:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@seeing eye: owszem podpowiedział jak najbardziej, ale mnie chodziło o datę napisaną na szaro, która jest datą dodania artykułu, bo w jego treści daty są jak najbardziej prawidłowe ;) pozdrawiam

~jojo (2008-05-16 20:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sławek masz racje. Służyłem w SG i ani razu nie jadłem tam grochówki. SG ma z wojskiem tyle wspólnego co policja z ZHP.

~jażmto (2008-05-16 20:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sławek, z ta grochówką to nie masz racji i nie wprowadzaj tu ludzi w błąd. Co do wojska to owszem, 17 lat temu powstała SG w zamian za Wojska Ochrony Pogranicza.

~M (2008-05-16 19:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czadersko było :) najlepsi podhalańczycy :) i kampania reprezentacyjna. I fajnie szły babki z tych innych kompanii, na obcasach po naszym pięknym brukowym rynku.  A i te 2 osoby zemdlały...

~? (2008-05-16 19:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak to się dzieje, że Straż Graniczna od 16 lat wszystkie swoje jubileusze uświęcała w kościele świętego Mikołaja, do którego przynależy parafialnie, a gdy tylko pojawia się biskup, wicepremier, wojewoda, telewizja to oferuje się ze swoim kościołem proboszcz z farnego?.

~Sławek (2008-05-16 18:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak jest ktoś głupek,to powinien iść do Branic a nie pisac tu na portalu komentarzy.Mnie najbardziej bawi ta zołnierska grochówka ugotowana w restauracji Raciborskiej w/g tamtejszej receptury.Straz Graniczna nie pamięta kiedy gotowano u nich grochówkę a z wojskiem nie ma do czynienia już 17 lat.

~głupek (2008-05-16 11:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ale ty studentka mamalasisz żenująco, aż wiodomo co i gdzie gnije

~seeing eye (2008-05-16 09:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zniesmaczony - a 5cm napis "Zapowiedzi" nic ci nie podpowiedział ? :)

~donald (2008-05-16 09:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a Schetyna powiedział: żołnierze! Najważniejsza k...a jest zaprawa!

~Informer (2008-05-16 07:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W razie jak by to kogoś interesowało relacja live z rynku na stronie www.raciborz24.pl

~studentka (2008-05-16 07:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie mam żadnych informacji, po prostu mieszkam blisko i widzę. Ciekawe, że "i tak miały być..." wypada akurat teraz jak jakiś premier czy inny ma przyjechać w odwiedziny. 17 lat nie robili. Pewnie, że to dobrze, że miasto zyskuje trochę blasku. Tyle, że to jednorazowa akcja i koniec. Te krzewy przed Strzechą, która na codzień nie otwiera nawet głównego wejścia - śmiech po prostu. Podobno w środku zrobili remont salki na I piętrze, wygląda ponoć ładnie, ale nie nadaje sie do zajęć i koncertów...

~111 (2008-05-16 07:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Żołnierze szli jak chcieli, bez ładu i składu. Brak szkolenia?, czy też z nimi nie da się nic zrobić dobrego? Harcerze nie żołnierze!

~do studentki (2008-05-16 07:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

chyba masz złe informacje, bo akurat wejście i parking i tak miały być zrobione. A to, że pewne miejsca w związku ze świętem zyskuję blasku to chyba dobrze.

~uff. (2008-05-16 05:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a mnie sie podoba!rynek bez budy!deszcz umyl kostke,no i nareszcie,mozna zobaczyc,jaki jest fajny,moze to juz tak zostanie?cos jednak drgnelo,jednak sila munduru cos znaczy,

~studentka (2008-05-15 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze, że nieba nie trzeba na niebiesko malować, a trawa już jest zielona w maju. Z okazji jubileuszu miasto staje na głowie. Nigdzie nie można wjechac, zabezpieczają się jak na wojnę. Obskurne wejście do Straży Granicznej nagle zostało wyłożone klinkierką, a obok zrobili nam parking. Wejście do Strzechy (na codzień zamknięte) - dziś ozdabiały drzewko-krzaki (w brudnych donicach). Podobno hol też wymalowany na tę okazję. Prezydent zapowiedział, że da kasę na barierki i uruchomienie balkonu...

~zniesmaczony (2008-05-15 15:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Portal może reklamować się tak: "raciborz.com.pl - portal przyszłości". Miło jest czytać artykuł z datą jutrzejszą (lol)

~:) (2008-05-15 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

już łażą po rynku :))

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog