29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-04-17 13:56:55 Archiwum zapowiedzi

W piątek, 2 maja, o godz. 17.00 w amfiteatrze DK „STRZECHA” przy ul. Ks. Londzina rozpocznie się impreza - "Majowo i akustycznie".

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): "Majowo i akustycznie" Strony: 1Dodaj komentarz
~studentka (2008-05-04 22:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ChrisH - rozumiem, że jako pracownik RCK oczekujesz samych dobrych recencji. Owszem, jestem tu od 1,5 roku i często korzystam z propozycji, które się u Was dzieją (choć z tego co się zorientowałam, wiekszość organizują organizacje trzecie, a i ostatnio z imprezami słabiej) - i mam dobre zdanie o raciborskim życiu kulturalnym. Ale samouwielbienie po takiej klapie to albo głupota albo ślepota. Hasła typu "trzeba było jechać do Nędzy" przez grzeczność i spokój emecjonalny pozwolę sobie pominąć...

~do ChrisH (2008-05-04 13:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jeżeli miało nam sie podobać dlatego, że (cytuję)"Wiesz ile pracy trzeba włożyć w to wszystko??? Ile prób??? Tobie się to we łbie nie mieści... Ehh, płakać się chce..." (widocznie te próby były jałowe)to życzę dalszego dobrego samopoczucia, ale za publiczne występy to ty się nie bierz, bo więcej w twojej mentalności prostackiej megalomani niż szacunku dla widza a z takiego podejścia jeszcze nic wartościowego w sztuce nie powstało. Nigdy

~ChrisH (2008-05-04 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tak, nic tak nie mobilizuje jak krytyka. Ale w granicach rozsądku... Dobra teraz to już nieważne... Zawsze można było pojechac do Nędzy na Stachurskiego...

~studentka (2008-05-04 07:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Miałam z szkole nauczyciela, który na popłakiwania co mniej lotnych uczniów i ich tłumaczenia "ale ja sie uczyłam" - zwykł odpowiadac - "nie wystarczy się UCZYĆ, trzeba sie jeszcze NAUCZYĆ!" Organizując imprezę kulturalną nie wystarczy się namachać, nanosić, narobić prób itp. Trzeba z tego uczynić spójny produkt, wypromować go, nadać JAKOŚĆ! Pomieszanie tandetnego kaznodziejstwa, amatorskiego śpiwania, gotyku i fire-show - W FATALNYCH WARUNKACH AKUSTYCZNYCH - to była po prostu żałość...

~scontri (2008-05-03 22:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do ChrisHa: wypowiedź studentki mieści się w granicach dopuszczalnej krytyki (no, można ewentualnie dyskutować o "wieśniactwie z Nędzy"), więc skąd te żale? Każdy słuchacz/widz imprezy artystycznej ma prawo do recenzji i własnego zdania na temat tego, co usłyszał/zobaczył. Z Twoich słów wynika, że odbiorca sztuki nie może najmniejszego złego słowa powiedzieć na temat jakichkolwiek artystów, no bo "ile prób oni musieli zrobić?? ile pracy wykonać??"

~ChrisH (2008-05-03 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Studentko i inni jakże kulturalni widzowie - jak wam coś nie pasuje to możecie sami coś przedstawić... Albo nie przychodzić w ogóle... Wiesz ile pracy trzeba włożyć w to wszystko??? Ile prób??? Tobie się to we łbie nie mieści... Ehh, płakać się chce...

~student (2008-05-03 20:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Studentko,jeśli szukasz alternatywy,to możemy posłuchać krautrocka,pooglądać filmy Wernera Herzoga i pobiegać boso po lesie...

~jako to ? (2008-05-03 18:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

w wykonaniu nowej szefowej? jako to? ja tam nie widziałem nigdzie szefowej z ogniami.... a może był zakamuflowana?

~Kris (2008-05-03 09:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masakra!!! To był pokaz nowej jakości w wykonaniu nowej szefowej RCK.

~studentka (2008-05-02 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

byłam. słuchałam. widziałam. nie wiem kto odważył się zorganizować tak kiepską imprezę. Liczyłam na jakąś mądrą alternatywę dla wieśniactwa z Nędzy, ale... zawiodłam się. Szkoda mi wykonawców, brali udział w żenującym spektaklu bez sceny, światła, nagłosnienia, niczego! Jeśli ta impreza miała być pokazem możliwości nowej dyrektorki, która na tym portalu chwaliła się ile to reklamy i promocji wprowadzi... to jak na razie jest knock-out. Tj. ona leży na deskach. Chyba sama siebie na nie posłała...

~zdegustowana (2008-04-25 04:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tego dnia miała wystąpić również młodsza grupa Teatru Tańca  TEWAS... I niestety na tydzień przed, występ odwołano czym solidniejsze dzieciaczki były bardzo zawiedzione. Ktoś pewnie zawalił sprawę a karę ponoszą niewinni. Jak wiadomo - przykład idzie z góry, więc nie podoba mi się podejście organizatorów do sprawy. I to się nazywa Raciborskie Centrum KULTURY??? Chyba zabrakło jej pewnym osobom, szkoda.

~studentka (2008-04-23 22:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy RCK szykuje nam jakiś seans spiritystyczny na początek wiosny? Co to za kosmiczny program? O co chodzi z Vincentem Estremanem? Ktoś słyszał tego muzyka? Bo jak ja wrzuciłam w google to czytam, że to jakis pastor-ewangelista zielonoświątkowy! A warsztaty to co - półgodzinne? Zespół Vena Valley to znów jakieś disko-polo utrzymane w konwencji "gotyk robiony na kaybordzie". Znalazłam sobie ich stronkę: www.myspace.com/venavalley Cyrk na kółkach. PS: Czy są wogóle jakieś bębny nie-ręczne?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog