29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-03-20 08:49:55 Rudnik

Informacje Wójta Gminy Rudnik na temat szkolnictwa.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): Oświata w Gminie Rudnik Strony: 1Dodaj komentarz
~abit (2008-03-25 08:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech żyje SP Szonowice ,superszkoła wbrew poprzednim władzom.Dymać w Rafako a nie pyskować.

~do miqb (2008-03-24 17:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoła w Szonowicach funkcjonuje bez problemu. Staraniem Rady Rodziców, nauczycieli i władz gminy nie ma problemów finansowych, dla dzieci idealne warunki rozwoju. Budynek jest utrzymany i zadbany więc po co likwidować coś co działa dobrze? Był już taki jeden który najlepiej wiedział co najlepsze dla "ciemnego" ludu.....i dziś musi dymać do Raf-ko...skończyło się wójtowanie-wojowanie..... 

~asia (2008-03-21 15:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zamknąć szkołę w Rudniku bo brakuje dzieci

~do :):):) (2008-03-21 13:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

daj se siana ,ty do obory a nie na wójta ,wójt to czlowiek oświecony.

~???????? (2008-03-21 11:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Proszę o statystyki: ilu uczniów zakwalifikowało się do olimpiad na poziomie conajmniej między szkolnych? I jakich? Ilu uczniów dostało się do porzadnych szkół średnich? W jakich programach szkoły uczestniczą?

~olo (2008-03-21 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co z tym Rudnikiem ,jak nie rodza sie dzieci to może światlo pogasić.Taka sala wielka że bedzie w sam raz gdzie pieczarki chodować.I tak wszyscy stąd wyjadą co zreszta widać.

~miqb (2008-03-21 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

każdy wójt ma trochę racji. Nie wiem czy wiecie ale słyszałem że w Szonowicach 1 i 2 klasa podstawówki liczą razem 11 osób. wg mnie taniej będzie wynająć autobus niż utrzymywać budynek, obsługę i nauczycieli. no ale nie jestem wójtem i nie do mnie należą te decyzje. (może się zgłoszę :) :) :) )

~do mieszkańca cd. (2008-03-21 10:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zresztą nie liczy się ilość ale jakość! Można zrobić jak to planował poprzedni wójt masówkę i stłoczyć wszystkie dzieci z gminy w ZSO Rudnik, ale czy to byłoby z korzyścią dla nich? Nie wszystko warto przeliczać na pieniądze o czym poprzedni pan wójt miał okazję się przekonać.

~do mieszkańca (2008-03-21 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Odsyłam do gminnych statystyk. Na przestrzeni ostatnich 7 lat liczba urodzeń w Rudniku wyniosła 44 osoby przy około 900 mieszkańcach, natomiast w Gamowie w tym samym czasie urodziło się 41 dzieci przy około 450 mieszkańcach. Prognozy dla Gamowa są o wiele lepsze niż dla Rudnika. Wobec powyższego nie wiem czy jest sens rzucać hasła o zamykaniu szkoły w Gamowie.

~mieszkaniec (2008-03-21 07:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co z dziećmi ,przecież te szkoly to szkólki niedzielne .A gdzie klasopracownie z prawdziwego zdarzenia.Ladowanie w system ma sens jak jest dla kogo.Poprzdni wójt myslal rozsadnie.Zlikwidowac niektóre placowki jak Gamów ,gdie uczy się pare dzieci itd.

~kto to (2008-03-20 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pomnik dla Alojza ,niech mu wszyscy święci.

~kasia (2008-03-20 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jest o key.Tak trzymac.

~marysia (2008-03-20 20:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Alojz ,na pohybel zaprzańcom

~ble (2008-03-20 08:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ble ble... Lepiej napiszcie, ile dzieciakow z tych szkol dostało się do dobrych szkół średnich? I skoro języka niemieckiego uczy się jako jezyka mniejszości, to dlaczego nie spytano rodziców, czy wyrażają na to zgodę? I na sam koniec... nie chwalcie się, że zaczęto uszyć jezyka angielskiego... bo to nakazał MEN! Rychło wczas. Gmina by się w końcu zabrała za jakąś robotę, a nie gadanie na portalu o czymś co wszyscy wiedzą!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog