29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2008-02-20 18:12:33 Racibórz

Program społeczeństwa informacyjnego umożliwi darmowy dostęp do internetu w kilku miejscach Raciborza: w parku Roth, na rynku oraz pl. Długosza, a także przy PWSZ. 

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (29): Miasto chce darmowego internetu dla mieszkańców Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Ginio der Krokodil (2008-03-23 08:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Głękoko wierzę w to, że miasto zafunduje mieszkańcom darmowy internet. AMEN

~chalupki (2008-03-23 00:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

www.mapy.cz

~rac (2008-03-23 00:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Nie istnieje coś takiego, jak darmowe obiady!" powiedział laureat nagrody nobla w dziedzinie ekonomii Milton Friedman. Za ten pseudo darmowy internet zapłacą zatem wszyscy podatnicy i proszę mi uwierzyć, że będzie on bardzo kosztowny a jakość pozostawiać będzie wiele do życzenia. Dostarczaniem internetu niech zajmą się firmy telekomunikacyjne a prezydent miasta niech zajmie się innymi rzeczami.

~chałupki (2008-03-22 23:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

na mapie internetowej czech z super dokładnością (mapa satelitarna) można zobaczyć jak było w 2002 roku (bez nowego przejścia) i jak jest teraz.... inne przygraniczne wsie też są

~BORA (2008-03-22 23:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tez jestem zdania ,ze wazniejszym tematem byłoby zrobienie cos z tym pseudodworcem kolejowym to wstyd ,ze turysci musza oglądać cos takiego.Moze zróbmy tam taki balszoj pomnik pt,"tu była wielka woda" opadła i co nic -d..a!pozdrawiam

~gollas (2008-02-27 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z dworcem jest chyba taka akcja, że PKP coś tam zamula, ale nie dam ręki odciąć...

~it (2008-02-27 16:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten pomysł z internetem jest dobry, ale denerwuje mnie przygnębiajacy dworzec PKP i schody przy szkole muzycznej.

~gollas do I (2008-02-22 15:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zrzędzisz...  nie ma potrzeb większych czy też mniejszych.. są ogólnie potrzeby jako całość. jeżeli na jedną część tychże właśnie znajdą się jakieś środki dlaczego by tego nie wykorzystać??

~l (2008-02-22 15:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uważam,że mieszkańcy mają większe potrzeby, niż internet

~kierowniczek (2008-02-21 16:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze by było, żeby sie udało z tym ministerstwem sportu. Ciesze sie, ze miasto kombinuja skąd kase wziąc, przynajmniej się staraja, rozważają mozliwości.

~zniesmaczony (2008-02-21 13:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Straż miejska? Oni koncentrują się na zakładaniu blokad na koła aut, a nawet to nie do końca im wychodzi hehe (czytaj:"Zniknął samochód z blokadą na kołach"). Masz rację - wysokie mandaty pomogłyby napewno :)

~Tomash (2008-02-21 12:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Hehe, kolejne smietniki w ksztalcie psow sa nam niepotrzebne. Mysle ze po prostu powinna sie tam przechadzac straz miejska i ladowac wysokie mandaty. To by pomoglo.

~Beata (2008-02-21 10:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No właśnie, dlaczego właściciele psów nie sprzątają po swoich pupilach? Mnie z tych wszystkich "pomysłów" podoba się przebudowa skrzyżowania. i od tego powinni zacząć!

~zniesmaczony (2008-02-21 10:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Tomash: dla takiego wandala rozkładem może być nalepka na laptopie :P hehe. Odnośnie psów i ich niespodzianek zgadzam się z Tobą. Jak niespodzianka jest po małym psie to jeszcze nie jest tak źle, ale jak po dużym psie...Masakra...Trzebaby zapytać exprezydenta miasta, exposła i exministra i zasięgnąć u niego rady, wszak on kiedyś zajął się tą kwestią ;)

~realista (2008-02-21 09:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam nadzieję,że ten pomysł będzie zrealizowany, nie można wciąż obawiac się żuli, ich jest mniej tak jak chwastów ,wsród ładnej przyrody. Jeśli mieszancy sami zadbają o piękno, bezpieczeństwo itd, to naprawdę może byc miło pozdrawiam.

~@ (2008-02-21 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JESTEM ZA!!! DOBRY pomysł! 

~BRUM (2008-02-21 09:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dobry pomysł... ale z budkami internetowymi nieco szaleńczy. Społeczeństwo mamy sfrustrowane, a budka leży na pierwszej linii odwetu... Jedna pod arkadami monitorowana - więcej bym się nie odważył.

~Tomash (2008-02-21 08:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co do parku zamkowego to mam wątpilwości - tam jest na razie zbyt mało miesc, w których można wygodnie posiedzieć. Przydałoby się swoją drogą wprowadzić zakaz wyprowadzania psów do parku Roth czy zamkowego. Człowiek chce sobie pospacerować, latem możnaby rozłożyć koc na trawie, a tu same niespodzianki :]

~Tomash (2008-02-21 08:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@zniesmaczony: niebezpiecznie? ;P jakoś nie dostrzegam tego, mimo ze zdarza mi się bywać tam o różnych porach. Swoją drogą czy ja jestem rozkładem jazdy żeby się wandali obawiać? :D

~R. (2008-02-21 07:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No zrobią darmowy ale napewno z ograniczeniami. I ciągle będzie niedziałający tak jak hot spot na rynku. Do bani z takim netem.

~zniesmaczony (2008-02-20 22:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tomashu nie bałbyś się siedzieć z lapkiem w parku Roth? Jakiś czas temu był tam napad (pisano o tym na łamach portalu), ostatnio grasują tam wandale i niszczą kosze na śmieci...Bezpiecznie to tam nie jest, chociaż właściwie w żadnym miejscu miasta nie jest do końca bezpiecznie ;)

~gollas (2008-02-20 22:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo!!! naprawdę świetne pomysły!!! gratuluję prężności działań i życzę powodzenia.

~popieram (2008-02-20 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pomysł, i myślę, że miejsca zostały dobrane świetnie. Choć z tym Pl. Długosza który czeka na przebudowę można zaczekać. Świetny pomysł na net w Parku, własnie dlatego, że nie tylko żule ale ludzie z komputerami się tam pojawić mogą. Zamiast Długosza na razie dałbym w parku zamkowym koło Mechanika, choć przy fontannie na Długosza jeszcze tego lata też posiedzieć można. Budki internetowe to ciekawe rozwiązanie, gdyby je wprowadzić ale przed monitoringiem zupełnie nie ma sensu.

~Tomash (2008-02-20 21:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przyjemnie byłoby posiedzieć sobie z lapkiem w parku Roth :)

~Ark (2008-02-20 21:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Panie Prezydencie! Brawo Rado Miejska! My emeryci i renciści, niedługo jedyni mieszkańcy naszego grodu, bedziemy mogli wreszcie kontaktować się bez problemu z naszymi dziećmi, które z waszej winy pouciekały za granicę. Amen.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog