29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-11-13 00:00:00 Gry zespołowe

W siódmej kolejce II Ligi piłki siatkowej AZS "Rafako" Racibórz wygrywa z Pamapolem "Siatkarz" Wieluń 3:0 (25:23, 25:22, 25:21).

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (29): Efektowne zwycięstwo siatkarzy AZS "Rafako" w Wieluniu Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Taak (2007-11-17 10:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I będzie miał poparcie.

~Taak (2007-11-17 10:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

I będzie miał poparcie.

~Andrew (2007-11-17 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja też wolę by w polityce reprezentowali mnie ludzie, którzy potrafią być wyraźni i konkretni, niż polityczne oszołomy, które coś sobie ubzdurają i naparzają potem z nienawiścią. Wbrew takim Ciffom, sergom, czytającym.... Myśliwy na prezydenta!

~Wojciech (2007-11-17 00:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niektórych po prostu krew zalewa, gdy widzą, że młody facet w ciągu pół roku doprowadza do dymisji Markowiaka, buduje listy, które zdobywają takie poparcie jak TMZR przez 20 lat czy Frączek wydając 5 lat swoją gazetę. I teraz ze zwykłej obawy przed nim będą naświetlać jego potknięcia, których oni nie mają dlatego, że nic nie robią, albo myśli za nich T.W. I jeszcze te smutki: że PO była w jakims sojuszu z TW (a nie była, po prostu Jarosza kupili za trzy srebrniki)...

~z ukosa (2007-11-16 22:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Że pozycja p. Myśliwego jest mało komfortowa to fakt. Ale faktem jest też to, że jako jedyna (chyba)osoba z grona radnych mówi o tym głośno. To należy docenić.

~N. (2007-11-16 22:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie jestem jakimś gorącym fanem autora tekstu, ale jak czytam poniższe komentarze to w wielu punkach przyznaje mu rację. Mam nadzieję, że ludzie przesiąknięci nienawiścią, którzy wyładowują swoja frustracje na portalu pod osłona anonimowości to tylko  promil społeczeństwa. Dla nich bowiem nie warto w mieście nic robić. I aby nigdy nie dostali się do władzy kimkolwiek są, a  z komentarzy wynika, że mają na nią apetyt lub przynajmniej nie potrafią przeżałować, że inni ją zdobyli. Uchowaj Boże. 

~Prinz (2007-11-16 06:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A czego tu zazdrościć?

~cóż za zazdrość (2007-11-15 19:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

cóż za zazdrość przemawia za krykyką P. Myśliwego. Tak właśnie tak: młody wykształcony z DUŻYM poparciem. Ci co krytykują: poprostu zadroszczą! czasem przybiera to formę zawiści! ja Pana popieram Panie Robercie!

~Panie Mysliwy (2007-11-15 18:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Długa musiał Pan mysleć,żeby dojść do takich rewolucyjnych wniosków.(chyba krócej niż nad fotoradarem)Myslę,że Pana przyjaciel Siedlaczek zaprotestował przeciw zwolnieniu, napewno był u "taty" aby Pana wybronić tylko ta niedobra Pani Dyrektor, taka samodzielna.Niech Pan zrezygnuje z manadatu i po sprawie.Po co się męczyć!

~Gruby Rycho (2007-11-15 15:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Słuchajcie ludzie, ja to muszę dokonać samokrytyki. Kiedyś myślałem, że Tadeusz to taki niedobry Pan, ale teraz zrozumiałem, że on jest jak ojciec: surowy, ale kochający. Po prostu nasz Tata!!!

~wojtek (2007-11-15 09:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

moment- mysliwy startowal z listy po, ktora byla w sojuszu z lista Taty- to primo, secundo- popieral kandydata tej listy na prezydenta( czy moze markowiaka?!)...skad tu nagle te swiete obuzenie na rzadzaca wiekszosc? ja rozumiem ze taki maly zuczek, jakim jest zwolniony ze szkoly nauczyciel wosu moze nie miec szansy inaczej zaistniec, ale dlaczego od razu podawac sie on chce za wieszcza raciborskiego padolu. poza tym jest przeciez przy*sem posła kudłatego, ktoremu tata robi kampanie...

~czytający (2007-11-15 07:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

te, Panie mysliwy, nie obrażaj wyborców! czy wiesz Pan, co o Panu ludzie myślą? może lepiej nie wiedzieć, a uczyc mnie jak mam głosować, to mnie nie będziesz!

~Zenek (2007-11-15 01:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak tak dalej pójdzie wszyscy stad wyjadą. Zostaną głupawe media, które tylko przelewaja z pustego czyli z naszych podatków, podpłacane przez powiat i misto. Dlatego mówia jednym głosem i to co wygodne.Zostaną zarządy, urzednicy i paru frajerów przedsiebiorców poszukujacych pracowników z Chin!

~Wojciech (2007-11-14 23:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Piszecie takie pierdoły, że szczena opada. Jak myślicie - na czyje polecenie został zwolniony? a) - na własne, b)na Hajduka, c)na Tadeusza, d) samodzielnie zwolniła go dyrektorka (odpowiedź d) ma na celu rozładowanie cieżkiej atmosfery. Żaden komuch ani dupowłaz nic nie robi samodzielnie...)

~sergo (2007-11-14 19:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myśliwy pisze tutaj o sobie, bo sam wieli swoich wyborców zrobił w konia! Oj wstyd, Panie Myśliwy, wstyd...

~Felek (2007-11-14 18:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przecież Myśliwy to radny Z grupy Taty Wszystkich Raciborzan!

~ciff (2007-11-14 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Diagnoza Wojciecha jest dość obcasowa w wymowie ale muszę uznać ,że słuszna.Opozycja faktycznie może tylko grzać ławki na sesjach bo nie ma tylu "szabel" jak to zawsze tłumaczy swoim poddanym Wojnar.Myślę jednak ,że opozycja mogła by od czasu do czasu wychodzić z inicjatywami,propagowanymi dodatkowo w mediach.Tylko nie takimi jak Myśliwy- to była porażka.

~grześ (2007-11-14 01:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak zem tu tylko przyszeł, to żech słyszoł o tym, ze tu mafia rzadza.I nie jest to pozbawiony prawdy.

~Wojciech (2007-11-13 22:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bo pracujesz albo w firmie prywatnej, albo w działce, w związku z którą nikt z rządzących Cię do niczego nie potrzebuje, o żadnych ruchach nie masz więc pojęcia. No więc i żyje Ci się łatwo. Ale spróbuj z tym mieście zmienić jakiś porządek rzeczy... A co do Myśliwego - tak on, jak i opozycja są w RM tylko dla wypełnienia pustych foteli. Trudno więc czegoś od nich oczekiwać, skoro robią tam za statystów... Tak samo jak i pozostała 14tka. Odważni na swoich podwórkach i przy piwie...

~Janek (2007-11-13 22:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Faktycznie wioska ! Ale mnie tu się dobrze żyje. W razie ochoty na coś więcej - wyjeżdżam. I dobrze mi z tym... i tu żyje !!!

~laska (2007-11-13 19:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co to za miasto ten Racibórz ,czy to jakaś wioska ,a może solectwo ?

~listopad (2007-11-13 19:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

od reszty radnych się nie odciął. oj b.b. mało wiesz

~b.b (2007-11-13 18:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja tylko czekam kiedy wreszcie radny Myśliwy dostosuje się do tego o co sam apeluje. Powyższym felietonem ładnie umył rączki i się odciął od reszty radnych ale za tym mają iść namacalne przykłady a nie tekst pisany.

~tdi (2007-11-13 18:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

brawo Robercie trafne słowa

~wojtek (2007-11-13 15:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

pseudointelektualny bełkot frustrata, który startował przecież w sojuszu z Tatą wszystkich raciborzan i popiera również jego kandydata. raciborski rokita- jaki racibórz - taki rokita- nauczyciel- filozof. raciborz ma dokladnie takie wladze, jaki sobie wybiera- zasciankowe spoleczenstwo wybiera zasciankowe wladze rzadzace zasciankiem- multum spraw to pokazalo- kazdy, kto sie usiluje podniesc ponad przecietna zostaje zrównany. nawet posel do taki chlopek roztropek, maly cwaniaczek

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog