29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-09-02 00:00:00 Artykuły

Szukałem tamtej soboty przychodni, w której mogliby wykonać mi zastrzyk. Po odwiedzeniu kilku i pocałowaniu klamki, przypomniała mi się jeszcze inna opcja...

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Fatamorgana na Ocickiej Strony: 1Dodaj komentarz
~Śmiechacz (2005-09-07 18:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

apsf.bgjrztwx.dhfu.fbhornhcf.3659jn.bhwlüfmj. jhswof73.hhfoenhcf.dshfie.jgpsj.1452fg.jswf49dl.

~"Centrum Zdrowia" sp (2005-09-05 05:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Centrum Zdrowia" sp. z.o.o. w Raciborzu wyjaśnia, iż świadczy tylko usługi zdrow. w zakresie nocnej i świątecznej ambulator. op. lek. i piel. Natomiast usługi w zakresie wyjazdowej opieki lek. świadczy NZOZ "MAWO-MED". Zgodnie z paragraf.33 warunków.  zaw.umów o udziel.św. w zakr.nocnej i św.amb.op.lek.i piel.usługi te udielane są w przypadku nagłego zachorow. lub nagłego pogorsz.stanu zdr. od pon. do piatku od 18:00 do 8:00 dnia następn.oraz soboty,niedz.i inne dni ust.wolne od 8:00-8:00 dnia

~Śmiechacz (2005-09-03 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Opcja? Opcja znaczy tyle, co może, ale nie musi - czyli wszystko jest w porządku. Poza polszczyzną, oczywiście...

~Czytelnik (2005-09-02 22:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kiedyś w południe chciałem zrobić zastrzyk, drzwi były zamkniete, dookoła budynek obszedłem, wszedzie kraty. Komuna dalej funkcjonuje, mój osrodek, na Kolejowej ma na każdych drzwiach informację, że po godzinach o pomoc mozna zglosic sie na Ocickiej. Absurd, tam nikogo nie ma.

~pacjent (2005-09-02 15:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gdyby nawet drzwi były otwarte to i tak nie zrobiono by pacjentowi zastrzyku.Niedawno,( a była to sobota) przypadła mi trzecia dawka szczepienia przeciwko WZW.Odmówiono mi podania tłumacząc że takich usług nie wykonują, dodam że na codzień leczę się u lekarza rodzinnego przy ul Ocickiej.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog