29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-03-12 00:00:00 Pozostałe placówki

Dzieci i młodzież, uczestnicy prowadzonych przeze mnie zajęć, na informację, że można się uzależnić od gier komputerowych czy Internetu reagują niedowierzaniem, czasem śmiechem. Ich zdaniem, i nie tylko ich, uzależniamy się od "jakiejś" substancji - narkotyku, alkoholu, nikotyny.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Komputer a dziecko Strony: 1Dodaj komentarz
~zdołu (2007-10-11 10:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To, że na jesień myszy garną się do domów, rzecz znana, ale żeby UM, teraz w jesieni, informował  o przyszłorocznej wiosennej akcji, to trochę podejrzane? Czy czasem nie jest zagrożony termin otwarcia mostu, lub trzeba ukryć coś gorszego, żeby raciborzan straszyć szczurami, pół roku naprzód? Panie prezydencie Lenk, UM to teraz pana firma, z dołu kiepsko pan wygląda!!!

~Szreder (2007-03-13 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zamiast deratyzacji powinno przeprowadziwić się wiosenną deRADNYZACJĘ - radni to dużo bardziej uciążliwe szkodniki niż szczury...

~Król Szczurów (2007-03-12 23:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kładzione przy trutkach - w tym celu. Nasz kolektyw badawczy pracuje nad odpowiednią szczepionką i lada moment powinna się ona pojawić w Centrum Poboru Kociej Skóry przy Kanale Głównym. RATujmy się pókim żywi!!! Pamniętajmy również o uświadamianiu myszy, mimo, że są naszymi wrogami. Zatrute myszy to dla nas plaga.

~Król Szczur (2007-03-12 23:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KOCHANE SIOSTRY I BRACIA, SZCZURY I SZCZURZYCE!! SZANOWNA SZCZURZA SPOŁECZNOŚCI! Znowu się nam - najbardziej inteligentnym istotom - do ogonów dobierają. Tak było i będzie; gdybyśmy nie stanowili zagrożenia, to daliby nam spokój. Apeluję o to by jeszcze dzisiejszej nocy zadbać o przyrost naturalny; ponadto, niech każdy zatka kanały oraz przez miesiąc nie spożywa pokarmów nieznanego pochodzenia. Proponuję udawać, że trutka nam szkodzi! Osobniki zmarłe śmiercią anturalną powinny być na jakiś czas

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog