29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-08-05 00:00:00 Artykuły

No i doczekaliśmy się. Premier rządu Najjaśniejszej Rzeczypospolitej okazał się współpracownikiem komunistycznej bezpieki.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Róbta, co chceta! Strony: 1Dodaj komentarz
~Olo (2005-08-07 00:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witaj Anty-Frączek. Dawno Cię nie było. super że wróciłeś. Daj czadu jak za dawnych czasów. Pozdrawiam!

~anty-Frączek (2005-08-07 00:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witaj Dariusu. To jest cytat z Frączkowych Oblicz! :-)

~darius (2005-08-06 22:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do przedmówczyni.Autor tego artykułu (ciekawe,że się nie podpisał) chyba obudził się po 16 letniej śpiączce.To nie lata 70-te i 80-te kiedy władze podwyższały ceny zywności,żeby mieć na spłatę kredytów.Teraz ceny ustalane są, w wiekszości,przez podaż i popyt.10 mln zł zadłużenia miasta równa się 15%jego dochodów i jest to...mało,nawet bardzo mało.Reszty nie komentuje,bo miejsca mało i czasu szkoda.Z jednym się mogę zgodzić-nasz rząd jest do niczego:(

~maria nowak (2005-08-06 19:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Artykul jest bardzo dobry bo taka jest prawda o naszychwladzach w warszawie i w Raciboru w zupelnosci sie zgadzam z autorem tego artykului dziwie sie tym ktorzy chca by prezydentem byl Cimoszewicz to jest niewyobrazalne nieporozumienie

~KOKO (2005-08-06 07:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie, no jestem tego samego zdania... portal miasta Racibórz (a za taki się uważa), nie powinien się wdawać w bzdurne polemiki zafajdanej Warszafki.

~darius (2005-08-05 16:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Takiego steku bzdur i głupot juz dawno nie czytałem na tym portalu.Wygląda to na jakiś artykuł z "Faktu" albo innego brukowca.To już "Trybuna" jest bardziej obiektywna w tym co pisze :( Jedyne z czym sie można zgodzic to to,ze oczyszczalnia jest za duza.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog