29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-07-19 00:00:00 Wiadomości

Jutro odbędą się uroczystości pogrzebowe, zmarłego 15 lipca proboszcza parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Raciborzu, Alojzego Jurczyka.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Zmarł Alojzy Jurczyk Strony: 1Dodaj komentarz
~Brutus (2005-07-24 10:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Plany piękne,oby tylko wypalily

~Arteks (2005-07-23 20:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przyznam się, że nigdy nie wiedziałem gdzie jest w Raciborzu zamek. Kiedyś w końcu odwiedzając po raz kolejny raz przypadkowo natrafiłem na te ruiny. Nie ukrywam, że jeśli doszłoby do odbudowy z pewnością byłoby to atrakcyjne miejsce na mapie Raciborza. Fajnie by było!

~Karol (2005-07-22 11:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Coś ostatnio głosnio o Pani L. Czyżby szykowała się na stołek prezydencki?

~Tomasz (2005-07-22 07:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Raczej co nie pozwoliło jej pracować dalej w UM... Postawiła wszystko na jedną kartę w ostatnich wyborach samorządowych i jej karta przegrała. W dodatku forowanie Pro-europy (z którą związana rodzinnie była od początku) w połączeniu z załatwianiem dwuznacznych ekonomicznie zleceń przez P-E nie przystoi urzędnikowi.

~darius (2005-07-21 19:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak widać Pani Lenartowicz i jej "Pro-europa" potrafia zadbać o swój interes,a przy okazji o interes miasta...ciekawe kto pozwolił tej Pani odejść z UM?Wiem,ale nie powiem;) Mimo iż odeszła miasto nadal jej płaci i chyba znacznie więcej niż jak pracowała w UM...

~Piotr (2005-07-21 13:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gaude Mater Poloniae! Nareszcie. Od prawie 40 lat mieszkam poza Raciborzem, ale tam pozostalo moje serce. Dlatego ciesze sie, ze zamek wreszcie powroci do stanu, pozwalajacego, zebym mogl jego dziedziniec i kaplice pokazac moim dzieciom.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog