29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-07-06 00:00:00 Komunikacja w regionie

- Stan poboczy jest tragiczny. Bywają odcinki gdzie nawet poboczy brak i aby przejść kawałek drogi jesteśmy zmuszeni wejść na jezdnię! - martwi się Krystyna Bujak, mieszkanka Brzezia.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Mieszkańcy chcą poprawy bezpieczeństwa przy ul. Brzeskiej Strony: 1Dodaj komentarz
~ocet (2007-07-19 11:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zainteresowało mnie, co PZD, może zrobić? Pojechałem we wskazane w artykule miejsce, gdzie będą przesunięte pasy w stronę boiska o całe 2 m. To jest świadome powodowanie zagrożenia dla pieszych a szczególnie dla przedszkol.(KK.Art.148-160). Przesunęcie pasów spowoduje: piesi przechodzą z chodnika na jezdnię bez poboczy, na boisko idzie się jezdnią, przedszkolaki są skierowani z chodnika na jezdnię aby dostać się do przedszkola.(wymusza się przebieganie dzieciaków do furty przedszk.)!!!

~Ginio der Krokodil (2007-07-17 12:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A mnie juz trzy razy "dupneło"... ale powiem wam ze to nic strasznego wpaść pod samochód.

~rowerzysta (2007-07-08 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Juz nie raz sie zdarzyło, że dupnelo by mnie tam. Zadnych poboczy!!!

~gelo (2007-07-08 18:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko oczywiści co???? Odpowiedź jest banalnie prosta!! BRAK FUNDUSZY!!

~gelo (2007-07-08 18:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przemo, masz racje, dresiarze w golfach :/ Postawić tam radar albo kilka radarów i się skończy

~ocet (2007-07-08 12:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Oj, ten temat śmierdzi, ul Brzeska to przecież Dyr. Junior, Dróg Powiatowych, o którym już dość dużo wylano octu. Taką samą taksę, w oczach mieszkańców, ma powiatowa ul. Rybnicka w rejonie przysiółka Lukasyna. Zawijasy w rejonie Auchana wyczerpały limit finansów RDP w Raciborzu i pozostały tylko marynaty dla Brzezia. Dla mieszkańców tylko krople Valeriana. Może w końcu ten Radny miasta z Brzezia, ma chody u Wojnara, przebije potrzebną drogę z mostu na Sudeckiej do ul Brzeskiej w rejonie boiska.

~przemo (2007-07-08 11:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Najwyższy czas! Mieszkańcy Brzeskiej, działkowicze i rowerzyści muszą uciekać po rowach, bo chopaki jeżdżom starymi golfami i ustanawiajom rekordy prędkości. Gdzie jest policja?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog