29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-06-25 00:00:00 Archiwum zapowiedzi

1 lipca o godz. 12.30 na boisku LKS Bieńkowice o Puchar Starosty Powiatu Raciborskiego zmierzą się drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (86): II Zawody Sikawek Konnych Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~Ania (2007-06-27 08:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...z festynów, pijanej młodzieży i nie tylko, które trwają do późnych godzin nocnych, nawet do 3 czy 4 nad ranem i mają miejsce praktycznie za każdym razem. Ale o brak kultury mieszkańców nie można winić miasta, bo nad tego typu problemami powinny czuwac odpowiednie służby, które niestety tego nie robią.

~Ania (2007-06-27 08:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mimo tego, iż mieszkam bardzo blisko Pl.Długosza i muzyka podczas tego typu imprez zagłusza mi nie tylko telewizor , ale nawet rozmowy  z współmieszkańcami uważam, że te imprezy są organizowane tak sporadycznie, że nawet "marudne" osoby mogą się jakoś dostosować. Od zawsze wiadomo, że nie można wszystkim dogodzić i tematy związane z "dobrem społeczeństwa" nawet w tak błahej sprawie wzbudzają wiele kontrowersji. Muszę przyznac, że bardziej uciążliwe są krzyki, awantury i bijatyki wracającej z fes

~Kilazz (2007-06-27 07:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Goły mi się wydaje że w aszym mieście jest za dużo malkontentów. Da sie zauważyć ze Raciborz jak chce to potrafi się bawić. Jednakże wszystkim nie da się dogodzić, jednym nie pasuje muzyka rockowa, drugim nie pasuje Arka Noego (swoją droga to też styl wywodzący sie od rocka). OSiR to dobry pomysł popieram. 

~gollas (2007-06-27 07:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak w rok czy dwa lata temu gralo tandetne Kombi to nikt nie narzekal... a ja to slyszalem na myslowickiej... wydaje mi sie ze to po prostu chodzi o to ze to "szatanisci" grali:P

~??? (2007-06-27 07:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Można by...

~Patka (2007-06-27 06:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

OSiR...? Jak sama nazwa wskazuje, Osrodek Sportu i Rekreacji, mozna by go odnowic, unowoczesnic... I organizowac na nin imprezy sportowe :P

~Z ukosa (2007-06-27 06:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tylko po co nam ten OSiR?

~Patka (2007-06-27 05:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tinka dala miejscowke na imprezy, Osir. Co wy o tym myslicie? Wiem jak bylo w tym roku na juwenaliach. Masakra, pelno zuli sie wluczylo po parku i wydaje mi sie ze ze plac Dlugosza mimo wszystko jest bezpieczniejszy, bo przeciez na takie imprezy chodza nawet 10 latkowie. Do domow rozchodza sie po 23.00... a rodzice ich nie pilnuja...

~Z ukosa (2007-06-27 04:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może być i na Pl Długosza  .Fakt ,że miejsce  całkiem podręczne .Ale nie takim  prymitywnym wystroju jak obecnie .S€żby  adapujące   wprawdzie juz mają  w małym palcu  instalacje  ale to jednak prowizorki

~ (2007-06-26 19:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

~tinka (2007-06-26 19:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

patko, jestem jak najbardziej, baardzo spokojna.dzięki za troskę o moje zdrowie. Ja nie mam nic przeciwko takim imprezom, niech sobie są jak najbardziej, bo w Racku i tak niewiele sie dzieje, ale wg mnie takie impry powinny być gdzies dalej, np OSiR i spoko loko:)

~Patka (2007-06-26 19:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tinka, wez sie uspokuj! To niby co, mamy sobie koledowac cichutko na placu? Chyba dobrze ze sa robiome takie imprezy, bo przynajmniej wieksza czesc miasta sie dobrze bawi. A innym ktorym sie to nie podoba, pech... To jest pare dni... A wolnych (od imprez) w roku jest jeszcze bardzo duzo, wiec ludzie tez moga sie poswiecic dla ogolu!

~Doda (2007-06-26 19:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Sorry, ale jeszcze dodam, że bywam na koncertach w Muzeum. To świetne imprezy, ale mam wrażenie, że bywa na nich ciągle ta sama grupa ludzi. Nie daj nam Panie Bozia abyśmy wrócili do Dni Raciborza ciągnących się przez cały miesiąc. To już wolę oglądać występy źródlanej A.K-G!!!

~Doda (2007-06-26 18:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...wyśmienicie zarówno na Dniach Raciborza jak i na fieście. Życzę sobie i Raciborzanom większej porcji plenerowych imprez. Zasłużyliśmy na to. Pozdrawiam

~Doda (2007-06-26 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...litość boską ile tu się odbywa imprez w skali roku? Trzy a w porywach cztery. Przecież to się da jakoś wytrzymać. Szanowny W.P ( a może szanowna?)proszę pamiętać, że masz przywilej mieszkania w centrum pięknego miasta. Szanuję Ciebie więc i Ty uszanuj mnie.Można oczywiście myśleć o alternatywie w postaci OSiR-u ale mam wątpliwości czy to dobry pomysł.Może da się zaprojektować jakieś ekrany, które ograniczą hałas? Skoro można przy autostradach to dlaczego nie przy blokach? Bawiłam się ...

~Doda (2007-06-26 18:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...Bo w tym cały jest ambaras aby dwoje chciało naraz... Albo chcemy aby miasto rozkwitało albo chcemy błogiego spokoju. Jak świat światem City to centrum rozrywkowo-handlowe i tam właśnie winny odbywać się imprezy masowe. Głośne i pełne gwiazd, aby każdy mieszkaniec czuł, że to jego święto. Dziecko poskacze na trampolinie, albo dostanie loda, młodzian posłucha swojej muzyki a babcia z dziadkiem swojej. Oto pełnia szczęścia. Jak za komuny organizowano tu pokazówki to nikt nie protestował! Na ...

~tinka (2007-06-26 18:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

takie głośne imprezy powinny byc z dala od domów mieszkalnych, mnie na ten przykład nie podoba sie muzyka jaka graja Golcowie, a mieszkajac w sasiedztwie musze słuchac. chcac nie chcac.

~tinka (2007-06-26 18:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do krytykujacych stare babcie.wy tez bedziecie kiedys starzy, wiecej szacunku. i ja bede stara, ale na dzien dzisiejszy wkurza mnie ten halas, moja mama  mieszka obok pl. Długosza. I zapewniam ze nie tylko starzy ludzie tam mieszkaja, niemowleta, male dzieci rowniez. Ci ktorzy zachwycaja sie takimi decybelami, to proponowalabym, aby obok waszego domu zrobiono Dni Raciborza i inne impry. ciekawe jak wasi rodzice reagowaliby? Pewno tanczyli by w rytm muzy, hehe.

~Raciborzanka (2007-06-26 18:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dni Raciborza a szczegolnie niedziela to dobra zabawa Jak glosno to tylko z dobra muzyka I takiej wiecej w miescie.Da sie wszystko wytrzymac to w koncu dla nas organizuja i dobrze ze w centrum a nie po za miastem.Dzieki tym co robia cos dla RACIBORZAN! Mala uwaga pomyslec o ubikacji !!!

~R (2007-06-26 16:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kurcze, zawsze się jakaś maruda znajdzie. Bardzo dobrze że miasto coś organizuje, szkoda, że tak rzadko. Chyba lepiej, żeby młodzież posiedziała grzecznie przy koncercie, aniżeli miała by demolować miasto.

~egon (2007-06-26 15:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

WIĘCEJ MUZYKI, ZABAWY, ŚPIEWU WINA I KOBIET. MAMY LATO! SPAĆ BĘDZIEMY W ZIMIE! BAWMY SIĘ!

~Alternatywa (2007-06-26 14:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Albo KULTURA  przez DUŻE  "K"  albo obozy  PRZETRWANIA..

~bzumek (2007-06-26 14:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dni Raciborza to swieto miasta. Miasto ma sie bawic, kto sie bawic nie potrafi, niech sie zaszyje gdzies poza miastem u rodziny i nie psuje zabawy innym.Pl. Dlugosza jest     dobrym miejscem do organizowania tego typu imprez  bo to centrum miasta, a gdzie  Raciborzanie maja sie bawic, jak nie w jego sercu???   Nie wyobrazam sobie imprezy masowej w ciasnych i zadymionych murach RCKu. Przestancie narzekac ludziska  i doceniajcie to co sie dzieje w naszym pieknym miescie!!! pozdro:)             

~MarcinD (2007-06-26 13:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Skoro mamy jakoś czcić Dni Raciborza to to obojętnie kiedy- powinniśmy się bawić i nie zwracać uwagina satre babcie, które nie maja się na co skarżyć...Jak już jest organizowana impreza to bawmy się (Szczególnie jeśli są to Dni Raciborza:D:D) Pozdrawiam wszystkie stare Babcie...

~... (2007-06-26 11:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

BRUM i ty będziesz starcem o ile doczekasz tak sędziwego wieku więc trochę szacunku głabie do własnej babci dziadka a zwlaszcza do ludzi schorowanch bo tacy tez mieszkaja na Pl.Długosza aczkolwiek impreza udana,i mysle ze nie przeszkadzało to ludziom starszym poniewaz do poznej nocy balkony były oblegane widzami i to zaawansowanymi wiekowo,byłem i widziałem pozdrawiam

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog