29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2007-05-30 00:00:00 RTP Unia

Kolejny mecz w I lidze kobiet potwierdził wysokie aspiracje i możliwości kobiecej drużyny "Unii" Racibórz. W sobotę 26 maja dziewczęta pewnie pokonały drużynę UKS "Zamłynie" Radom 8:2 prowadząc do przerwy 5:1.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (39): Dziewczęta potwierdziły dobrą dyspozycję przed barażem o Ekstraligę Strony: 1 2Dodaj komentarz
~minimalista Do R. (2007-06-18 09:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...a w zasadzie do organizatorów przyszłych imprez.Nie zapomnijcie o podesłaniu limuzyny pod dom R i załatwieniu karnetu VIP, pozwalającego na nieograniczone korzystanie z uciech,piwa,jedzenia.Z całym szacunkiem R., ale trochę przesdadziłeś z twoją uwagą.

~R. (2007-06-18 07:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Urządzenia dla dzieci (zamki dmuchane, kulki, batuty itp.), toalety powinny być opłacone z góry przez sponsorów. Pomyślcie o tym na przyszły rok. Ekipy, które organizować będą inne festyny, które wkrótce niech już o tym myślą.

~mAdZiK (2007-06-18 06:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

golcowie grali rewelacyknie.. jeszcze jak sie stalo przy barierce przed scena... super... niech kazdy zaluje kto nie byl na golcach... raciborzowi bylo takie cos potrzebne... bo taka...w? male naglośnienie....

~gienek (2007-06-18 06:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Koncerty ok, nagłośnienie rewelacja, akustycy bardzo przyjemni, piwko w miare, straż miejska nie zawracała gitary, ludzi ...sporo, marżonetki kręciły pałkami aż miło. Jednym słowem wszystko sie udało. Do A-F nie ma sie co zachwycać kiblami, to jedyna lipa że były płatne, na takich imprezach muszą być sanitariaty i powinny być za darmo isnt it ? Miastu powinno zależeć żeby ludzie nie nawadniali ścian okolicznych budynków

~A-F (2007-06-17 22:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja jestem przekonany, ze fletnia Pana (jak już:)))))                      http://pl.wikipedia.org/wiki/Fletnia_Pana

~A-F (2007-06-17 22:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...czyste, sporo papieru toaletowego. Duży plus za te warunki i to przy takim zapotrzebowaniu i oblężeniu potrzebującymi:))

~A-F (2007-06-17 22:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wiem kim byli ci dwaj osobnicy więc nie mogę powiedzieć kogo mam na myśli. Jeden wysoki z długimi podkręcanymi włosami a drugi niższy. Nawet któryś z klientów zwracał im uwagę. Nie znam ich z widzenia. Przypomniała mi się jeszcze jedna sprawa: musze powiedzieć, że byłem bardzo miło zaskoczony z usług toalety przy Pl. Długosza (dawny CPN) za 1,5 zł człowiek miał przyjemność załatwienia fizjologicznej potrzeby w bardzo czystym i zadbanym pomieszczeniu (mydelniczki napełnione mydłem, muszle ...

~Do A-F (2007-06-17 22:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

fletnia pana (panflute) jak już... kogo masz na myśli?

~A-F (2007-06-17 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...natomiast zasób "soczystych" słów i zwrotów przebogaty. Następnym razem proszę nie angażować tych pseudo-grajków. Czekałem na występ Arki Noego (poślizg 40 minutowy) i nie wiem czy to tylko ja tak odebrałem ale występ był jakiś mało porywający i robił wrażenie jakby czegoś brakowało. Nie wiem. Ale jak wspomniałem wcześniej impreza a więc i dzień był interesujący.

~A-F (2007-06-17 21:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myślę, że impreza była udana i ożywcza dla sennych od upałów mieszkańców. Chciałbyj jednak podzielić się uwagą (nie związaną z organizacją "Dni...") dotyczącą zachowania i kultury osobistej pewnych osób. Miałem okazję przebywać pod tym niebieskim czymś na rynku i chyba długo tam nie zawitam. Parę stolików dalej siedziało dwóch muzykantów (fletnia Pana), którzy jeśli nie grali to się takim mięchem wyzywali, że aż cały namiot się odrwacał z dezaprobatą. Repertuar muzyczny tych panów był skromny...

~raciborzanin (2007-06-17 21:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Imprezka była w porządku dla każdego coś miłego było, tylko jedna uwaga bezsensownie usytuowana kamera TV dzieki której na wprost sceny z Placu Długosza koncerty obejrzało ok setki ludzi mniej niż by jej tam niebyło, a kamera powinna była być usytuowana bardziej z tyłu lub z boku na jakiejś rampie:)

~mieszkanka (2007-06-17 18:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Po raz pierwszy od bardzo dawna podobało mi się. Dla kazdego coś dobrego. A marudy zawsze się znajdą. Nie należy przejmować się nimi.

~ania (2007-06-17 17:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

folklory tez sa bardzo ciekawe.   

~ania (2007-06-17 17:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dni raciborza sa fajne a zwlaszcza mazoretki. pozdrowienia dla wzystkich mazoretek z raciborza sa super. ciekawe czy ktos z was umi tak krecic palka jak one ????????????????

~mania (2007-06-17 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Idę o zakład, że większość osób na forum potrafi narzekać, ale impreza zorganizowana przez maruderów byłaby fatalna. Zamiast krytykować, może wzięlibyście się za organizację?

~mONdrala (2007-06-17 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

brawo za zmianę konferansjera, Mariusz jest o niebo lepszy od Gracjana, brawo za Oddział i Parking, za to wstyd, że tak mało nas Raciborzan tam było, Good Day życzę dalszego rozwijania się ...

~czegor (2007-06-17 08:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłem wczoraj na pl.Długosza i rynku. Bardzo mi się podobało. Tak trzymać.

~lis (2007-06-17 06:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

wszystko G.... warte !

~ona (2007-06-17 06:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na te dni raciborza mogla by przyjechac ekipa stoprocent a nie Arka Noego , Golec uOrrkiestra i te sprawy :/ żallll

~BRUM (2007-06-17 00:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Parking !! Srzypaczka po prostu ooogień!!!!!

~Fan (2007-06-16 21:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Parking super,reszta...

~Marta (2007-06-16 16:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dajcie spokój. Ja wybieram się na dni Wodzisławia ;) Tam dopiero zapowiada się impreza...

~METAL MAN :) (2007-06-16 10:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jedno jest pewno złomiarze znowu zaszaleją puszki po browcach będą sie walać doslownie wszędzie a browar bedzie sie lał strumieniami :) z metalowym (złomowym) Pozdro :) 

~Stanly (2007-06-16 10:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dobrze że coś u nas ruszyło,nudy i zmartwień pod dostatkiem.Tak trzymać,chodz na momęt odsapnąć od szarej codzienności.

~do zadowolona (2007-06-16 07:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteś tego taka pewna? Na pewno jakiś frustrat z portalu napisze, "a dlaczego nie wykonać normy dwóch lat w rok?".

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog